Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız. Zeytinburnu su kaçağı tespiti için müşteri hizmetlerimiz ve gün içinde deneyimli olan Zeytinburnu su kaçağı tespit uzmanı olan ekibimiz müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmak ve müşteri memnuniyeti görmek için bir telefon uzağında sizleri beklemektedir.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Zeytinburnu ilçesi profesyonel su tesisatçı firma hizmeti sunmaktayız.

Tıkanıklıkla oluşan su kaçaklarını kırmadan cihazlarımızla tespit eder ve onarırız. Alt komşunuza akan su kaçaklarını kırmadan buluruz. Su kaçağı bulma fiyatı:99 tl dir.

Zeytinburnu Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkezefendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan, Yeşiltepe mahallerine su kaçağı bulma servislerimiz bulunmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu Servisi

zeytinburnu-su-kacagi-tespiti

Belki de 3-5 sene evvel bu konuda bu kadar gelişmiş ve teknolojik çözüm metotlarının yaygınlaşmaması nedeniyle insanlar yaşadıklarını mağduriyetin hizmet sonrasında da devam etmesi nedeniyle su kaçağı gördüklerinde görmezden gelmeye çalışmaktaydılar.

Bu kimsenin pek tasvip etmediği durum olup bu konuda işe yarar onlarca çalışma yöntemlerinin yer alması sayesinde artık kurumsal ve uzman sıhhi tesisatçıların çok daha özenilecek işler yapması sayesinde Zeytinburnu halkı sakinleri rahat bir nefes almaya başlamıştır.

Su kaçağı bulma gibi işlemlerin bu derece basit ve garantili olması sayesinde sanıldığı üzere çok da pahalı çözümler değildir.

Firmaların bu tip işlemleri kısa sürelerde ve oldukça profesyonel şekilde sunabilmeleri sayesinde hem aldığınız destekler başarılı olurken hem de cebinizde sandığınız üzere binlerce lira çıkmayacaktır.

Geçmiş yılların aksine artık su kaçağı tespiti gibi işlemler ve hemen ardından gerçekleştirilen onarım işlemleri kesinlikle Avrupa standartlarında olup bu konuda kullanılan cihazların da aradığınız konforu sizlere sağlayacak düzeyde olması sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır.

Zeytinburnu kırmadan su kaçağı bulma ve tamiri

Ersoylar su tesisatçı firmamız Zeytinburnu su kaçağı tespit merkezi sürekli yenilikçi ve gelişme gösteren vizyonu ile evvela teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile arızalı olan yeri tespit eder ve ardından yapılacak olan işlemler ile ilgili sizlere detaylı bilgilendirme yapılır. Sizlerin de onay vermesi durumunda titiz bir çalışma gerçekleştiren ustalarımız bir veya iki seramiğin altında arızalı olan su borusunu onarır.

Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan ustalarımız sizlere % 100 garantili hizmet sunmaktayız.

 

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma
4.9 (97.71%) 70 Puan[lar]

12 Talepler

  1. İşinde ne kadar iyi olduğunu gösteren firma. Tecrübeli kadro ve müşteri memnuniyeti ön planda. En iyi yer olarak gösteririm kendilerini. Uygun fiyatla beraber hizmetten memnun kaldım.

  2. arkadaşlar acilen su kacagı olan yerin tespit edilip müdahale edilmesi gerekiyor sizce ersoylar tesisat güvenilir bir firmamıdır bilgi verebilecek olan birisi var mı ?

  3. Evin su basıncıyla alakalı sıkıntı var, en üst kattayız ve bazı zamanlar eve su çıkmıyor, belediyeye durumu kaç kere bildirdik ama çözüm üretemedik lütfen bize yardımcı olunuz.

  4. Her gece evimin tavanı damlıyor neden olduğunu bilmiyorum sabah kalktığımda bakıyorum yerler ıslak tavanda bir şey yok daha önce sözde usta çağırdım bana tesisat bir şey yok dedi lütfen bana teknolojin izle yardımcı olun ersoylar tesisat lütfen yardımcı olun sizden yardım bekliyorum .

  5. garantili iş yapan en sağlam firma annemlerin evine çağırdık gerçekten başarılı bir iş çıkardılar. Evi fazla kirletmeden nokta atışı diye tabir ettiğimiz elektronik yöntemle kaçağı tespit edip tamiratını yaptılar. Gerçekten başarılı bir firma Şüphesiz öneririm.

  6. Merhabalar zeytin burnu Kazlıçeşme Mahallesinde oturuyoeum eşimle beraber çalıştığımızda evde olamıyoruz acaba pazar günü servisiniz varmı ? İletişim faik TekYürek 0542 565 5x xx

  7. Evimin mutfağındaki su kaçağı problemi beni çileden çıkartıyordu, sokaktaki su tesisatçısını bir kaç kez çağırdım, fayansları kırdı ama sorunu ortadan kaldıramadı, en sonunda internetten araştırma yaptım ve ilk karşıma ersoylar tesisat çıktı. Ersoylar tesisatın ustaları çok titizler kırmadan arızalı olan yeri tespit ettiler. Teşekkürler ersoylar…

    1. Biz teşekkür ediyoruz efendim memnun kaldıysanız bizim için önemli olanda budur ne mutlu bizeki probleminizi memnun kalacağınız şekilde giderebilmişiz.

  8. Verdikleri saati biraz geciktirmelerinin dışında bir kusurlarını görmedim. Saat 14.00’deki randevuya 14.30’da geldiler, önceden arayıp trafikten dolayı gecikeceklerini söylediler. İstanbul trafiğinde de o kadarı normaldir. Teşekkürler ersoylar, sorunu çözdüler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir