Zeminden (Yerden) su çıkmasının sebepleri

Zeminden (Yerden) su çıkmasının sebepleri
5 (100%) 2 Puan[lar]

İnsanları en çok sıkan ve yoran sorunların başında yer alan tesisat sorunları, konusunda firmamız sizlerin yanında yer alarak, kısa süre içerisinde sorunlara çözüm üretmektedir. 

Ev ve işyerinin kanalizasyon ve atık su giderinde meydana gelen sorunlar, çözümünde uzmanlık isteyen sorunlardır bu nedenle bu sorunlar ile tek başınıza mücadele edebilmeniz neredeyse imkansızdır. Bu nedenle zeminden su çıktığı anda firmamızı arayarak randevu talep etmeniz gerekmektedir.

Atık su gideri ve kanalizasyonda görülen sorunlar, genellikle tarihi yapılarda ya da eski yerleşim yerlerinde görülmektedir. Uzun süreli kullanım ya da bilinçsizce kullanım sonucu da oluşan bu problemler, hiç kuşkusuz herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen tek sorun bu değildir ancak diğer sorunların çözümü zeminden çıkan suyun çözümünden daha zor değildir. Su kaçağı bulma , tıkanıklık ve diğer sorunlar sizin yapınızda görülen ve sadece sizi ilgilendiren problemler olduğundan kısa süre içerisinde tespit işlemi de yapılır, tamiri de gerçekleşirdi ancak bu problemin can sıkıcı olmasının nedeni, yerden çıkan suyun sizin binaya ait olmamasıdır. Yan binadan kaynaklanan sorun nedeniyle oluşan bu problemin çözümü noktasına arızanın yaşandığı binanın yanaşmaması işleri daha zora sokmaktadır. Diğer bir problem ise, bina zemininden çıkan suyu engellemek ya da tamirini yapmak için gerekli çalışma alanının bulunmamasıdır.

Tamir işlemi için hiç tartışmasız öncelikle sorunun tam olarak nereden ve nasıl kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan çalışmada izlenilecek yolun netliği açısından sorunun temiz sudan mı? yoksa kirli sudan mı? kaynaklandığını öğrenmeniz şarttır.

Bina bodrumunda yaşanan bu problem nedeniyle, bodrum duvarlarının tamamında ıslaklık ve rutubet sorunu oluşmaktadır. Zaman içerisinde betonu deforme ederek suyu dışarıya da atmaktadır.

Keskin rutubet kokusuna da neden olan bu problemi uzman bir su tesisatçı firması aracılığıyla kısa süre içerisinde ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Su akışkan özelliğe sahip olduğundan kısa süre içerisinde bodrumdaki bütün duvarları sarar ve sorunun tespiti noktasını zorlaştırır. Ancak alanında bilgi ve deneyim sahibi teknolojik cihazlar kullanan firmalar bu sorunu kısa süre içerisinde tespit ederek ortadan kaldırabilmektedirler.

Akustik dinleme adlı cihaz ile uzman su tesisatçı ustalarımız kısa süre içerisinde sorunu noktasal olarak tespit edebilmektedir. Su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adlı cihaz ile tespit yapmak her tesisatçının harcı değildir. Profesyonellik isteyen bu işlemi ustalarımız garantili ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su tesisatçı ustalarımız, duvarlardaki sararmalardan, oluşan rutubetten bile sorunun temiz sudan mı yoksa atık sudan mı olduğunu anlamaktadır.

İstanbul’un en çok tercih edilen su tesisatçı firması olan Ersoylar Tesisat sizlere bir telefon kadar yakındır.

İstanbul’un her iki yakasındaki ilçe ve mahallelere aynı gün içerisinde servis imkanı sunan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. aradıktan kısa bir süre sonra eve ulaşarak, sorunun tamiri işlemine başladılar.
    İstanbul’un er yerine aynı gün içerisinde tamire geliyorlar, nerede olursanız olun ersoylar tesisattan şaşmayın bence aksi durumda çok paranız gidebilir.

  2. Ersoylar tesisat tıkanıklık açma konusunda harika işler çıkarıyorlar. Banyo giderinde oluşan tıkanıklık nedeniyle haftalardır kullanamıyorduk, bir sürü tesisat ustası çağırdık ama hepsi fahiş fiyatlar istediler, en sonunda komşumun evine gelen su tesisatçı firması arabasında numaralarını gördüm, aradım iyi ki de aramışım, iki günde iki aylık sorunu hallettiler 🙂

  3. Ersoylar tesisat gerçekten işini çok iyi yapan bir firma evim Kadıköy’de, kaç aydan beri komşularla su kaçağı meselesinden kavgalıydık, bir çok usta, tesisatçı geldi hiçbiri çözüm bulamadı. İnternetten araştırırken numaralarını buldum, aradım. Aynı gün içerisinde gelip fayansları bile kırmadan sorunu tespit ettiler, ardından tamir edip gittiler. Herkese önerilir.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir