Yeşilköy Su Tesisatçı

Profesyonel ekibimiz ile Yeşilköy ilçesinde su tesisatçı olarak hizmet veriyor ve sizlerin su tesisatı sorunlarınızı kısa bir sürede çözüyoruz. Su tesisatı binaların olmazsa olmazları arasındadır ve özellikle eski binalarda yapılmış olan su tesisatlarında çeşitli tıkanıklık ve su kaçağı gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlar ortaya çıktığında ise tecrübeli ustalarımız ile hemen müdahale ediyor ve sizin yaşam kalitenizin düşmesine neden olacak bu su tesisatı sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Yeni yapılan binalarda da su tesisatı döşenmesi işini üstleniyor kullandığımız kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile de çok uzun yıllar kullanabileceğiniz sıhhi tesisat döşemesi yapıyoruz.

Yeşilköy En Çok Rastlanan Su Tesisatı Sorunu Su kaçağı

Su tesisatlarının binalar yapılırken duvarlara ve zemine gömülü olarak döşenmesi önemli bir noktadır. Bu şekilde borularda akan suyun sesi evde yaşayan kişileri rahatsız etmez ve borular oluşacak darbeler nedeniyle kırılmaz ve güvende olurlar. Buna rağmen çeşitli nedenler ile bu su borularında çatlaklar oluşabilmekte ve su kaçağı meydana gelmektedir. Su kaçağının hemen fark edilmesi neredeyse imkansız olduğu için de uzun süre hiç belirti vermeden duvar ve zemin içinde su sızmaya ve binaya zarar vermeye devam eder. Bunun olmaması için aşağıda vereceğimiz işaretleri sık sık kontrol etmeli ve şüphe duyduğunuz zamanlarda firmamız ile hemen iletişime geçmelisiniz.

  • Kullandığınız su miktarı değişmemiş olmasına rağmen su faturasının çok yüksek gelmeye başlamış olması.
  • Su saatinin bütün çeşmeler kapalı olduğu halde dönmeye devam etmesi.
  • Evin içinde kötü bir koku hakim olmuş ve nedeni bir türlü bulunamıyorsa.
  • Duvarlarda ve tavanda rutubet ve küf oluşmaya başlamışsa.
  • Seramiklerin arasında ki derzlerde sararmalar oluyorsa.
  • Kombinin su basıncı sürekli düşük gösteriyorsa.

Kırmadan Su kaçağı Tespiti Önemli

Günümüzde binaların daha çok apartman şeklinde yapılıyor olduğu görülmektedir. Bu nedenle de binada bir su kaçağı olduğunda hangi daireden kaynaklandığının bilinmesi de önem kazanmaktadır. Sizin duvarlarınızdan sızan suyun kaynağı mutlaka sizin dairenizde ki su kaçağı olmayabilecektir. Bunun için hiçbir yerin kırılmadan dökülmeden su kaçağının kaynağının tespitinin yapılması sizi gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Profesyonel su tesisatçı ustaları ile evinize gelerek kırmadan su kaçağı tespitini nokta olarak yapıyor ve hangi daireden kaynaklandığını da sizlere bildiriyoruz. Bu şekilde komşularınız ile sorun yaşamadan su tesisatlarında olan sorunlarında tamir edilmesini mümkün kılıyoruz.

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespitini yapan ustalarımız yine aynı şekilde büyük tadilatlara gerek bırakmadan sadece su kaçağının meydana geldiği noktada küçük bir yeri kırmakta ve buradan modern yöntemler ile su kaçağını tamir etmektedirler. Bu şekilde kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri yaparak su tesisatı hizmeti veren firmamız ile çalışmaktan memnun olacak ve bundan sonra da aynı sorunu yaşamayacak olmanın rahatlığını göreceksiniz.

Lavabo Açma Nasıl Yapılmalı?

Evlerde özellikle de mutfaklarda kullanılan lavabolarda kimi zaman tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu durumda ise kişilerin aklına ilk gelen çözüm piyasada satılan lavabo açıcı malzemeler gelmektedir. Oysa bu malzemelerin içinde bulunan yoğun kimyasallar lavabo açma işini yapmak yerine pis su borularına zarar vermektedirler. Oysa lavabonuz tıkandığında bizimle iletişime geçerek profesyonel yardım alabilir ve su borularınız zarar görmeden lavabonuzun açılmasını sağlayabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığı aslında pis su borularında oluşan tıkanmalar, kireçlenmeler nedeniyle olmaktadır. Bunun için önce sorunun kaynağının bulunması gerekmektedir. Deneyimli ustalarımız çok kısa bir sürede hiçbir yeri kırmadan dökmeden termal kameraları, hassas dinleme aletleri ile tıkanıklığın yerini tespit ederek soruna kesiz çözüm bulacaklardır. Yeşilköy garantili hizmet veren su tesisatçı firması olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin evlerinde ya da iş yerlerinde oluşan su tesisatı sorunlarında ilk başvurdukları merkez olmayı da başarıyoruz.

Kanal ve giderlerinizde sorun olduğunda pimaşlarda tıkanıklık olduğunda geniş ekibimiz ile kısa zamanda soruna müdahale ediyor ve sorun büyümeden ve binanıza zarar vermeden çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümlerin her zaman sizlerin bütçenize uygun olmasına da önem veriyoruz. Su tesisatçısı arayışı içindeyseniz bizimle görüşebilir ve kırmadan evinizde oluşan su tesisatı sorununu tespit etmemizi isteyebilirsiniz. Online olarak da firmamız ile iletişime geçebilir ve sorularınızı da yöneltebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: su tesisatı, su kaçağı, su tesisatçı ustaları, su tesisatı hizmeti, lavabo açma, su tesisatçı firması

Yeşilköy Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir