Yeşilköy su kaçağı bulma

Kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, her türlü su tesisat problemlerinin karşısında sizlerin yanında yer alarak kısa süre içerisinde sizleri en zahmetli sorunlardan bile kurtarmaktadır.

Su borularından sızan sular, beton aralarından veya seramik aralarından sızarak alt katınızda oturan komşunuzun evine sızması ile anlaşılmaktadır. Ancak iş buralara geldiyse geç kalmışsınız demektir. Yeşilköy su kaçağı tespit merkezi ile sunulan hizmet firmamızın deneyimli ekibi ile kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Yeşilköy su kaçağı tespiti için siz değerli müşterilerin bizlere ulaşması halinde gün içinde evinize gelerek mağduriyetinizi en temiz ve tekrarlanmayacak şekilde giderilecektir.

Erken müdahale edilmesi gereken bu problemler ile tek başınıza başa çıkamayacağınızdan alanında bilgi ve deneyim sahibi kişi veya kurumlardan destek almanız gerekmektedir.

Su kaçağı nasıl oluşur?

Temiz su borularının kullanım yılına bağlı olarak ortaya çıkan bu problem, tahribata uğrayan boruların su sızdırması ve bu sızan suların hızla yayılarak betonu delmesi sonucu gün yüzüne çıkması ile ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar istenmeyen bir tesisat sorunu olsa da elde olmayan nedenler ile neredeyse herkesin yapısında meydana gelmektedir.

Su kaçağı sorunu nasıl anlaşılır?

Bu problem, su borularının gözle görünmemesinden kaynaklı olarak kolay kolay anlaşılmaz ancak birazdan okuyacağınız belirtilerin bir tanesini bile yapınızda görüyorsanız vakit kaybetmeden uzman yardımı almanız gerekmektedir.

Su kaçağı problemi olan yapılarda; duvarlarda ıslaklık, dökülme, parke ve seramiklerde şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş, su faturalarında artış gibi problemler meydana gelmektedir. Su borularından sızan sular su sayacını hızla döndürdüğünden ay sonu gelecek olan faturalarınızda fahiş artışlar gözlemlenecektir.

Su kaçağı nerelerde meydana gelir?

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen bu problem, eski binaların banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde ortaya çıkmaktadır.

Son zamanlarda büyükşehirlerde artan inşaatlara bağlı olarak yeni yapılan binalarda da meydana gelen bu problemin temel nedeni, kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da tesisat sisteminin yanlış çekilmiş olmasından kaynaklanmaktadır.

Su kaçağı problemi karşısında yapılması gerekenler nelerdir?

Bu problemin tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetlidir ayrıca tamirinde de uzmanlık istemektedir. Bu nedenle tek başınıza başa çıkabileceğiniz bir problem değildir.

Bu sorun karşısında yapmanız gereken en akıllıca işlem alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmamızdan yardım almak olmalıdır.

Yeşilköy’de Su kaçağı bulma ve tamiratı

Ersoylar su tesisatçı firmamız, Yeşilköy su kaçağı tespit uzmanı olan ustaları tarafından da diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi su kaçağı bulma hizmetinde de vizyonu gereği gelişmekte olan firmamız teknolojinin son harikası akustik cihazlar ile hizmet sunmaktadır. Florya şubemize bağlı olarak tüm yeşilköy mahallerinde sizlere su tesisatçılığı adına tüm çözümleri sunmaktayız.  

Eskiden teknolojik donanımların yetersiz olmasından kaynaklı olarak uzun ve meşakkatli geçen işlemlerin tamamı günümüzde tarihe karışmıştır.

Firmamız, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde tespit eder ve ardından yapılacak olan işlemler ile ilgili çalışmaları başlatır. Bir veya iki seramiğin altında titiz bir çalışma yürüten ustalarımız arızalı olan su borusunu değiştirmektedir.

Yeşilköy su kaçağı bulma servisimiz florya ve çevresindeki bütün semtlere aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

 

Yeşilköy su kaçağı bulma
Yazıya puan ver !

11 Talepler

 1. Balkondan aşağıya giden su sızıntısı gidiyordu. Komşumla hem aramda sıkıntı yaşıyorduk. Burayla iletişime geçtim ve hizmetlerini çok iyi yaptılar. Şimdi sorunumuzu düzelttik. Dertten kurtardılar. Parasını sonuna kadar hak ediyorlar.

 2. oldukça kaliteli ve son derece profesyonel hizmet sunduklarını bizzat ben deneyimledim. bundan 2 ay önce yeşilköy deki dairemdeki su kacagının nerede oldugunu tespit edip gerekeni yaptılar. helal olsun

  1. Merhabalar Sadegül hanım, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik.

 3. Banyoda su kaçağı bulunuyor ancak sızıntı yapan alanı bir türlü tespit edemiyoruz, evin su vanasını kapatmama rağmen su sızıntısı devam ediyor, deli olacak durumdayım bu su nereden kaynıyor.

 4. Size çok teşekkür ederim bu bir teşekkür yorumudur , tuvalet borularında ve pimaş borusunda kaçak mevcuttu detayları telefonda anlattım herşeyiyle gelip ekip çalışmasıyla sorunumu çözdüler profesyonel kadrosuyla beni bu sorunlardan arındırıp memnun ettikleri için elbetteki yorum yapmayı kendime borç bildim.Sizde bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız çözüm ersoylar tesisat teşekkürler :)))

  1. Merhabalar Can bey, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik.

 5. Banyoda rutubet kokusu var bu sorunun çözümü için neler yapabiliriz bu kötü kokunun tamamen giderilmesi için sizinle iletişime geçip sorunumun giderilmesi konusunda bilgi almak istiyorum. Lütfen bana biran önce ulaşıp bilgi vermenizi gerekirse fiyat bilgisi verip halletmenizi ümit ediyorum.

 6. Gerçekten bunlar kadar işine sadık güler yüzlü hizmet ve teknolojik hizmet veren tesisat firması yoktur. geçen evime çağırdım adamlar evde her hangi bir hasar vermeden ilk gün ki gibi temiz verdiler. bu yüzden herkese tavsiye ederim.

  1. Merhabalar Hikmet bey, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik.

 7. Yeşil köyde bulunan evimizde 2 ay önce çıktık ve memleketimize gittik. 2 aylık tatilimizin ardından eve geri döndük. evide aşırı nem , rutubet ve halıların ıslak olduğunu parkelerin şiştiğini gördük koştuk mutfağa banyoya fakat hiç bir yerde su açık değildi. Ersoylar tesisattan ustaları çağırdık gelip baktıklarında klozet hortumundan su kaçırdığını söylediler yani sonuç 18 bin lira masraf oldu. Ama ersoylar tesisata teşekkürler kısa sürede bulup tamir ettiler çok anlayışlı bir ekip.

 8. Merhabalar kolay gelsin öncelikle bu kadar aygın bir servis ağınızın olması gerçekten mükemmel. Geçen hafta dayımlara gittiniz lavabo açmak için bu hafta bize geleceksiniz. Petek temizliği için. birimiz anadolu birimiz avrupa yakasında hizmetiniz için teşekkürler

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir