Yenibosna Su Tesisatçı

İstanbul’un gelişmeye devam eden ilçelerinden olan Yenibosna ve çevresinde uzun yıllardır su tesisatçı firması olarak hizmet vermekteyiz. Tecrübeli su tesisatçı ustaları ve teknik personelden oluşan ekibimiz ile garantili olarak hizmet vermekteyiz. Su tesisatı döşenmesinden başlayarak ilerde ortaya çıkabilecek sorunların giderilmesinde yanınızda yer almaktayız. Profesyonel bir firma olarak işinde uzman personel ile hizmet vermenin yanında ayrıca modern yöntemler ve makineler kullanmaktayız. Su tesisatında bir sorun oluşması halinde bize ulaştığınız takdirde en kısa sürede ekiplerimizi adresinize yönlendiriyor ve sorunu tespit ederek size özel çözümler üretiyoruz. Uygun fiyat politikamız ile de müşterilerimizin fiyat konusunda da memnun olmalarını sağlıyoruz.

Su Tesisatçı Firmalarının Verdikleri Hizmetler 

Binaların inşaatı sırasında yapılması zorunlu olan su tesisatlarında mutlaka profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Aksi takdirde zemine ve duvara gömülü olarak yapılan su tesisatlarında bir sorun oluştuğunda bunun tespiti ve tamiri zor olacaktır. Su tesisatı firması olarak verdiğimiz hizmetleri ise şu şekilde sayabiliriz.

 • Binaların yapılması sırasında temiz su ve pis su tesisatlarının döşenmesi.
 • Su tesisatında oluşabilecek su kaçaklarının tespit edilmesi ve bunun tamirinin yapılması.
 • Lavabo tıkanıklığı olduğunda bunun nedeninin bulunarak sorunun ortadan kaldırılması.
 • Kanallarda ve giderlerde oluşan tıkanıklığının uygun malzeme kullanılarak giderilmesi.
 • Pimaşlarda oluşan tıkanıklıkların ve çatlakların tamirinin yapılması.
 • Kat kaloriferi su tesisatının yapılması ve peteklerin montajının yapılması.
 • Kalorifer peteklerinde oluşan tıkanma, su akıtma gibi sorunların tamirinin yapılması.

Yenibosna Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor?

Binalarda su kaçağı olduğunda bunun dışardan hemen anlaşılması mümkün olmaz. Su kaçağı tespiti yapılması için mutlaka özel tekniklerin ve robotların kullanılması gerekmektedir. Bu da ancak bizim gibi tecrübeli ve yenilikçi su tesisatçı firmadan destek almanız halinde mümkün olacaktır. Aşağıda belirttiğimiz işaretlerden en az birini görmeniz halinde zaman kaybetmemeli bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.

 • Su faturalarında aniden oluşan yüksek artış.
 • Muslukların hepsinin kapalı olmasına rağmen su saatinin dönmeye devam ediyor olması.
 • Evde hiç geçmeyen kötü bir kokunun bulunması.
 • Duvarlarda özellikle de bir metreden aşağıda nemlenme ve küflenmelerin oluşması
 • Seramiklerin arasında olan derzlerin sararmaya başlaması.
 • Alt komşunuzun tavanında sararma ve su damlaması gibi şikayetler oluşması.

Bu durumda su kaçağının yerinin nokta olarak tespit edilmesi önemlidir. Çünkü aksi takdirde su kaçağını bulmak için tesisatın geçtiği duvarlarda ve zeminde büyük kırımların yapılması gerekmektedir. Bunun olmaması için garantili çözümler sunun su tesisatçı olarak Avrupa’dan özel getirttiğimiz robotları kullanıyor ve kırmadan su kaçağı tespitini noktasal olarak yapıyoruz. Bunun faydası da kaçağın yerinin nokta olarak bilinmesi sayesinde sadece o noktada küçük bir bölümün kırılarak tamiratın gerçekleşmesi olmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Olduğunda Ne Yapmalı?

Yaşam alanlarında özellikle de mutfaklarda kullanılan lavabolarda kimi zaman tıkanmalar olmaktadır. Bu tıkanıklık olduğunda ise çoğu zaman kişiler çözümü kendi başlarına bulmaya çalışmaktadırlar. Oysa bu hiç doğru bir davranış olacaktır. Piyasada satılmakta olan lavabo açıcılar kullanıldığında içlerinde olan kimyasal maddeler pis suyun içinden geçtiği pimaş borulara zarar verecek ve su kaçakları oluşmasına neden olacaktır. Bunu yapmak yerine firmamız ile iletişime geçmeli ve lavabo açma için profesyonel yardım almalısınız. Verdiğimiz su tesisatı hizmeti olarak lavabo açma işinde asla geçici çözümler sunmuyor ve aynı sorunu tekrar yaşamasına da izin vermiyoruz.

Binalarda bulunan gider ve kanalların tıkanması ise yaşanacak en büyük sorunlar arasında yer alır. Çünkü kanal ve giderlerde oluşan tıkanıklıklar binada yaşayan kişilerin yaşam kalitelerini düşürecek ve sağlıklarını da kötü yönde etkileyecektir. Kanalların açılması için uygun malzeme ve tecrübeli su tesisatçısı ustalarından oluşan bir ekip şarttır ve firmamız da bu şekilde hizmet vermektedir.

Yenibosna Su Tesisatçı Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

Tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerinin yaşadıkları su tesisatı sorunlarından kalıcı olarak kurtulmak olduğunu biliyor ve bunu sağlıyoruz. Tamiratını yaptığımız su tesisatı sorunları tekrar yaşanmamaktadır. Bunun için garanti vermekteyiz. Müşterilerimizin uygun fiyat beklentisini de biliyor ve her zaman en uygun fiyatlar ile çözümler sunuyoruz. Online ya da telefon ile bizimle iletişime geçebilir ve çok kısa bir sürede ekibimizin gelerek sorunu tespit ederek çözmesi ile memnun olabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: su tesisatçı ustaları, su tesisatı firması, su kaçağı, su tesisatı hizmeti, su tesisatçısı, su tesisatçı

Yenibosna Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir