Yenibosna Su Kaçağı Bulma

Yenibosna cihazla su kaçağı bulma imkanı sunan firmamız, eskiden yarattığı tahribat ve çıkardığı masraf sebebiyle tüm ev halkının korkulu rüyası olan tespit işlemini, basit bir hale getirmiştir. Eskiden hatırlayacağınız üzere en ufak bir su sızıntısında bile günlerce süren kırım-döküm işlemleri yapılırdı. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde bütün yapınızı ıslattığı için sızıntının nereden olduğu anlaşılamamakta ve bu belirsizlik tespit işlemini zorlaştırmaktaydı. Teknolojideki yetersiz cihazlardan dolayı, ıslak olan bütün duvar ve fayanslar kırılır ve altında arızalı olan su borusu aranırdı. Bu işlem esnasında çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır ve tespit işleminde harcadığınız paralar ikiye katlanırdı. Elbette bu işlemin sonunda da ortaya tekrar onarması ve temizlemesi oldukça güç bir tablo çıkardı. Fakat artık Yenibosna su kaçağı tespit merkezi ile bu problemlere teknolojinin son harikalarından biri olan su sesine duyarlı akustik dinleme cihazını kullanan firmamız müşteri memnuniyetini merkeze alan bir hedef izleyerek kaliteli titiz bir çalışmayı vizyonu sayesinde Yenibosna su kaçağı tespiti uzmanı olan deneyim ekip kadrosu ile bu problem ortadan kalktı. Artık güvenli ve hızlı hizmetimiz ile birlikte tüm su kaçağı problemlerini minimum hasarla çözebilmekteyiz.

Su kaçağı probleminin ortaya çıkışı nasıl olur?

Eski binalarda kullanılan su borularının zamana bağlı olarak deforme olması su borularının su sızdırmasına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra yanlış döşenmiş alt yapı problemleri, kullanılan malzemenin eksikliği ya da kalitesizliği ve başarısız işçilik gibi etkenler de bu sızıntının sebepleri arasında bulunmaktadır. Yeni binalarda ise böyle bir sorun yaşıyorsanız bu durum muhtemelen hatalı boru döşemesi ile ya da basınç değerlerinin normalin üstüne çıkması ile ilgilidir. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkmakta ve bu şekilde sorunun baş gösterdiği anlaşılmaktadır.

Su kaçağını nasıl anlarız?

Ev ve işyerinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturalarındaki artış gibi anormal durumlar ile karşılaşıyorsanız evinizde su kaçağı sorunu var demektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız anda ertelememeli ya da küçümsememelisiniz. Su kaçağı ciddi bir problemdir ve zamanında müdahale edilmediği takdirde evinizin diğer alanlarında da pek çok sorun yaratma ihtimali vardır. Su kaçağı kendi başınıza halledebileceğiniz bir problemden çok profesyonel bir çalışma ile çözülmesi gereken bir sorundur. Uzman firmalar ile iletişime geçmek sizi çok daha büyük hasarlar ile karşı karşıya kalma tehlikesinden koruyacaktır. Bu durum için hem uzman hem de güvenilir olan firmamız Yenibosna su kaçağı tespiti için müşteri memnuniyeti esas almaktadır.

Hangi alanlardaki su boruları daha erken patlar?

Daha çok gün içerisinde yoğun olarak kullanılan alanlardaki su borularında daha erken patlamalar meydana gelebilir. Bunların başında ise, banyo, mutfak ve tuvaletlerdir. Eskiden sadece tarihi yapılarda görülen bu problemler günümüzde özellikle de büyükşehirlerde yapılan inşaatlarda kullanılan düşük kaliteli su boruları ya da yanlış eğim yüzünden yeni binalarda da görülmektedir. Suyun basıncı zaman zaman kontrol edilememekte veya tahmin edilenden çok daha yüksek debilerde akabilmektedir. Böyle zamanlarda da su kaçağı problemi yaşama ihtimaliniz mevcuttur. Firmamız kullandığı modern cihazlar sayesinde hangi borunun patladığını ya da su sızdırdığını çok hızlı bir biçimde tespit edebilmektedir.

Evimde su kaçağı sorunu ile karşılaştım ne yapmam lazım?

Bu sorun baş gösterdiği an yapmanız gereken tek bir işlem vardır profesyonel yardım almak. Özellikle tespit işlemi uzmanlık istediğinden bu problem ile tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir. Bu nedenle firmamızı arayarak yardım talebinde bulunmanız gerekmektedir. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde yalnızca bir telefon uzağınızdayız. Ekiplerimiz bizi arayıp durumu anlattığınız takdirde olabilecek en kısa sürede evinize ya da iş yerinize gelip duruma müdahale edecekler ve sorunu çözeceklerdir.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve güçlü referanslara sahip olan su tesisatçı firmamız sayesinde artık su kaçağı tespiti çok kolay!

Yenibosna Su kaçağı bulma Servisi

Bu işlem tamir işleminden daha zahmetli geçtiğinden, teknolojik cihaz kullanan firmalardan yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Firmamız son model teknoloji ürünü olan su sesine karşı duyarlı akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak su sızıntısını bulmaktadır. Bu cihaz ile çalışan ustalarımızın kullandıkları yöntem ve cihazlar rahatsız edici ya da çok yüksek bir ses çıkarmadığından bu işlemden ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymamaktadır. Bu nedenle istediğiniz bir saat için firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul’un pek çok yerinde bulunan farklı şubelerimiz sayesinde müşterilerimiz mümkün olan en kısa sürede en yakınlarındaki ekiple ve deneyimli ustalarla buluşturulmaktadır.

Su kaçağı tamiri

Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız bir veya iki seramiğin altını kırarak tamir işlemini gerçekleştirmekte ve sizlere garanti vermektedir. Büyük bir tahribat ya da uzun zamanlar alan bir tamir işlemi ile karşılaşmayacağınız için güvenle arayabileceğiniz çağrı merkezimiz her an hizmetinizde bulunmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana her türlü tesisat sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alan firmamız, Yenibosna’ya bağlı Zafer Mahallesi ve diğer bütün mahallelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sunarak yaptığı bütün hizmetlerden dolayı sizlere garanti vermektedir.

Yenibosna Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 7 Puan[lar]

14 Talepler

  1. Yorumları okuyarak iletişime geçtim. Sorunsuz iş yaptılar su tesisatı problemi makineyle bulup hallettiler. Başarılarınızın devamını diliyorum

  2. yenibosnada ki dairemde soruna yönelik calısma prensiplerine kesinlikle hayran kaldığımı söylemliyim. daha önce dtereddütlerim vardı dairemde işlemler yaptırmaya ancak bu ustalar bu işi gerçekten bilişyorlar.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir