Üsküdar Su Tesisatçı

İstanbul’un en eski ilçeleri arasında yer alan Üsküdar ilçesinde su tesisatçı firma olarak bu eski binalarda ve yeni binalarda bulunan su tesisatı sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Su tesisatçı firması olarak bütün ekibimiz profesyonel ve işinde en iyi kişilerden oluşmaktadır. Garantili olarak su tesisatı hizmeti veriyor olmamız ile müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Sadece Üsküdar ilçesinde değil çevre ilçelerde yaşayan kişilerinde yaşadıkları su sorunlarından kurtulmalarını sağlıyoruz. Online olarak da bize kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor ve su tesisatı sorunları ile uzun süre yaşamak zorunda kalmanızı önlüyoruz.

Üsküdar Su tesisatı Verdiğimiz Hizmetler

Su tesisatları binaların yapılması sırasında döşenmektedir ve bunun nedeni de su borularının duvarlarda ve zeminde gömülü olarak döşenmesi gerektiğidir. Su tesisatı aynı zamanda sıhhi tesisat olarak da adlandırılır ve kullanılacak temiz su ayrı borulardan taşınırken kullanılan pis su da başka özellikte borulardan taşınır. Bu boruların birbiri ile temas etmeden ve sular birbirine karşımadan kullanılması sağlanır. Su tesisatlarının mükemmel şekilde döşenmesi dairede yaşayan kişilerin sağlıklı yaşam sürebilmeleri için oldukça önem taşımaktadır. Su tesisatçı firmaların verdikleri hizmetler ise şu şekilde sayılabilmektedir.

  • Binaların yapılması sırasında su tesisatının döşenmesi.
  • Dairede oluşan su kaçağının yerinin tespit edilmesi ve tamirinin yapılması.
  • Kanal ve gider tıkanıklığı oluştuğunda bunun giderilmesini sağlamak.
  • Lavabo tıkanıklığı olduğunda bunun sebebini tespit ederek sorunu ortadan kaldırmak.
  • Pimaş tıkanıklığı olduğunda bunun ortadan kaldırılmasını sağlamak.
  • Kat kaloriferi yapılması sırasında su tesisatının ve peteklerin döşenmesinin yanında ayrıca sonradan oluşan sorunlarında giderilmesi.

Piyasada çok sayıda su tesisatçı ustası bulunmaktadır. Bunların hepsinin işini çok iyi yaptığı söylenemeyeceği gibi ayrıca modern yöntemleri de kullanmadıkları bilinmektedir. Su tesisatçı ustası arayışına girdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise aynı sorunu tekrar yaşamanız halinde ulaşabileceğiniz bir firmaya bağlı olmasıdır. Bizler uzun yıllardır sektörde yer alan bir firma olarak yaptığımız işlerin arkasında durmakta ve aynı sorun tekrar yaşandığında ücret almadan tamiratını yapmaktayız.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Yapılabilir mi?

Dairenizde bir su kaçağı olduğundan endişe etmeye başladığınızda bunu kendiniz tespit etmeniz mümkün olmaz ve bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz en doğru karar olacaktır. Çünkü kullandığımız modern robotlar, termal kameralar ve hassas dinleme cihazları ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bu makinelerimiz ve ustalarımızın tecrübesi ile noktasal olarak su kaçağının yerini nokta olarak tespit etmekteyiz. Tespiti yaptıktan sonra da sizin dairenizden kaynaklanıyor olması halinde uygun fiyatlar ile tamiratını yapmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespitinin en büyük faydalarından birisi de su kaçağının sizin dairenizden olup olmadığının anlaşılmasını sağlamakta ve eğer komşu dairlerinizden kaynaklanıyorsa onların yaptırması gerekecektir. Bu sayede de sizler gereksiz masraflara girmek zorunda kalmayacaksınız.

Kanal ve Giderlerde Tıkanıklık Olduğunda Ne Yapmalı?

Binalarda kullanılan su pis su boruları ile binaların bodrumlarında ve bahçelerinde yer alan kanallara ulaşır ve buradan da kanalizasyona aktarılır. Giderlerde ve kanallarda tıkanıklık olduğunda ise bu işlem gerçekleşmez ve pis su binanın içinde kalır ve binada yaşayan kişilerin sağlığını tehdit eder ve yaşam kalitesini de düşürür. Bunun olmaması için giderlerde ve kanallarda bir tıkanıklık olduğunda hemen firmamız ile iletişime geçmeli kanal ve gider açma konusunda deneyimli ustalarımız ile bu sorunu ortadan kaldıralım.

Lavabolarda ve giderlerde tıkanıklık olduğunda bunun çözümünü kendiniz bulmanız kesinlikle mümkün değildir. Mutlaka profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Piyasada kullanılan lavabo açıcı maddeleri kullanmak ise geçici çözümler sunacak ayrıca pis su borularının da zarar görmelerine neden olacaktır.

Garantili Su Tesisatı Tamiri

Su tesisatında özellikle de eski binalarda sık sık sorun yaşanabilmektedir. Bu sorunların oluşmaması için de yapılan tamiratın kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile yapılması şarttır. Üsküdar ve çevresinde bulunan ilçelerde uzun yıllardır verdiğimiz garantili hizmet ile en güvenilir su tesisatçı firması olmayı başarmaktayız. Online ya da telefonla bizimle iletişime geçmeniz halinde sorunlarınızı dinliyor ve onların uygun fiyatla çözülmesini sağlıyoruz. Garanti veriyor olmamız ile de müşterilerimizin içinin de rahat etmesini ve aynı sorunu tekrar yaşamamasını sağlıyoruz. Hemen bizi arayabilir ve kısa zamanda ekibimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Su tesisatçı firması, sıhhi tesisat, su tesisatçı ustası, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti, kanal ve gider açma, su tesisatçı firması

Üsküdar Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir