Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Üsküdar istanbul su kaçağı bulma servisimiz teknolojik cihazlı su tesisatçısı hizmeti vermektedir. Tek fayans kırarak su kaçağını onarmak bizim işimiz. Kombi ve petek su tesisatı kaçaklarını kırmadan tamir ediyoruz. Su kaçağınız mı var ? Bizi arayın sorunu çözelim.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Olur ?

İstanbul’un merkeze uzak tüm ilçelerine ve çevresine dair işini görebilecek ve uzman tesisatçı ekiplerinden yararlanabilecek kadar yakında olan bir ilçe olamamaktadır. Fakat firma olarak sunabileceğimiz profesyonel hizmetler sayesinde geçmişte yaşanılan tüm sıkıntılı durumları ve hikâyeleri unutmanız mümkün olacaktır. Tüm sıhhi tesisat sorunlarını çözen bir firma olmakla birlikte oldukça kaliteli bir altyapıya sahip olmakla birlikte kendinizi ve yaşam alanlarınızda yaşayan insanların sıkıntılara girmemesi için firmamız elinden geleni yapmaktadır. Ufak su sızıntıları olarak başlayan tesisat kaçakları zamanla gelişerek sorunların düzeyini de o derecede artırmaktadır. Ersoylar Tesisat olarak Üsküdar su kaçağı tespit merkezi ekibimizle müşteri mağduriyeti yaşanan bu durumlara müşteri memnuniyetini merkeze anlan bir vizyon ile çözüm sunmaktayız.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

 

Çünkü erken müdahalenin her türlü sorun karşısında işleri kolaylaştıracağı gibi sebepler nedeniyle su tesisatları gibi gözle görülmeyen ve burada yaşayan insanlar tarafından kolayca müdahale edilemeyeceği nedeniyle kendinizi ve herkesin etkilenmesine neden olabilirsiniz. Fakat cihazlar ve özel kameralar sayesinde kırmadan su kaçağı bulma işlemi mümkün olmaktadır. Geçmişte uzman firmaların bulunmuyor olmasıyla birlikte komple banyo, küvet, mutfak ve herhangi bir bölümün komple tesisatlar yüzünden kırılmasıyla birlikte tesisat binlerce liralık masraflara girmeniz mümkün olabilmekteydi. Fakat zamanla sızıntı olarak başlayıp büyük akıntılar haline gelerek alt kat komşularınıza ve binadan farklı birine zararları dokunacak olan oldukça sıkıntılı bir durum olmaktadır. Bir firmadan istediğiniz ve arayacağınız tüm tesisatçılık hizmetlerini sizlere sunmakta olan firmamız sayesinde belki de haftalardır çektiğiniz bu sorun ortadan dakikalar içerisinde yok edilecektir.

Su Kaçağı Önleme Çalışmaları

Elbette su kaçağı olması durumu belli bir zaman sonra geniş çaplı bir şekilde zarar vermeye başlamaktadır. Duvarlar arasındaki kişilere zarar verdiği gibi aynı zamanda da istenilmeyen sonuçların ortaya çıkması durumunu oluşturmaktadır. Uzman ekipler tarafından sunulacak şekilde bu işlemlerin gerçekleştirilmesi özellikle çok daha rahat sonuçlar almak adına çok büyük önem arz etmektedir.

Eskiden su kaçağı bulma işlemi yapılacağı zaman öncelik tahmini bir yer kırılır ve burası kontrol edilirdi. Eğer yoksa bu durumda başka bir yerin kırılması gerekirdi. Aslında bu işi tamamen ustalara emanet etmek bu anlamda çok büyük önem arz etmekteydi. Ayrıca hiçbir şekilde teknolojik bir alet kullanılamaz ve su kaçağı ile ilgili olarak herhangi bir işlem yapılamazdı. Ancak günümüzde elbette ki bu işlemler özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok bir kolaylık olarak sizlere sunulmaktadır. Bilindiği gibi teknoloji artık birçok şeyi daha kolay hale getirmiş bulunmaktadır. Firmamız yıllardır yapmış olduğu yatırımlarda her zaman için teknolojiye önem vermiş ve siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmetlerin sunulması için çalışmaya devam etmiştir. Bu yüzden de bizlere ulaştığınız takdirde işlemleriniz çok daha sağlıklı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirerek sizlere sunulması sağlanır.

 

Su Kaçağı Kontrol Servisi Üsküdar

Herhangi bir şekilde su kaçağınızın olması durumunda yapılacak olan işlemler bellidir. Öncelikli olarak yapılması gereken işlem kesinlikle tüm muslukların kapatılarak hala saatin dönüp dönmediğini kontrol edilmesidir. Eğer saat dönmeye devam ediyorsa bu durumda kullanmadığınız suya karşılık hala bir akış var demektir. Bunun yanı sıra önemli noktalardan bir tanesi de eğer su kaçağını tespit etmek istiyorsanız bu durumda günümüzde özel solar ışın atan cihazlar bulunmaktadır. Bu solar ışın atan cihazlar aslında duvarın altında suyun ve sıvının yoğun olarak olduğu yerleri bizlere göstermektedir. Bahsi geçen bu onarım tariflerinin her birini sizler yerine Üsküdar su kaçağı tespit uzmanı olan ustalarımız tarafınca onarımı yapılmaktadır. Böylece herhangi bir delik için açılacak olan alan çok ufak miktarlarda gelmektedir. Yarım fayans boyu ile bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir. İşte bundan sonra en önemli profesyonellik o küçücük alandan gerekli işlemlerin yapılarak sizlere sunulmasıdır. Bu konuda Üsküdar su kaçağı tespiti olan ekiplerimiz yıllardır sizlere hizmet vermenin rahatlığı ile kolay ve rahat bir biçimde işlemlerinizin gerçekleştirilmesine çalışmaktadır. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan sizler de istediğiniz bütün sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 71 Puan[lar]

5 Talepler

  1. Tuvalet alt kata su damlatıyordu hemen Ersoy Tesisatı aradım su sızıntısı olan bölgeyi elleriyle koymuş gibi buldular, hem maddi olarak hem de manevi olarak beni çok önemli bir sıkıntıdan kurtardılar. Ersoy Tesisatı tercih ederseniz üzülmezsiniz.

  2. Ben daha öncede başka bir kaç ustayla çalıştım hiç memnun kalmadım bu yüzden bir arkadaşın önerisiyle sizin siteye başvurdum evimi tesisat borularından birinde tıkanıklık var. bunu hem tamirini hemde tespitini yapmanızı istiyorum irtibat numaram 0543 273 XX XX BANA ULAŞIN

  3. Kombimiz sürekli su eksiltiyor birde yıllık bakımını şimdi yaptırmak istiyoruz bu konuda nasıl bir çalışma yapmalıyız. Lürfen 0542 989 6x xx iletişim sağlarmısınız A.kadir Yaşar

  4. kombim devamlı su eksiltiyodu ersoyları internet üzerinden bulduk üsküdardada subesi varmış hemen servis istedim bir saat içinde geldiler vala hiç kırmadan kimyasal sıvı ile sorunu çözdüler çok memnun kaldım firmaya teşekkür ederim

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir