Ümraniye Su Tesisatçı

Su tesisatında problem olması kişilerin en büyük endişeleri arasında yer alır Ümraniye tecrübeli su tesisatçı firması olarak bu endişeyi kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve tamiratı yaparak ortadan kaldırmaktayız. Uzun yıllardır sektörde yer almanın deneyimi ile yeni yapılan binalarda da su tesisatçı olarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Ustalarımız işinde en iyi olan kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz geniştir ve işimizi de kısa sürede tamamlayarak müşterilerimizin su tesisatı yapılması için beklemesini önlemekte ve memnun olmalarını sağlamaktayız.

Ümraniye Su Tesisatçısı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Ümraniye ve çevre ilçelerde yaşayan kişiler için kaliteden ödün vermeden geniş ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında ise şunlar yer almaktadır.

 • Binaların yapılması sırasında su tesisatı döşenmesi işini yapıyoruz.
 • Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz.
 • Büyük tadilatlara gerek bırakmadan su kaçağı tamirini yapıyoruz.
 • Lavabo tıkanıklıklarında uygun malzeme kullanarak lavabo açma hizmeti veriyoruz.
 • Kanal ve gider tıkanıklığını açarak bu sorundan kurtulmanızı sağlıyoruz.
 • Kat kaloriferi tamiri hizmeti veriyoruz.

Bütün hizmetlerimizi garantili olarak veriyor ve bu şekilde müşterilerimizin içlerinin rahat etmesini sağlıyoruz. Su tesisatçısı ustaları ile hizmet veriyor ve ayrıca her zaman modern yöntemler ve modern makineler kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Kırmadan Su kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su tesisatlarında oluşan arızaların tamirinin yapılması kadar tespitinin de yapılması önemlidir. Çünkü su tesisatlarında oluşan sorunların tespiti de bilinçsiz ve acemi kişiler tarafından yapılmaya kalkıldığında büyük tadilatların yapılması gerekecektir. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak için tecrübeli su tesisatçı firması olan bizler ile iletişime geçmelisiniz. Online olarak da bizimle iletişime geçebilir ve sorununuzu belirterek ustalarımızın en kısa sürede evinize gelerek sorunu çözmesini sağlayabilirsiniz. Modern yöntemleri kullanan su tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespitini şu şekilde yapmaktayız.

 • Özel Avrupa’dan getirtmiş olduğumuz robotlar ile noktasal olarak kaçağın tespitini yapmaktayız.
 • Termal kameralar kullanmaktayız. Bu kameralar ile özellikle pis su borularında tıkanıklığın neden olduğunu ve kaçağın nereden olduğunu tespit etmekteyiz.
 • Hassas dinleme cihazları kullanmaktayız. Bu dinleme cihazları suyun akış hızından kaçağın nereden olduğunu anlamamızı sağlamaktadır. Çok derinde olan su kaçaklarını bile bu hassas dinleme cihazları ile tespit edebilmekteyiz.

Bu şekilde yaptığımız su kaçağı tespiti sırasında hiçbir yeri kırmıyor ve ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlüyoruz. Nokta olarak kaçağın yerini tespit etmemiz ile sadece o bölgede çok küçük bir yeri kırıyor ve gerekli tamiratı yaptıktan sonrada açtığımız yeri kendimiz kapatıyor ve ayrıca bir tadilat yaptırmanıza gerek bırakmıyoruz.

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su tesisatında kaçak olması oldukça büyük bir problem olmasına rağmen çoğu zaman bu kısa sürede anlaşılamaz ve oluşan problemde gittikçe büyür ve daha büyük masraflara yol açabilir. Bunun olmaması için su kaçağı belirtileri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Su kaçağı belirtilerini ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

 • Kullandığınız su miktarı aynı olmasına rağmen su faturasında ani artış olması.
 • Bütün çeşmeler kapalıyken su saatinin dönmeye devam ediyor olması.
 • Evde kötü bir kokunun olması ve bunun hiç geçmemesi.
 • Duvarlarda ya da tavanda nemlenme ve küflenme olması
 • Seramiklerin arasında bulunan derzlerin sararmaya başlaması
 • Kombinin su basıncının sürekli düşmeye başlaması.

Bu belirtilerden en az birinin sizin evinizde olması halinde su kaçağı olması muhtemeldir ve bu konunun araştırılması şarttır. Su boruların duvarlara ya da zemine gömülü olarak döşenmiş olması nedeniyle de yerini ancak deneyimli su tesisatçı ustaları bulabileceklerdir.

Neden Ümraniye Su Tesisatçısı Olarak Bizi Seçmelisiniz?

Su tesisatlarında oluşan arızaların en kısa sürede giderilmesi önem taşımaktadır elbette ama daha önemlisi ise aynı arızanın tekrar yaşanmamasını sağlamaktır. Bunun için de bizler garantili olarak hizmet vermekte her zaman yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Geniş bir ekibe sahip olduğumuz için müşterilerimizi asla bekletmez en kısa zamanda sorunun çözülmesini sağlamaktayız. Ümraniye ve çevresinde olan bütün ilçelere tecrübeli su tesisatçı firması olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında lavabo açma, kanal ve gider açma gibi hizmetlerde yer almaktadır. Uygun fiyat politikamız ile de müşterilerimizin bütçelerine uygun çözümler sunmakta bu konuda da memnun olmalarını sağlamaktayız.

Anahtar kelimeler: su tesisatçı, Su tesisatçısı ustaları, su tesisatçı firması, su kaçağı tespiti, su tesisatçı ustaları, lavabo açma

Ümraniye Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir