Ümraniye Su Kaçağı Bulma

Kırmadan su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açmak, petek bakımı yaptırmak, kombi bakımı, her türlü tesisat tamiratı için Ümraniye Su Kaçağı Bulma 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıda bulunmaktadır.

Ümraniye Su Tesisatçısı

Su hayatımızın önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Yeme, içme, temizlik gibi temel ihtiyaçlarımız için kullandığımız su, aynı zamanda son derece tehlikeli hastalıkların taşıyıcısı olabilir. Bu nedenle kullandığımız suyun temizliği kadar kirli su ile doğrudan temasın sağlanmaması da önemlidir. Bu da ancak binalarımızdaki sıhhi tesisatın sağlam ve uygun olmasıyla mümkündür.

Sağlıklı bir sıhhi tesisat (Su Tesisatı)

 • Suyun, temiz su kaynağından evlerimize kadar temiz bir şekilde ulaşmasını,
 • Evlerimizde kullandığımız atık suyun hiçbir yere sızmadan kanalizasyona ulaşmasını

sağlar. Tesisatın düzgün çalışmaması halinde temiz suya ulaşmak ya da pis suyun evimizi terk etmesinde sorunlar sağlık sorunlarına dönüşebilir. Ümraniye Su tesisatçısı sizlerin 7/24 hizmetindedir.

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Su Kaçağının Nedenleri: Ümraniye Su Kaçağı Servisi

Su kaçağının ortaya çıkmasının pek çok sebebi olabilir.

Eski binalarda,

 • tesisat borularının zaman geçtikçe aşınması, yıpranması ve zarar görmesi,
 • kötü işçilik,
 • yanlış alt yapı döşenmesi

gibi pek çok sorun su kaçağı problemini doğurabilmektedir.

Ersoylar Tesisat, Ümraniye su kaçağı tespiti için eski ve yeni bina fark etmeksizin siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ümraniye bölgesinde yeni binalarda ise bunlara ek olarak suyun basıncının artması ya da yanlış malzeme kullanımı nedeniyle yaşanan sızıntılara da sıklıkla rastlanmaktadır.

Su Kaçağını Nasıl Anlarız

Su kaçağı, sıhhi tesisatta meydana gelen çatlak ya da delinmeler nedeniyle suyun borulardan sızmasıdır. Kaçak temiz su borularında da atık su borularında da meydana gelebilir. İkisinin de farklı zararları vardır.

Yaşadığınız yerde su kaçağının olup olmadığını değişik yöntemlerle kendimiz anlayabiliriz.

 • Musluğun aralıklarla damlaması,
 • Küf, rutubet, nem oluşumuumraniye-su-kacagi-bulma
 • Duvarların kabarması ve dökülmesi
 • Evde haşerelerin dolaşmaya başlaması
 • Tüm vana ve bataryalarınız kapalı olduğu halde su sayacınızın çalışmaya devam etmesi
 • Alakasız yerlerde su birikintilerinin meydana gelmesi
 • Komşunuzun tavanında sarı lekeler ya da su sızıntısı oluşması

Yukarıda sayılanlar su kaçağının varlığına işarettir.

Fakat su kaçağının nerede olduğunu ve neden kaynaklandığını bulmak için profesyonel ve kaliteli su kaçağı tespiti hizmetine ihtiyacınız vardır.

Her an arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ile size hızlı ve kaliteli hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Ersoylar Tesisat, Ümraniye su kaçağı tespit merkezi bünyesindeki deneyimli ustalarımız ve koordineli çalışan operasyon ekibimiz sayesinde su kaçağı problemine derhal müdahale edilerek müşteri mağduriyetine anında çözüm üretiyoruz. Çağrı merkezimizde çalışan operasyon ekibimiz size en yakın teknik ekibi yönlendirerek en kısa zamanda çalışmanın başlamasının sağlayacaktır. Günlük yaşamınızı etkilemeyecek kadar kısa bir sürede sorunun çözüme ulaştırılması sağlanacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Eskiden su kaçağı yer tespiti herkesin korkulu rüyasıydı. Su sızıntısı yalnızca su sayacından, artan faturalardan gözlemleniyorsa gözlemle yerinin tespit edilmesi neredeyse imkansız olur. Su birikintileri, kalkan duvarlar, belli bölgelerde haşerelerin çoğalması gibi durumlarda ise çoğunlukla sızıntı patlak verdiği yer yanıltıcı olur.

Teknoloji henüz bu denli gelişmemişken, su kaçağı yer tespiti için çok geniş bir alanda çalışma yapmak gerekirdi. Birçok duvar, parke yıkılarak sonuca ulaşılmaya çalışılırken, yaşadığınız yer inşaat alanı haline dönüşürdü. Kırılan yerlerin eski haline getirilmesi ise ederini baştan tahmin edemeyeceğimiz ekstra maliyet anlamına gelirdi. Oysa bugün geliştirilen teknoloji ile kırmadan noktasal su sızıntısı tespiti yapılabilmektedir.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma ve Tamiratı

Yaşadığınız alanda su sızıntısı fark ettiğinizde endişelenmenize, kendinizi yalnız ve çözümsüz hissetmenize gerek yok. Ümraniye su tesisat firması olarak modern teknolojik cihazlarla sunduğumuz profesyonel su kaçağı tamiratı hizmetimizle yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

Eskiden olduğu gibi su sızıntısının tespiti için mutfağınızı ya da banyonuzu tanınmayacak hale getiren yöntemleri unutun. Su kaçağı tespiti için saatlerce yapılan çalışmaları unutun. Su kaçağı tespiti hizmeti sonucunda çıkacak faturaları ön görerek kaçakla birlikte yaşamaya alışmayı unutun.

Geliştirilen teknolojik cihazlar ile tüm bunlar geçmişte kalıyor. Artık su kaçağının tespit edilmesi hızlı, kolay, ve daha düşük maliyetli. Bu gelişmeler ışığında Avrupa’dan getirdiğimiz akustik dinleme cihazımız sayesinde su kaçağının tespitini ve tamiratını kırmadan, dökmeden en kısa zamanda en kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

 • Yaşadığınız yerde meydana gelen su kaçağını
 • Gereksiz hiçbir seramiği ya da fayansı kırmadan,
 • Size gereksiz masraf çıkartmadan,
 • Modern teknolojik cihazlarımızda

buluyoruz.

 • Kombinizde meydana gelen su kaçaklarını kırmadan, ilaçla kapatıyoruz.
 • Şebeke su tesisatında meydana gelen kaçakları minimum sayıda fayansa müdahale ederek onarıyoruz.

Su kaçağı tespitinin ardından gerektiğinde tesisat tamiri konusunda da hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizin teknik altyapısı ve yıllardır sektörden edindiğimiz birikim ile tamirat sürecini en kısa zamanda tamamlıyoruz.

Ümraniye Su Kaçağı Hizmetlerimiz

Gelişen su tesisatçılığı ile ihtiyacınız olan tüm hizmetleri en kısa ve en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Firma olarak, su kaçağının yanı sıra tıkanan tuvaletler, kombi bakımı gibi tesisat ile ilgili her türlü konuda Ümraniye su kaçağı tespit uzmanı olan deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Tüm bu konularda yaşadığınız her türlü sorun ile ilgili profesyonel sıhhi tesisat çözümleri üretmekteyiz.

Sıhhi tesisatınız ile ilgili her türlü konuda bizi arayarak güvenli, kaliteli, hızlı ve garantili hizmet almanın keyfini yaşayın.

Anahtar Kelimeler: Ümraniye su kaçağı bulma, sıhhi tesisat, su kaçağı tespiti, Ümraniye su kaçağı tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 73 Puan[lar]

19 Talepler

 1. Yeni bina olmasına rağmen tesisat da su sızıntısı çıktı. Firma hızlı bir şekilde bulup işi pratik şekilde halletti. İşinde çok iyi firma. Tavsiye ediyorum

 2. Kombi ve petek içerisinde bazı parçaların değişimini yaptırmayı planlıyorum, böyle bir hizmetiniz varsa benimle iletişime geçebilir misiniz. Ek olarak su kaçakları konusunda da çalışma yapıyormuşunuz sanırım o konuda da yardıma ihtiyacım var.

 3. Mail üzerinden sizinle iletişim sağladım problemimi size iletme ihtiyacı hissettim bu anlamda hizmet veriyorsanız detaylı bana bilgi verirsiniz fiyatıda aynı şekilde dönüş yapmayı unutmayın lütfen

 4. ümraniye de bu işi yapan cok şahıs var fakat şahıslara güvenmeyin bende ersoylar tesisattan hizmet aldım ve çok memnun kaldıgımı söyleyebilriim bir daha hiç su kacagı problemi yaşamadım teşekkürlerimi bildiriyorum.

  1. Merhabalar Bülent bey, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik. Geri bildirimleriniz bizim için önemli.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir