Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma
5 (100%) 3 Puan[lar]

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMAK

Toplu yaşantının en büyük sorunlarından bir tanesi olan altyapı aksaklıkları ile sık sık yaşanan gider tıkanıklıkları hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Firmamız her türlü tıkanıklığı açma sorunları ile ilgili tüm alt yapıya ve uzman bir kadroya sahip bir kuruluş olarak tıkanıklık giderme konusunda profesyonel çözümler üretmektedir. Bu tür sorunlarımızda bizlere başvurmanız halinde sizlere en profesyonel yaklaşımlarla hizmet sunmaktayız. Teknolojik cihazlar ve deneyimli personelimiz ile yaptığımız tüm çalışmalar firmamızın garantisi altındadır.

Öncelikle tuvalet giderlerinde yapılan en büyük hata, içerisine çocuk bezi veya suda çözünmeyen tuvalet kâğıdı gibi çeşitli katı atıkların atılması ile yaşanmaktadır. Belli bir yere kadar ilerleyen bu katı atıklar tıkanmaya yol açarak atık suyun tahliyesine engel olmakta ve son derece kötü bir sonuç ile karşılaşmanızı sağlamaktadır. Oldukça pahalı bir işlem olan tuvalet zemini veya banyo zeminini kırılmasına yol açabilecek bu sorun uzun yıllardır bilgi birikimine sahip olan firmamız için bu tarz problemler aşılması kolay ve basit uygulamalardır. Ancak tuvalet tıkanıklık açma işlemi uzman olmayan kişiler tarafından asla yapılmamalıdır.

Kendi Başınıza Yapacağınız Müdahale Sorunu İçinden Çıkılmaz Bir Hale Getirebilir.

Genellikle ilk etapta basit görülen tıkanıklık açma işlemi ehliyetsiz kişiler tarafından yapılan yanlış müdahaleler sonucu lokal olarak yapılacak müdahalelerle çözüme ulaştırılacakken, tıkanıklığın bulunduğu yer dışında birkaç evi çalışma yapılacak şekilde büyümektedir. En son teknolojik spiral kameralı cihazlar yardımıyla yaptığımız tıkanıklık yeri belirleme işlemini yine aynı cihazla gidermekteyiz. Bu nedenle hiçbir yerin kırılıp dökülmesine gerek kalmadan sorunu çözüyoruz.

Bunun dışında farklı bir seçenek olan güçlü kimyasal çözeltiler kullanarak tıkanıklığın giderilmesini sağlıyoruz. Ancak bu noktada bir hatırlatma yapmamız gerekiyor. Bu tür güçlü kimyasalları bilinçli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Çünkü sıcak su ile birlikte yapılan bu uygulama ile yapılan bu kimyasal müdahale sırasında açığa çıkan gaz oldukça yakıcı ve zehirleme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla bu tarz bir uygulamayı asla kendi başınıza yapmamalısınız. Çünkü Bizler uzmanlık gerektiren böyle bir uygulamayı gerekli güvenlik tedbirleri alarak yapmaktayız. İnternet sitemiz üzerinde bulunan iletişim seçeneklerinden herhangi biri ile bizlere ulaşabilir ve bu tür sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Tuvaletten gelen iğrenç kokuya daha fazla dayanamayarak araştırmaya başladım, müşteri yorumlarını okudum pek kötü bir yoruma denk gelmedim bu nedenle aradım, iş yoğunluğundan dolayı bir gün sonraya randevu verdiler ama beklemeye değdi. Kırıp dökmeden kısa süre içerisinde tıkanıklığı açıp gittiler üstelik çok da uygun fiyata. Süpersiniz Ersoylar TESİSAT

  2. dairemizde tuvalet borularında problem vardı sıksık tıkanıyordu kendi çabalarımızla açıyorduk ama yeterli olmuyordu arkadaşlar rameralı robotla geldiler sorunumuzu hiç kırmadan çözdüler teşekkür ederim

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir