Tuvalet tıkanıklığı sorunları ve çözüm

Tuvalet tıkanıklığı sorunları ve çözüm
5 (100%) 3 Puan[lar]

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların hiç kuşkusuz tamamı oldukça can sıkıcı problemlerdir ancak özellikle yaptığınız hatalı işlemlerden dolayı ortaya çıkan sorunlar özellikle canınızı sıkmaktadır.

Gün içerisinde çeşitli ihtiyaçlarımızı karşıladığımız ve hayatımızda önemli bir yere sahip olan su tesisatı sistemindeki arızaların tamamı hiç kuşkusuz hayatımızın olağan akışını olumsuz yönde etkilemektedir.

Yaptığınız hatalı işlemlerden dolayı meydana gelen sorunların başında tıkanıklık problemi yer almaktadır. Çöpe atılması gereken katı ya da su da çözülmeyen cisimlerin lavabo ya da tuvalete atılması kısa süre içerisinde yapınızda tıkanıklık sorununa yer açacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı sorununun nedeni

Gün içerisinde sık sık kullandığımız tuvaletlerin yanlış kullanılması sonucu ortaya çıkan bu problem herkesi zor durumda bırakmaktadır.

Özellikle umumi tuvaletler gibi halka açık alanlarda meydana gelen tıkanıklıklar kısa süre içerisinde etrafa bakteri ve mikrop yayacağından ortaya salgın hastalıklar da çıkmaktadır.

Bu nedenle diğer su tesisatı sorunlarında olduğu gibi bu problem karşısında da firmamızı arayıp tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Çöpe atılması gereken, peçete, havlu, ıslak mendil, bebek bezi, tuvalet kâğıdı gibi suda çözülmeyen cisimlerin tamamı bu probleme neden olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı sizden kaynaklanan hatalı işlemlerden dolayı ortaya çıktığı için bu sorunun önüne geçilmesi kolaydır ancak sorun ortaya çıkar çıkmaz, tamirinde uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkamaz ve uzman destek almanız gerekmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Eskiden teknolojideki kısıtlı imkanlardan dolayı bu sorun karşısında genel olarak yapılan hatalı işlemlerden biri kırarak ve dökerek yapılan işlemlerdi. Bu işlem uzun ve zor bir iş olduğu için pek tercih edilmeyen bir yöntemdir.

Genel olarak tuvalet tıkanıklığı sorunlarında yapılan hatalı işlemlerden biri lavabo açıcı denilen kimyasal maddelerin kullanılmasıdır. Bu maddeler özellikle plastik boruya temas ettiğinde plastik olan su borusuna zarar vermektedir, bu sebeple bu tekniği de firmamız tercih etmemektedir.

Ersoylar tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sağlayan firmamız, teknolojinin son harikası olan kamera ve robot yardımıyla kırmadan dökmeden tıkanıklığınızı açmaktadır.

Ataköy, İncirli ve Zuhuratbaba gibi semtlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tıkanıklık çeşitleri

Firmamız sadece tuvalet tıkanıklıklarında değil, diğer bütün alanlarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana, logar tıkanıklığı açma, kanalizasyon açma, pimaş tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı giderme gibi hizmetleri vermektedir.

Cihazla tıkanıklık açma

Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarımız evvela arızalı olan yerdeki katı cismi tespit etmek için kamerayı borunun içerisine yollar. Kamera ile tıkanıklığa neden olan cismi görüntüleyen ustalarımız ardından ucu sivri bıçaklı robot ile katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir. Son olarak borunun içini yıkayan ustalarımız, kirli suyu dışarıya akıtarak sizlere garantili hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir