Tıkanık tuvalet nasıl açılır?

Tıkanık tuvalet nasıl açılır?
5 (100%) 1 Puan[lar]

Gün içerisinde ev, işyeri, okul, hastane, avm gibi yapıların tamamında kullanılan tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıklar insan yaşamını zora sokmaktadır. Çeşitli nedenlerle meydana gelebilen bu tıkanıklığın ana nedeni yapılan bilinçsizce işlemlerdir. Çöpe atılması gereken katı maddelerin tuvalete atılması, tıkanıklığa neden olmaktadır. 

Özellikle umumi tuvalet gibi halka açık yerlerde daha sık görülen bu problem ile baş etmenin en etkili yöntemi vatandaşları bilinçlendirmektir. Hijyen açısından da önemli bir yere sahip olan tuvaletlerde meydana gelen bu arıza sizleri sağlık yönünden de olumsuz etkilemektedir. Tıkalı tuvaletlerdeki kötü kokular, mikrop, bakteri, virüs kısa süre içerisinde müdahale edilmediği durumlarda salgın hastalıklara da yol açmaktadır. Bu nedenle bu problem ile karşılaşır karşılaşmaz, alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmamızı arayarak yardım talep etmeniz gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan, her su tesisatçı ustası bu işlemi başarıyla sonuçlandıramaz.

Eskiden teknolojik donanımların kısıtlı olduğu, günümüzde olduğu kadar hız kazanmadığı dönemlerde tuvalet tıkanıklığı açma işlemi oldukça zahmetli ve masraflı işlemlerin ardından açılmaktaydı. Kırarak, dökerek yapılan bu işlemler hem uzun süre zamanınızı hem de oldukça ciddi bir miktarda da paranızı almaktaydı, bu nedenle günümüzde bu yöntem hiç kimse tarafından tercih edilmemektedir ancak işi bilmeyen, teknolojideki gelişmelerden haberi olmayan su tesisatçı firmaları hâlâ bu tekniği kullanarak sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle yardım alacağınız firmayı iyi belirlemenizde sizler için yarar olacaktır.

LAVABO AÇICI İLE TIKALI TUVALET AÇMA

Genelde ilk herkesin aklına gelen bir yöntemdir. Yapı marketlerde satılan kimyasal lavabo açıcılar kısa vadede çözüm olsa da uzun vadede plastik olan su borularına zarar verdiğinden uzmanlarımız tarafından önerilmeyen bir tekniktir. 

KAMERA VE ROBOT YARDIMI İLE TIKANIK TUVALET AÇMA

Bilim insanları tarafından özel olarak geliştirilen kamera ve robot sayesinde, eskiden uzun süren tıkanıklık açma işlemi kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Ersoylar tesisat evvela tıkanıklığa neden olan yabancı cismi kamera ile tespit eder ardından, ucu sivri bıçaklı robot ile katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir.

Teknolojik cihazlar yardımı ile gerçekleşen tıkanıklık açma işlemi, hem daha kalıcı hem de daha pratik bir çözümdür. Bu neden firmamız, farklı bir yöntem önermemektedir.

FİRMANIZ TIKANIK OLAN TUVALETLERİ AÇARKEN NASIL BİR YÖNTEM İZLER?

Öncelikle vermiş olduğunuz adrese zamanında gelerek, tıkanıklığa neden olan yeri kamera yardımı ile tespit eder ardından tespit edilen katı cismi ortadan kaldırmak için, robot adı verilen ucu sivri bıçaklı cihaz ile arızaya neden olan katı cisim parçalanır. Son olarak basınçlı su ile tuvaletinizi yıkayan ustalarımız sizlere çok kısa bir süre içerisinde maksimum kaliteli hizmet vermektedir.

Hizmet kalitesi ile İstanbul’da bilindik bir firma olan Ersoylar tesisat sizlere bir telefon kadar yakındır. İletişim numaralarından ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere aynı gün içerisinde servis imkanı sağlar.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir