Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma

İçeriği Puanla

Fazlaca kullanılan mutfak,banyo ve öteki lavabolardaki kolay tıkanıklıkları organik metot açmak ve ortama hoş bir temizlik sonrası koku katmak için 1/2 fincan kabartma tozunu 1/4 fincan kaya tuzu ile iyice karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı lavabonun tahliye kısaca masraf bölümüne dökün. Bu işlemin peşinden evvelinde 100 C° ısıttığınız bir fincan sirkeyi lavabonun masraf kısmına dökerek 10-15 dakika kadar bekleyin. 10-15 dakikalık vakit zarfında karışımın birleşerek reaksiyona girip asitlenerek köpürdüğünü yada köpük benzeri bir duruma geldiğini ve tahliye (masraf) borusu süresince mutfak masraf borusu tıkanıklığını çözerek ilerlediğini göreceksiniz. Sürenin nihayetinde sıcak su musluğunu 1-1,5 dakika kadar açarak tahliye (masraf) borularındaki tıkanıklıkların kısa vadede çözdüğünüzü göreceksiniz. Fakat bu ve benzeri işlemler giderdeki cisimlere gore değişim izah edebilir ve kolayca çözülebilecek mutfak gideri açma işlemini zor bir hale de dönüştürebilirsiniz. En iyi kararı tesisatçınızı arayarak kazanabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir.Lavabo gideri açma aparatı olarak çoğu zaman piyasada lavabo açma teli satılmaktadır. Bu telleri lavabo giderinden aşağıya doğru hafifce sokarak çözümeulaşabilirsiniz. Ama dikkatetmeniz ihtiyaç duyulan bir husus vardır burda o da lavabo masraf borusunu delme şayet lavabo borusunu delerseniz yada lavabodaki cismi tesisatın daha ücra köşesine doğru gönderirseniz işte o vakit mutfak tıkanıklığı açmayani mutfak lavabosu açma işlemi daha zor olacaktır ve bu durumda kati tesisatçı çağırmanıza yol açacaktır. Tabiki bu süreçte çağırılan tesisatçınin işi bir fazlaca zor olacağından bu muamele size birazcık pahalıya mal olacaktır. Aşağıdaki görselde mutfak tıkanıklığı için el pompası kullanımını görebilirsiniz. Basit fakat zaman zaman yaşam kurtarıcı olabiliyor.Mutfak masraf tıkanıklığı derhal her evde görülebilecek ilk etapta kolay fakat ondan sonra ciddi bir problemdir. Ev işlerinin aksamasına yapılamamasına niçin olan bu konum bilhassa daha eski binalarda sık sık görülür. Genellikle kullanıcı hatalarından meydana gelen mutfak gideri tıkanmaları, binanın masraf borularında fazlaca sayıda dirsek (Geçişleri Sağlayan Kuyruklu Dirsek Gibi,) kullanılmasından da meydana gelebilmektedir. Evlerde mutfak masraf tıkanıklığı en fazlaca mutfakta temizleme işlemi yapıldığında yaşanır.

Peçete, poşet, izmarit vb. katı maddeler mutfak masraf borularında birikerek tıkanmalara niçin olur. ­Mutfak gideri açma işlemi için evde meydana getirilen organik şekilleri sizlere yukarıda anlattık. Yukarıda meydana getirilen işlemler mutfak gideri açma işlemini yaptıktan sonrasında çözmez ise ne olursa olsun tesisatçı çağırmanızgerekmektedir.Mutfak lavabo gideri açma işlemi 3 yöntemle gerçekleşir. Birincisidoğal yöntemlerler kısaca tuz, sirke vb. karışımlar ile ayrıntılı anlattığımız mutfak lavabo için yukarıdaki işlemleri deneyebilirsiniz. İkincisilavabo açma teli vb. cisimler kullanarak. bu cisimler ile de lavabo açma işlemi denenebilir. Üçüncüyöntem ise mutfak tıkanıklığı açma servisi çağırmak olacaktır. Eğer yukarıda anlattığımız yöntemlerden bir netice almazsanız Tıkanıklık Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık Merkezi olarak mutfak lavabosu tıkanıklıklarınızı herhangi bir kırma dökme işlemi yapmadan kökünden hallediyoruz. Daha hemen sonra ise lavabo giderinizi temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı

Tıkanıklık Neden Olur ?

Mutfak giderleri fazlaca değişik sebeplerden tıkandığı için mutfak masraf açma şekilleri de farklılık göstermektedir. Firmamız mutfak gideri açma işlemlerinde kesim çözümler üreten bir firmadır. Gider tıkanıklığı açma mevzusunda uzman olan firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı almaksızın hizmet vermektedir.Özellikle ev kadınları mutfakta bulaşık yıkarken, ne kadar itinalı davranırlarsa davransınlar tabaklardaki yiyecek atıklarını lavaboya dökerler. Lavaboya dökülen yiyecek atıkları bir çok vakit lavabo altındaki, lavabo sifonunda birikir ve tıkanmalara sebep olur. Tabak dibindeki yiyecek atıklarının yanı sıra, tabaklara yapışmış olan yağ da sıcak su ile i·lişki edince suyla birlikte lavaboya akar. Mutfak giderine giren yağ, pimaş borularında su ile birlikte akıp rögar kuyusuna kadar gitmez. Pimaş borusunun iç kısımlarına yapışır. Yukarıda belirtilenler tıkalı mutfak giderinin öteki tıkalı lavabolardan ayıran sebeplerdir. Özellikle mutfak giderine dökülen yağlar, ileriki zamanlarda fazlaca ciddi problemler meydana getirmektedir.Mutfak giderinin yağlanması fazlaca ciddi bir sorundur. Çoğumuz, bilhassa sıvı yağın kayganlık tesiri yapmış olduğu için lavaboya dökülmesinde mahzur olmadığını sanır. Ancak vaziyet sandığınız benzer biçimde değildir. Mutfak giderine dökülen yağ, pimaş borusunun iç çeperine yapışarak sertleşmeye başlar. Yağ dökülmeye devam edildikçe, pimaşın iç çeperine yapışan yağ tabakası kalınlaşır. Bir süreden sonrasında pimaş borusunun iç çapını daraltır. Borunun içi daraldığı için, boru içerisinden geçen su dirençle karşılaşır. Su ile beraber taşınan katı cisimler, dar ortamdan geçmiş olduğu için tıkanıklığa sebep olur. Pimaş yağlanmasından meydana gelen tıkanıklıklar öteki tıkanıklıklar benzer biçimde değildir. Diğer tıkanıklıklar meydana ulaştığında ansızın kendini belli eder. Ancak yağlanmadan olup biten tıkanıklıklar; ilkin lavabodaki suyun yavaş akması gibi görülür hemen sonra lavabodan su gitmiyor gibi kendini gösterir.

Pimaş yağlanmasından ötürü olup biten mutfak gideri tıkanıklığı, pimaş borusu yağdan arınmadığı sürece sık sık tekrarlanır. Bu durumun önüne geçmek için pimaş borusunun yağdan temizlenmesi gerekir.Firmamız, robot cihazlarla tıkalı mutfak gideri açma işlemini gerçekleştirmektedir. Robotla lavabo açma işlemi esnasında kırma dökme meydana gelmez. Kırmadan masraf açma işlemi yardımıyla fazladan harcamalara ihtiyaç duymadan kısa müddette mutfak lavabo gideri açılmaktadır. Firmamızı arayıp servis kaydı oluşturduğunuz vakit, ekiplerimiz en geç 2 saat arasında adresinize gelmektedir. Ekiplerimiz, mutfak lavabosu tıkanıklığını açmadan ilkin kameralı görüntüleme aleti ile lavabo borusunu test ederler. Lavabo borusunu test etmemizin amacı, tıkalı mutfak giderinin sebebini tespit etmektir. Mutfak lavabosu tıkanıklığının nedeni bir cisimse, robot aygıt ile müdahale edilerek açılır. Cisim yapısına nazaran robot cihazın ucuna değişik aparat takılır. Aparatların bazıları parçalama amacı içi kullanırken bazıları çekip çıkarmak için kullanılır. Mutfak gideri tıkanıklığı bazen, lavabo altındaki lavabo sifonunda yiyecek atıklarının birikmesi kararı meydana gelebilmektedir. Bu durumda lavabo sifonu sökülür, temizlenir yerine takılır. Bu muamele yapıldıktan sonrasında mutfak lavabosu açılsa bile, lavabo borusunda başka sıkıntı olup olmadığını test etmek için, kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içi test edilir. Tıkalı mutfak gideri kameralı görüntüleme aleti ile test edildikten sonrasında, mutfak gideri tıkanıklığının nedeni pimaş yağlanmasıysa bu durumda robot aygıt kullanılması anlam ifade etmeyen olur.

Lavabo Açma Yolları

Çünkü robot aygıt, pimaş borusunun içerisindeki hasım temizleyemez. Bu durumda pimaş yıkama makinesi ile mutfak lavabosunun borusuna müdahale edilmelidir. Firmamız, tıkalı mutfak gideri açma işleminin derhal derhal her aşamasında kameralı görüntüleme aleti kullanmaktadır. Kameralı görüntüleme aleti ile boru içerisindeki tüm problemler tespit edilebilir. Kameralı görüntüleme cihazını, ancak birkaç tıkalı lavabo açan şirket kullanmaktadır.Pimaş yıkama makinesinin, hortumu mutfak giderinden içeri sürülür. Pimaş yıkama makinesi hortumunun ucunda hususi bir aparat bulunur. Bu aparat, pimaş borusuna zarar vermeden yüksek basınçlı suyu borunun içerisindeki yağa püskürtür. Pimaş yıkama makinesinin hortumu az az ana masraf hattına kadar sürülür. Lavabo borusu yağdan tamamen temizlenene kadar bu muamele onlarca kere tekrarlanır. Pimaş yıkama işlemi sonlandıktan sonrasında, ekiplerimiz kameralı görüntüleme aleti ile mutfak giderini yine test ederler. Kameralı görüntüleme aleti yardımıyla, pimaş borusunun içinin tamamen temizlenip temizlenmediği tespit edilir. Borunun içi tamamen temizlenmemişse, pimaş yıkama makinesi ile muamele tekrarlanır. Eğer borunun içi yağdan tamamen arınmışsa, muamele son bulur.Su tesisatı ve masraf tesisatı problemlerini yaşamayan fazlaca azca şahıs vardır. Sorunla yüz yüze kaldığımız vakit derhal çözüm yolları aramaya başlarız ve bu problemler ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini beraber inceleyelim. Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek yardımcı alabilirsiniz. İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.Önceleri, pimaş borularda herhangi bir tıkanıklık yaşandığında, boruların içi görüntülenemediği, nerede tıkanıklık var bilinmediği için bir bir borular kırılır, tıkanıklığa ulaşana kadar bu muamele sürerdi. Şimdilerde mahalle tesisatçısı dediğimiz, ehliyetsiz kişiler halen bu halde masraf borularını kırarak açmaya çalışıyorlar, şuanda kullanılan yegane teknoloji harikası cihazlarla kırma dökme olmadan hatta kızılötesi ile çalışan cihazlarla sinyal gönderilerek boruların tıkanık olan yerleri bulunabiliyor. Ne tür cihazlarla tıkalı olan masraf borusu bulunup açılabiliyor?Ev ve işyerlerinin her neresinde tıkanıklık olursa olsun, Protesisat yüksek teknoloji harikası cihazlarla masraf borularında oluşan tıkanıklığı bulur ve açar, ne tür cihazlar kullanıyoruz ? Tıkalı alanı bulmak için kullanılan kızıl ötesi sinyal gönderen cihazlar, tıkalı boru açan robot cihazlar, yüksek çözünürlükte, kayıt özellikli kameralı görüntüleme cihazları kullanıyoruz. Hiç bir tıkalı alanı kırmıyoruz, kameraları cihazlarımız ile masraf borularını görüntüleyerek tıkalı olan alanı tespit edebiliyoruz, sinyal gönderen kızılötesi cihazlarımız ile tıkanıklığı nokta atışı bulabiliyoruz, kırmadan robot cihazlarla tıkalı olan boruları açıyoruz.Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız tıkanan lavabo gideri, Mutfak lavabo gideri, Tuvalet gideri, Kanalizasyon giderlerinizi kırmadan robotlu sistemle açmaktayız tıkalı lavabo giderlerini sıkıntılı yağ tıkanıklıklarınızı kırmadan lavabo gideri açıcı makinalarımızla açmaktayız ve açım işlemi bittikten sonrasında lavabo gideri görüntüleme cihazımızla tıkanan pimaşın arasında kalan herhangi bir cisim kalmışmı diye kontrollerini sağlamaktayız. Firmamız teknolojik cihazlarla siz kıymetli müşterilerimizi kırmadan dökmeden tıkalı mutfak lavabo giderini makina ile açmaktadır. Sizlere hem zaman kaybından hem lüzumsuz yöntemlerden bununla birlikte pahalı maliyetlerden kurtarmaktadır bizleri arayarak tıkalı lavabo giderlerinizi açtırabilirsiniz üstelik müsait fiyatlarımızla cebinizidüşünmekteyiz. Tıkanmış mutfak giderleri, Tıkalı lavabo giderleri, Tıkalı wc giderleri varsa numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.eskisi benzer biçimde kırılmadan robot ve kamera sayeinde yapılıyor eskiden tıkalı mutfak lavabo giderini açmak için su hortumlarıyla, inşaat telleriyle vb. rast gele malzemelerle açmaya çalışırlardı ustalar ve mutfak lavabosunu açamayınca son olarak kırarlardı ve eviniz tıkalı mutfak gideri yüzünden aynı inşaata dönerdi şimdi alman üretimi lavabo gideri açma robotları ile 30 dk da açmaktayız ve günlerce yada saatlerce vakit ısrafına uğramadan eski mutfak lavabo açma yöntemi bununla birlikte çokta maliyetli boyutlara giderdi şimdi lavabo masraf açma robotumuz ile fazlaca kısa bir zamanda ve fazlaca müsait fiyatlara sizleri bu dertten kurtarıyoruz hepimiz Bilim Tesisat olarak uzman tesisatçı arkadaşlarla ve teknolojik cihazlar kullanıyoruz Mutfak lavabo giderini, Banyo giderlerini, Süzgeç giderini ve Lavabo gideri açma işlemlerini kısa zamanda açıyoruz tıkalı lavabo gideri açma işleri açin bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri