Teknolojik Cihazlar İle Kaçak Tespiti

Teknolojik Cihazlar İle Kaçak Tespiti
Yazıya puan ver !

Tesisatlarda kullanılan borular zaman içinde paslanır ve buna bağlı çatlaklar oluşturur. Ayrıca deprem gibi doğal afetler de tesisatlarda en sık sorun meydana getiren durumlardandır. Tabi su kaçakları gözle görülür derecede büyük kaçaklar olabileceği gibi hissedilemeyecek kadar küçük ve duvar içinde meydana gelen sızıntılar şeklinde de görülebilir. Ancak ne olursa olsun su kaçakları her zaman yapının tümden zarar görmesine sebep olur. Bunların başında rutubet, böcek oluşumu, kaloriferdeki su miktarının azalması ya da kabarık faturalar gelmektedir. Bu gibi durumlarda hemen harekete geçilmeli ve tesisat sorunu ortadan kaldırılmalıdır. Tabi bu noktada bu işlemin maliyetlerini de göz önüne almalısınız. Yani her tarafın kırılıp dökülmesini göze almak ile teknolojik cihazlar ile dakikalar içinde tespit yaptırmak sizlerin tercihidir. Bizler kırıp dökme gibi eski yöntemleri kullanmayan ve bunun yerine kamera ve akustik cihazlar kullanan bir tesisat firmasıyız. Asla kırma ve dökme gibi işlemler uygulamadığımız için de sizleri büyük bir külfetten kurtarıyoruz. Çünkü bizler alanının en sık tercih edilen su kaçakları bulma firmasıyız.

Su Kaçaklarında Nasıl Hareket Edilmelidir?

Su kaçakları bir kez meydana geldiğinde bir daha son bulmaz. Bu kaçaklara neden olan kırık ya da çatlak borular onarılmalı ve değiştirilmelidir. Aksi halde su baskınları oluşabilir ki bu hem evinizi hem de işyerinizi sular altında bırakır. Ayrıca su sızıntıları sizin yapınızda meydana gelebileceği gibi alt kat komşunuzu da etkileyecektir. Yani sizin tesisatınızdan kaynaklı bir su sızıntısı alt kat komşunuzu daha çok etkileyebilir. Bu tarz durumlarda sızıntının kendiliğinden geçmesini beklememeli ve hemen bizler ile iletişim kurmalısınız. Çünkü bekledikçe borulardaki sorun daha çok büyüyecek ve sizlere maliyeti daha fazla olacaktır. Bizler bir telefonunuz ile aynı gün içinde gelir ve sızıntıyı önleriz üstelik bunu yaparken geliştirilmiş teknoloji sayesinde ortaya çıkarılan cihazları kullanıyoruz. Su kaçakları bulma işlemleri artık eskisi gibi günler sürmüyor. Yalnızca birkaç dakika içinde tespit sağlanıyor ve onarım gerçekleştiriliyor. Ayrıca bizler boru değişiminde yıllara meydan okuyacak kaliteli malzemeler kullanıyoruz.

Su Kaçakları Önlenebilir Mi?

Su kaçakları tamamen tesisat sistemine ait bir sorundur. Yani su sızıntıları ya da kaçaklarına insan müdahalesi yapılamaz. Ancak izinsiz yapılan kaçakların ihbar edilmesi borular için yaşanacak sorunların önüne gelebilir. Bunun yanı ıra sızıntı yapan çatlak boruların biran önce değiştirilmesi gerekir. Çünkü bu çatlaklar zaman içinde büyüyerek kırığa yol açacaktır. Ayrıca tesisatın onarımı aşamasında maliyetten kısmak için kalitesiz ürünlerin kullanıma izin verilmemelidir. Çünkü bu ürünlerin ömrü kısa olduğu için sizlere yeniden tesisat sorunları ortaya çıkarabilir. Bizler su kaçakları bulma firmaları arasında en sık tercih edileniz. Çünkü kullandığımız her ürün ve malzeme birinci kalite ve orijinal olmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Alışılmışın dışında bir çözüm anlayışları var, teknolojik olarak çok ciddi yatırımlar yapmışlar getirdikleri cihaz dakikalar içerisinde su kaçağını tespit etti.

  2. Güzel bilgilerinizi internet sitenizde paylaşmanızdan ötürü teşekkür ederim. Ne zaman bir sorunum olsa bu konularla alakalı direkt google yerine sizin sitenizi yazıyorum ve fazla zamanımı almadan gerekli bilgileri sitenizden alıp çıkıyorum. Lakin ciddi problem gösterecek durumlarda elbetteki kendimin yapmamam gerektiğini biliyorum o durumdada adresimin siz olacağınıda sizin bilmenizi isterim 🙂

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir