Sürekli Açık Su Tesisatçısı

Sürekli Açık Su Tesisatçısı
Yazıya puan ver !

Evlerde yaşanabilecek bazı olumsuz durumlara karşı çok kısa sürede önlem alınması gerekir. Su tesisatında yaşanabilecek sorunlar bunların içerisinde yer alır. Su tesisatlarında yaşanabilecek ufak sorunların önlemi alınmazsa çok daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Çözümü yapılmayan su tesisatları sizlere ciddi su faturaları ve duvarlarınızda lekelenmeler oluşturarak maddi ve manevi zararlar yaratabilir. Sürekli açık su tesisatçısı olarak hizmet veren Ersoylar tesisat sizlere kesintisiz hizmet sunar.

Dairelerde ya da diğer yapılarda Su kaçağı tespiti, yukarıdan aşağıya doğru su sızıntıları, duvarlarda küflenme, tavanda lekelenme, duvar boyalarının kabarması, rutubet ve koku artışı gibi ciddi problemlerle ortaya çıkabilir. Çözülmeyen bu problemler maddi zararın dışında ileri boyutta sağlık sorunları da yaratabilir. Yakın dönemde bazı su kaçaklarında kaçağın bulunduğu yeri tespit etmek zor olabilmekteydi. Gözle görülemeyecek yerlerde su kaçağı oluşabiliyordu. İleri boyutta tespit edilemeyen su kaçakları yapılarda ciddi bir sorun haline gelmekteydi. Su kaçağı tespiti için duvarların kırılması gerekebilir. Duvarların kırılmasından başka kaçak tespit yolu yoktu. Genelde ilk sızıntı tespiti ise komşular tarafından bulunmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte üretilen yeni cihazlar, alanında uzman ekipler tarafından kullanılarak su kaçağı tespitinde büyük kolaylık sağlamıştır. Bu yeni cihazlar ile birlikte artık duvarların yıkılıp kırılmasına gerek duyulmamaktadır. Cihazlar kaçağın ya da sızıntının olduğu bölgeyi tespit etmekte ve kullanıcıların işini kolaylaştırarak oluşabilecek zararların önüne hızla geçmektedir. Firmamız sizlere piyasaya göre en hesaplı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

En Yakın Su Tesisatçısı

Sizlere en yakın su tesisatçısı olarak yaşadığınız sorunlara en hızlı ve kaliteli çözümleri sunuyoruz. Firmamızın iletişim numaraları üzerinden bizlerle iletişime geçmeniz durumunda proje ve servis hizmetlerimizi sunmaktayız. İhtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Tüm arızalarınızda alanında uzman servis ekibimiz ve donanımlı cihazlarımız ile birlikte arızalı boru ve muslukları onarıyor, yeniliyoruz. Firmamız sizlerin ihtiyacı olan tüm parçaları tedarik etmektedir. Sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Uzman servis ekibimiz ve tecrübemiz ile sizlere en uygun çözümleri üretmekteyiz. Her türlü Su kaçağı tespiti için telefonunuzdaki ilk adres olmaktan onur duymaktayız. Firmamıza ait internet sitemizde yapmış olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizde ya da diğer mekanlarda oluşabilecek arızalarınız için bizlere ulaşarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz etik ve ahlak kuralları çerçevesinde sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Ev ve diğer mekanlardaki su tesisatlarınızda oluşabilecek arızalar ya borulardaki çürümeler ya da plastik döşenmiş olan borulardaki kaynak bölgelerinin zaman içerisindeki sızdırmayı engelleme özelliğini kaybetmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Eskimiş su tesisatlarında kullanılan borular genellikle galvaniz boru olmaktadır. Galvaniz borular ömürleri kısa borulardır. Nem ve rutubetin olmadığı yerlerde 25 yıla kadar dayanabilen galvaniz borular, nem ve rutubetli bölgelerde 15 sene içerisinde çürüme göstermektedir. Tesisatınız tamir edilirken borunun geneli düşünülerek tamir edilmelidir. Tesisatçınızın alanında uzman olması iyi analiz yaparak sorunu tamamen çözmesine yardımcı olacaktır.

Nöbetçi Tesisatçı İstanbul

Nöbetçi tesisatçı olarak İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere kesintisiz hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey firmamızın iletişim numaralarını arayarak bizleri aramanız olacaktır. Günün her saati sizlere hizmet sunmaktayız. Su kaçağı tespiti için bizleri aramanız durumunda sizlere gerekli ekipmanlarımız ile birlikte kaliteli ve güvenilir çözüm gidereceğimize hiç şüpheniz olmasın. Arızanızın durumunu bizlere bildirmeniz halinde sizlere özel program ayarlayarak vermiş olduğunuz adresinize gelen ekibimiz sorunu çözümleyecektir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir