Sultangazi Su Tesisatçı

Su tesisatları binaların ana arterleri arasında yer almaktadır. Sultangazi ilçesinde deneyimli su tesisatçı firması olarak burada ve çevre illerde su tesisatı yapılması gereken binalarda kaliteli hizmetimiz ve geniş ekibimiz ile çalışmakta uzun yıllar arıza olmadan kullanılabilecek su tesisatı döşemekteyiz. Su tesisatında oluşan sorunları da büyük tadilatlara gerek bırakmadan ortadan kaldırmaktayız. Garantili olarak hizmet vermekte çözüm getirdiğimiz su tesisatı sorunlarının tekrar yaşanması halinde bunu ücret almadan tamir etmekteyiz. Su tesisatlarında oluşan sorunların tamirinin aciliyet gerektirdiğini biliyor ve bunun için de bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa zamanda ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Su Tesisatında Nasıl Sorunlar Oluşur?

Her ne kadar günümüzde binaların yapılması sırasında kaliteli malzeme kullanıyor olsa da zamanla sorunlar oluşabilmektedir. Bu sorunlar genellikle çok geç fark edildiği içinde sorun büyümüş ve tamiri de zor olabilmektedir. Su tesisatında oluşan sorunlar nelerdir sorusunun cevabını da aşağıda vermekteyiz.

 • Temiz su ve pis su borularında çatlaklar olması ile su kaçaklarının oluşması.
 • Lavabo tıkanıklığı.
 • Kanal ve gider tıkanıklığı
 • Kat kaloriferleri peteklerinde olan kaçak ve tıkanıklıklar.
 • Musluklardan su akmaması ya da muslukların kapanmıyor olması.

Bu gibi sorunlar oluştuğunda tamirinin uzmanlık gerektiriyor olması ile hemen firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Su tesisatında oluşan sorunlar kısa sürede tamiri yapılmadığında çok daha büyük sorunlara neden olabilmektedir.

Kırmadan Su Tesisatı Sorunlarının Tespiti Yapılır mı?

Eskiden su tesisatında bir sorun olması halinde su kaçağının ya da tıkanıklığın yerinin tespiti için büyük tadilatlar gerekmekteydi. Oysa firmamızın Avrupa’dan getirtmiş olduğu robotlar kırmaya ve dökmeye gerek bırakmadan arızanın yerinin tespit edilmesini sağlamaktadır. Robotla su kaçağı tespiti yapıyor ve sadece arızanın olduğu yerde küçük bir bölümü kırıyor ve tamiratı yaptıktan sonra da tamirini kendimiz yaparak sizi ayrıca başka ustalar ile çalışmak zorunda bırakmıyoruz. Kırmadan su tesisatı sorunlarının tespit edilmesi için kullandığımız makineler şunlardır.

 • Avrupa’dan getirttiğimiz robotlar.
 • Termal kameralar.
 • Dinleme cihazları.

Bu makineler ile üç metre derinde bile olsa su kaçağını ya da tıkanıklığı bulmaktayız.

Lavabo Açmak İçin Neler Yapılabilir?

Mutfaklarda ya da banyolarda bulunan lavabolar kimi zaman tıkanır ve bu ise dairede yaşayan kişiler için büyük bir sorundur çünkü kullanılan pis su tahliye edilememektedir. Bu sorun ile karşılaşan kişilerin ilk başvurdukları yöntem genellikle marketlerde satılan lavabo açıcı maddeleri kullanmaktır. Oysa bu geçici bir çözüm sunmaktan öte pis su borularına zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktır. Çünkü içinde olan kimyasal maddeler pimaş borulara zarar verecektir. Bu ise daha büyük bir sorunun ortaya çıkması anlamına gelecektir. İşinde uzman olan su tesisatçı usta ve teknik elemanlardan oluşan ekibimiz ile lavabo açma konusunda hizmet veriyoruz. Genellikle lavabo tıkanıklığının sebebi pis su borularında oluşan tıkanıklıklardır ve bunu kırmadan tespit yapıyor gerektiğinde özel tellerimiz ve maddelerimiz ile tıkanıklığı açıyoruz.

Kanal ve Gider Açma

Binalarda kullanılan sular daha önceden döşenmiş olan pis su boruları ile önce binaların bodrumlarında ve bahçelerinde olan kanallara ulaştırılır ve daha sonra da kanalizasyona akar. İşte bu kanallarda tıkanıklık olduğunda firmamız özel makineleri ve aletleri ile kanal açma hizmeti vermektedir. Giderlerde ve kanallarda tıkanıklık olduğunda bunun su tesisatçı ustası tarağından hemen açılması gerekmektedir. Açılmadığı takdirde sızan sular binanın temeline zarar verecektir. Üstelik bu pis sulardan etrafa yayılacak olan bakteri ve mikroplar çeşitli sağlık sorunlarına neden olacaktır. Binanın bodrumundan kötü kokular geliyorsa hiç vakit kaybetmeden Sultangazi’de ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Su Tesisatı Arızası Olduğunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Su tesisatında su kaçağı ya da tıkanıklık olduğunda bunun büyük maliyetler çıkartılmadan yapılması önemlidir. Bunun için firmamızı seçmeli ve uygun maliyetli çözümlerimizden yararlanmalısınız. Firmamızı seçmeniz halinde şu şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

 • Kırmadan dökmeden su tesisatı arızalarını tespit ve tamir yapıyoruz.
 • Büyük tadilatlara neden olmuyor ve uygun maliyetler sunuyoruz.
 • Geniş bir ekip ile hizmet veriyor ve sorunlar büyümeden kısa zamanda çözüm üretiyoruz.

Bu şekilde hizmet vererek üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyor ve garantili su tesisatçı firması olarak tamiratı yapıyoruz.

su tesisatı, su tesisatında oluşan sorunlar nelerdir, robotla su kaçağı tespiti, lavabo açma, su tesisatçı ustası, su tesisatçı firması

Sultangazi Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir