Su Sızıntısı Tespiti

Su Sızıntısı Tespiti
3.7 (73.33%) 3 Puan[lar]

Su Sızıntısı Tespiti Cihazla hiç bir alanı kırmadan su kaçağını noktasal olarak bulunmaktadır.

Su Sızıntısı Tespiti Sadece 99 TL Ücretle

Su Sızıntısı TespitiSu kaçakları ve sızıntılarını bulmak artık çok kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır. İnsanlar eski günlerde yaşadıkları su sızıntısı ve su kaçaklarında çağırdıkları ustalardan bir fayda görmemişlerdir ve aksine zarar görmüşlerdir. Su kaçakları çok sıkıntılı bir problem olmakla beraber bu sıkıntıyı iki katına çıkarmak çok saçmadır. Su kaçakları eski bina ve yeni bina demeksizin meydana gelir ve sizi maddi manevi zora sokar. Su kaçaklarını ve su sızıntılarını fark ettiğiniz an ve gördüğünüz an müdahale etmelisiniz ve profesyonel su kaçağı tespiti  ekipleri aramalısınız.

 

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Sadece Su Kaçağı Oluşan Kalebodur kırılarak onarım gerçekleştirilir.

su kaçakları sızıntı  tespitlerinde ileri teknolojik cihazlarla evlerinizde ve iş yerlerinizde su kaçağı tespitlerini yapmak artık çok kolaylaştı. Evlerinizde ve iş yerlerinizde hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak su kaçakları tespitinizi buluyoruz. Noktasal olarak su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek mekânınıza inşaat gibi bir ortam hissi vermiyoruz.

Su kaçakları tespitini termal kameralarımız ve hassas sesleri duyan ses dinleme cihazlarımız sayesinde bu problemlere açıklık getiriyoruz. Komşunuz evime sizin evden su akıyor diyorsa, faturalarınız geçen aya göre aşırı bir farkla fazla gelmeye başladıysa evinizde su kaçağı var demektir. Sakın bunları sıkıntı yapıp dert etmeyin. Biz bu işlerle yıllardır uğraşıyoruz ve sizin için yeni yeni çözümler bulmak için her gün araştırma yapıyoruz. Bu cihazlar sayesinde işlerimiz aksamıyor ve randevularımıza geç kalmıyoruz. Mağdur olduğunuz gibi ekstra masraflarla da kafanızı ağrıtmak istemezsiniz herhalde.

Fiyatlarımız yıllardır sabittir ve pazarlığa gerek bile duymayacaksınız. Tespit işlerinde %100 olumlu sonuç alıyoruz ve kalıcı sonuçlar elde ediyoruz. Yaptığımız iş garanti kapsamımız altındadır ve 1 sene içinde onarım yaptığımız yerden bir sorun yaşadığınız takdirde sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz ve ücretsiz tespiti ve onarımı yapıyoruz. 7/24 size durmaksızın hizmet veren müşteri hizmetlerimizle istediğiniz an irtibata geçebilir ve istediğiniz zamana da randevu yazdırabilirsiniz

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. işyerimizde su kaçağı var su saatimiz dönüyo acil müdahile edebilirmisiniz yanlız su boruları coğu toprak altıda gelişmiş cihazlar olmasi gerekiyo profosyonel ekiplerinizi bekliyorum

    1. Cem Bey Merhaba Su Kaçağı tespiti için arkadaşlarımız bugün sabah 10.00 da ev adresinizde olacaktır.Su Kaçağını bulamama gibi bir sıkıntımız kesinlikle olmadı efendim büyük ve geniş alanları tarama cihazlarımız ve termal kameralı sistemlere sahibiz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir