Su Sızıntısı Tespiti İstanbul

Su Sızıntısı Tespiti İstanbul
Yazıya puan ver !

Su tesisatınızda bir sorun olduğundan şüphe duymanız halinde bunun için kırmadan su sızıntısı tespiti yapan bir firmadan yardım alarak tespitinin yapılmasını istemelisiniz. Aksi takdirde su kaçağının olup olmadığı ya da yenini tespiti için zeminde ve duvarlarda kırımlar yapılarak büyük tadilatlar ile karşılaşmanız gibi bir durum ortaya çıkacaktır.

Ersoylar Tesisat olarak İstanbul ilimizin tüm ilçelerinde su kaçağının tespiti ve tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin yaşadıkları su tesisatı sorunlarından kısa sürede kurtulmalarını sağlamak amacıyla kesintisiz olarak hizmet vermekte ve geniş ekiplerimiz ile bizimle iletişim kurmanızın hemen ardından adresinizi alarak ustalarımızı yönlendirmekteyiz.

Kırmadan Su Sızıntısının Tespiti Neden Önemli?

Günümüzde binaların çok katlı olarak yapılması ile su tesisatları da ortak olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle sizin evinizde oluşan su kaçağı belirtilerinin asıl kaynağı yan ya da üst daireniz olabileceği gibi binanın genel dağıtım tesisatı da olabilmektedir. Bu durumda su kaçağı bulma için duvarların ya da zeminin kırılması ise size ayrı bir sorun yaşatacaktır. Çünkü bu kırımlar sonucunda su kaçağının diğer dairelerden geldiği tespit edilse dahi yapılan bu kırımların tadilatının sizin yaptırmanız gerekecektir.

Firmamız ise kırmadan su sızıntısı arama konusunda modern cihazlar ile hizmet vermekte ve bu gibi sorunlar yaşamanızı önlemektedir. Ustalarımız adresinize robotlar, hassas dinleme cihazları ve termal kameralar ile gelecek ve su kaçağının kaynağını nokta olarak bulacaklardır.

Garantili Su Sızıntısı Tamiri Yapmaktayız

Eski binalarda sıkça görülen su kaçağı ve tıkanıklık problemi yeni yapılmış binalarda da görülebilmektedir. Bu nedenle de ev sahiplerinin su kaçağı belirtileri nelerdir bilmeleri ve bu konuda dikkatli olmaları gerekmektedir. Su kaçağı olduğunda ilk belirtiler musluklardan suyun daha az basınçla akması ve su faturasında ki ani yükseliş olacaktır.

Bu belirtileri gördüğünüzde su kaçağı arama konusunda hizmet veren firmamız ile telefonla ya da online olarak iletişime geçmelisiniz. Ustalarımız evinize gelerek su kaçağı olup olmadığını hiçbir yeri kırmadan dökmeden yapacak ve size gerekli bilgiyi vereceklerdir. Su kaçağı olması halinde de bunun tamiri için gerekli hazırlıklar yapılarak sorundan kurtulmanız sağlanacaktır.

Su Sızıntısı Tespiti ve Tamiri Fiyatları

Müşterilerimizin yaşadıkları bu sorundan kurtulmak için firmamız ile iletişime geçmeleri halinde kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda bir fiyat vermemizin doğru olmadığını uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bilmekteyiz. Ancak yerinde su kaçağının yerini ve nedenini tespit ettikten sonra bunun tamir maliyetini de hesaplayarak ancak bundan sonra bir fiyat teklifi vermekteyiz.

Garantili olarak vermekte olduğumuz su sızıntısı arama ve tamiri ile de üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İşimizi titiz bir şekilde yapmakta etrafı kirletmeden özenle çalışarak ev sahibinin ustalarımız ayrıldıktan sonra ayrıca temizlik yapmasına gerek bırakmamaktayız.

kırmadan su sızıntısı tespiti, su sızıntısı bulma

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir