Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Su Sızıntısı Su Kaçağı Tespiti

0
(0)

Su kaçakları konusunda uzman firmalarla çalışmak ve Su Sızıntısı Su Kaçağı Tespiti yaptırmak her zaman daha iyi olmuştur çünkü kaçağınızı tamir etmeye çalışırken işleri daha kötü duruma getiren ve kırmadan dökmeden işlem yapamayan firmalar yerine Ersoylar Tesisat firmasını tercih edebilirsiniz. Uzman ekibimiz bu konuda en iyi hizmeti vermekte ve su sızıntılarınızı anında robot cihazlarla bularak kırmadan dökmeden su kaçağı tespitinden sonra arızanızı çözüyor ve kaçak sorununu ortadan kaldırıyoruz bu sayede hem su sızmasından hem de yüksek faturaların gelmesini engelleyebilirsiniz bu sayede.

Su Sızıntısı Su Kaçağı Tespiti

Su Sızıntısı & Su Kaçağı Tespiti İstanbul

İstanbul’da kameralı cihazla su kaçağı tespiti icra eden firmaların sayısı giderek artıyor. Firma seçiminde su kaçağı bulma tutarları en mühim etkendir. Mağdur duruma düşmemek için kaçak tespit fiyatı 150 tl ile 200 tl içinde değişen firmaları tercih etmenizi öneriyoruz. Bir fazlaca kırmadan su kaçağı şirketi fiyatlardan habersiz müşterilere kafalarına bakılırsa belirlediği servis ücretleri ile hizmet veriyor. Bu durumla karşılaşmamak için şirket seçiminde iyi inceleme yapmanız gerekiyor. Su tesisat borularında kameralı cihazlar ile meydana getirilen bütün kontrollere bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti denir. Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan birden fazla aygıt vardır. Bu cihazların her biri değişik su kaçaklarını bulmak için kullanılır. Örneğin iski’nin tesisat borularında bulunan su kaçağını aramak boru kamerası kullanmanız bir işe yaramaz. Bunun yerine dinleme aleti yada termal kamera kullanılması daha doğrudur. Birçok usta daha kapıdan içeri girmeden standardını gösterir. Telefonda ifade edilen hizmetin kalitesi evinize gönderilmiş olduğu servis çalışanı ile eş değerdir. Basit su kaçaklarını her usta tespit edebilir. Önemli olan tespit edilmesi zorluk derecesi yüksek kaçakların yerini belirlemektir. Firmamız kendini işinde ispatlamamış çalışanı servise çıkarmaz. Su tesisat alanında çalışmış personel işe alındıktan sonrasında firmamızda tecrübeli ustaların yanında minimum 1 sene eğitimini tamamlayıp servise gönderilir. Parkenin altında şilte dediğimiz izolasyon malzemesi vardır. Parke şiltesi ses yalıtımı sağlamış olduğu için patlak boruda sesin yukarı çıkmasını engeller. Yüksek teknolojiye haiz su kaçağı cihazlarımız duyarlı olduğundan parke altında su kaçağını bulur. Su kaçağı tespit tutarları dairenin ebatlarına bakılırsa değişim gösterir. Dubleks dairenin tespit fiyatı ile düzgüsel bir dairenin kaçak bulma fiyatı farklıdır. Normal apartman dairelerinde su kaçağı fiyatı 150 tl ile 200 tl içinde değişim gösterir. Bu ücret dubleks dairelerde 250 tl ile 400 tl içinde değişmektedir. Aradaki ayrım banyo sayısı ve mutfak sayısından kaynaklanmaktadır. Tesisat boruları birbirine bağlı olduğundan su kaçağını bulmak için bütün tesisatın çıkış noktalarını körlememiz gerekiyor. Tuvalet ve banyo dediğimiz yerler evlerde kaygan zemin dediğimiz alanlardır. Soğuk ve sıcak boruların geneli hela ve banyolardan geçmektedir. Dolayısı ile su borularında herhangi bir patlak olduğunda alt katın banyo tavanından su akar. Tuvaletin fayansların arasından su kaçırdığında alt kat komşunuza su akmaya başlar.

Su Sızıntısı & Su Kaçağı Tespiti Firması

Çatı sızıntıları veya üst kattaki banyo borularında oluşan çatlaklar sebebiyle oluşan sızıntılar, kızılötesi kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla kolayca anlaşılabilir. Kızılötesi kameralar kullanılarak zemindeki, tavandaki veya duvarlardaki gizli saklı sızıntılar algılanabilir. Bu kuvvetli ve kırılgan araçlar, düzgüsel gözle görünemeyen veya hiç bir kir bulunmayan sadece su kaçağı olan bölgeleri görüntüleyebilirler. Kızılötesi kameralar ortamdaki ısı farklılıklarını gösterirler. Cihazın ekranında gökkuşağı renklerinde sahneler oluşur. Bu görüntülerde muntazam yapılmamış izolasyon sebebiyle oluşan soğuk noktalar tanımlanabilir. Yüksek çözünürlüğünde olan cihazlarda rutubet de tespit edilebilir. Cihazda sızıntılar koyu mavi lekeler gibi görünür. Tesisattaki ısı farklılıkları zaman zaman bir nokta olarak görünebilir. Bu bölgeler onarılmadığı takdirde zaman içinde küflenebilirler. Kırmadan su kaçak tespiti akustik dinleme cihazları ve termal görüntüleme cihazlarının beraber kullanması ile meydana getirilen tespit sistemidir. Bu sistemde görüntüleme cihazları ile alan daraltılır ve akustik dinleme aleti ile noktasal olarak kaçak konumu belirlenir. Kacağın olduğu bölge de tespitler netleştirilerek, fayans, seramik yada kalebodur kırılmadan sökülerek tamirat işlemine geçilir. Su kaçakları evinizde ve işyerlerinizde çoğu zaman yanlış yapılanmış yada zaman içinde eskimiş tesisat borularında olup biten arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zaman içinde deformasyona uğraması benzer biçimde muhtelif etkenlerden meydana gelmesine su tesisat arızalarına denir. Temu tesisat olarak İstanbul’da her yerde hizmet anlayışıyla firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir. Öncelikle üst kattaki komşunuz ile yazışma kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve bütün vanalarını kapaması icap ettiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması ihtiyaç duyulan ilk önce suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir