Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Bulma
4.9 (97.65%) 17 Puan[lar]

Su Sızıntısı bulma hizmetimiz zahmetsiz ve kısa süren bir işlemdir.su sızıntısı oluşan bölge su sızıntısı tespiti cihazlarımız ile noktasal olarak bulunarak su sızıntısı tamiri yapılmaktadır.

Sizinde su sızıntı probleminiz var ise profesyonel su kaçağı tespiti ekibimizden yardım alınız.

Su Sızıntısı Bulma Sıhhi Tesisat Çözümleri Hizmetleri

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Su kaçakları başlı başına bir sorun olmakla beraber yaptıracağınız işlemlerde ekstradan da bir masraf çıkartmak istemezsiniz herhalde. Su kaçakları su tesisatları olan her yerde meydana gelebilmektedir.

Su kaçaklarını bulmak eskiye göre çok kolaylaşmış bir vaziyette ve hızlı bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Eskiden yapılan yöntemlerde kullanılan saçma sapan yöntemler vardı ve insanlar bu yüzden mağdur duruma düşüyorlardı. Artık ithal olarak Türkiye’ye yapılan cihazlar sayesinde kırma-dökme olaylarına girilmiyor ve insanlar mağdur olmuyorlar.

Kırmadan yapılan işlemler herkesin tercih ettiği sistemlerdir.

Yaptığımız işleri sizlere kısaca belirtmek isteriz. Musluk arızaları, petek temizliği, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, pis su kaçakları, temiz su kaçakları, kanalizasyon açma ve logar açma gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Kırmayarak yapılan bu işlemler çok kısa bir sürede bitmekte ve hızlı bir şekilde tespiti ve onarımı yapılabilmektedir. 7/24 müşteri temsilcilerimizden istediğiniz güne ve saate randevu alabilirsiniz.

Su kaçağı özellikle İstanbul’da tesisatın eski olması sonucu deformasyona uğrayarak evlerde meydana gelen sorunlardan biridir.

Su kaçağı tespiti eskiden çok masraflı ve uğraştırıcı bir iş olsa da artık günümüzde Ersoylar Tesisat’ın kullandığı modern teknikler sayesinde kırmadan kamera ile su kaçağını tespit etme yöntemiyle, su kaçağı tespiti ev sahibi için can sıkmamaktadır.
Sabah uyandığınızda banyo tavanınızdan suların damladığını, mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar nemlenme ve kabarmalar görebilirsiniz. Bunlar sizden veya üst komşunuzdan kaynaklanan bir su kaçağı problemi olduğunun göstergesidir.
Banyo tavanından su akması dışındaki diğer belirtiler, problem çıkarmayana kadar anlaşılması güçtür. Yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan biriyle karşılaştıysanız hemen profesyonel bir firmadan yardım alın. Ersoylar Tesisat kullandığı modern yöntemlerle, su kaçağı probleminizi çok kısa sürede tespit eder ve işlem uygular.
Özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde güvenilir ve işi bilen bir firma bulmak oldukça zordur. Ersoylar Tesisat İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine verdiği hizmetle bilinmekte ve kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile oldukça güçlü referanslara sahiptir.
Ersoylar Tesisat kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

4 Talepler

  1. Tıkanıklık açma konusunda çok iyiler, günlerce lavabo açıcılar ile tıkanana banyo lavabosunu açmak için uğraştım, ustaları kamera ve robot ile kısa süre içerisinde katı maddeyi parçalayıp, her şeyi normale çevirdiler. Teşekkürler Ersoylar…

  2. aynı gün içerisinde servis imkanı yazısı görünce ilk başta inanmamıştım çünkü evim Pendik’te 🙂
    aradım, söyledikleri saatten bir saat geç geldiler ama olsun, İstanbul trafiği göz önüne alındığında bu tarz aksaklıklar olabilir. 🙂

  3. Geçtiğimiz haftadan beri üst katta oturan komşumun evinden yeme odamıza su damlıyor, defalarca kez uyarmama rağmen adamakıllı bir firma ile anlaşamadı en sonunda ben birini bulup getireceğim dedim, Ersoylar Tesisat’la daha önceden de çalışmıştık adamlar haftalarca süren arızayı bir saatte çözdü 🙂

  4. Tuvaletim tıkandı, günlerce evin her tarafı çok pis kokuyordu. Eşim sokaktan birkaç tesisatçı çağırdı ama nafile bir faydası olmadı. Ertesi gün aynı sorunlar devam ediyordu. internet, sosyal medyadan ben bir yer araştırayım dedim, baktım bir çok yerde Ersoylar Tesisat’ın reklamı var altta da güzel güzel yorumlar, güvenip aradım iyi ki de aramışım. Ertesi günün sabahında gelip sessiz sedası tıkanıklığı açıp gittiler. Dostlara duyurulur…

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir