Su Sızıntılarının Tespiti Artık Çok Kolay

Su Sızıntılarının Tespiti Artık Çok Kolay
Yazıya puan ver !

Son zamanlarda ev ya da işyerinizde nedeni belli olmayan kokular ortaya çıkabilir. Ayrıca nemden hoşlanan böceklerin meydana çıkması ve duvarlarda sarı lekelerin oluşması bir su sızıntısına işarettir. Bu sızıntı belki de sizin fark edemeyeceğiniz kadar olabilir. Ancak önlem alınmaz ise su baskınına dönüşür. Genellikle su sızıntılarına neden olan etken çatlak borulardır ki önlem alınmadığında bu borulardaki çatlaklar büyük ve kırığa dönüşür. Üstelik kötü kokulu sızıntıların nedeni de tuvalet tesisatınızdaki çatlak borular olabilir. Çeşitli hastalıklara da yol açan bu durum kötü koku yaydığı için ortamda durulamaz bir hava oluşturur. Su sızıntısı tespiti konusunda uzman olan bizler aynı gün içinde sizlere hizmet getiriyor ve sizi bu istenmeyen durumlardan kurtarıyoruz.

Sızıntı Yok, Sorun Yok

Sızıntıları hissettiğiniz anda hemen bizler ile iletişime geçin. Sorun ne kadar küçük ise sizlere maliyeti de o denli küçük olacaktır. Ancak bunu göz ardı etmek sorunun çok daha fazla büyümesine neden olacaktır. Sızıntı halindeyken fark ettiğiniz bu sızıntıları aynı gün içinde gideriyoruz. Geniş hizmet dağıtım ağımız sayesinde tek bir telefonunuz ile kapınıza gelen uzman ekibimiz kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde sızıntının yerini dakikalar içinde tespit edebiliyor. Sızıntıyı tespit ettikten sonra borunun olduğu kısmı kaldırıyor ve onarımı gerçekleştiriyoruz. Bu esnada kullanmış olduğumuz her malzeme birinci sınıf ve orijinal malzemedir. Böylelikle aynı noktada bir daha sızıntı gibi durumların meydana gelmesini önlüyoruz. Su sızıntısı tespiti konusunda uzman olan ekibimiz sizlerin de onayı ile boruları değiştiriyor ya da onarıyor.

Pis Su Sızıntılarını Dikkate Alın

Özellikle tuvalet ve banyo kısmında meydana gelen pis su sızıntıları oldukça kötü bir kokuya neden olur. Hatta bundan işyerleri de sıkça etkilenmiştir. Gelen müşteriler ya da çalışanlar bu kötü koku nedeni ile sık sık şikayet eder. Evlerde de aynı sorun yaşanabilmektedir. Bu pis su sızıntıları genellikle lağım tesisatında bulunan boru ya da boruların tahriş olmasından kaynaklanır. Hemen önlemi alınmaz ise de lağım taşkınları ile karşı karşıya kalırsınız ki bu da hiç istenmeyen bir durumdur. Pis su sızıntısı tespiti de normal su sızıntıları gibi akustik cihazlar ve termal kameralar ile gerçekleştirilebilir. Bizler kullanmış olduğumuz bu tesisat teknolojileri sayesinde pis suya maruz kalmanıza asla izin vermiyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından sızıntıya neden olan borunun tespiti ve değişikliği aynı gün içinde gerçekleştiriliyor. Hem işyerlerinizde hem de evlerinizde yaşanan bu sorun nedeni ile kendi başınıza çare aramayın ya da güvenilirliğinden emin olmadığınız bir firma ile çalışmayın. Bizler kazandığımız müşteri memnuniyeti sayesinde sektörün öncü su sızıntısı bulma firmalarından biriyiz. Üstelik fiyat politikamız da oldukça ekonomik ve kullandığımız ürünler ise son derece kalitelidir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Bende burdan sizlere teşekkür etmek istiyorum.Aradım ve kısa zaman içerisinde sorunu çözmek için hemen alanında deneyimli arkadaşları yönlendirdiler. Su sızıntısı yüzünden ev çok kötü kokuyordu ama sorunu çözdüler.

  2. Size çok teşekkür ediyorum ne zamandır internet sitenizden yararlanıyorum bir sıkıntım olsa buraya gerip arama yapıyorum su sızıntısı olsun kaçak olsun borular olsun her şey hakkında detaylı bilgiler veriyorsunuz çok fayda sağlayacak bilgileri bizimle paylaşıyorsunuz ne kadar teşekkür etsek azdır bir sorunum olursa ve yapamıyacak düzeyde baş gösterirse adresim sizsiniz tabi ki.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir