Su Kaçak Uzmanı İstanbul

Su Kaçak Uzmanı İstanbul
Yazıya puan ver !

İşyerinizde ya evinizde su kaçağı bulunuyor ya da su kaçağından şüphe ediyorsanız su kaçak uzmanı İstanbul bölgesinde öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma konusunda alanında uzman ekibi ile hizmet veren firmamız etkili bir şekilde su kaçaklarını bulmak için günümüz son teknolojik imkânlarını kullanmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

Garantili su kaçağı bulma hizmeti ile birlikte her türlü yapıda meydana gelen su kaçaklarını hızlı, pratik ve kolay bir şekilde tespit eden firmamız  bu sayede su kaçağı gibi tehlikeli bir durumdan kurtulmanızı temin ediyor. Su kaçağı tesisatın eskimesi, yanlış yapılması ya da başka müdahaleler ile meydana gelmekte, meydana geldiğinde ise tespiti tamirinden çok daha zorlu olabilmektedir. Bu tür sorunların önüne geçmek adına su kaçağı tespiti İstanbul firmaları arasında öne çıkan markamız en son teknolojik imkânları kullanarak hızlı bir şekilde su kaçağı tespitini yapmaktadır.

Su kaçağı tespiti işlemini eğer su kaçağından şüpheleniyorsanız hemen yaptırmalısınız çünkü gün geçtikçe kaçak yapıda daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Su kaçağını fark etmeniz için su faturanız her zamankinden daha fazla geliyorsa, alt kata su sızıyorsa, tüm musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönmeye devam ediyorsa, duvarlarda kabarma ya da nemlenme meydana geliyorsa su tespiti işleminde bulunmanız gerekmektedir.

Ancak su kaçağı tespiti yapmak uzmanlık gerektiren bir alandır çünkü su herhangi bir kırma ya da yıkım işlemi olmadan su kaçağını tespit etmek için özel cihazların kullanılması gerekmektedir. Kırmadan garantili su kaçağı tespiti yapan firmamız bu sayede tercih edeceğiniz ilk marka olmaktadır.

Firma Olarak Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Firmamı cihazla su kaçağı tespiti yaparak herhangi bir maddi zarar ya da binada hasar oluşmadan su kaçağının tespitini yapmaktadır. Su kaçağının tespiti teknolojik cihazlar ile yapılmadığında bulunması son derece uğraştırıcı olan bir süreci içermektedir. Bu süreç ekonomik açıdan da yıpratıcı ve zorlayıcı olacağı için müşteri odaklı, alanında uzman ve teknolojik gelişmeleri takip eden firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir ek sorun ile karşılaşmadan hızlıca kaçak tespit işlemleriniz yapılmaktadır.

Sunmuş olduğumuz su kaçağı bulma yöntemleri şu şekildedir;

  • Termal kamera kullanarak özellikle kalorifer ve kombiden kaynaklı kaçakların yerini tespit etmek. Termal kamera, ısıya hassas bir kamera olduğu için yüksek ısıları hızlı bir şekilde tespit etmektedir ve bu sayede tesisatın nerede su sızdırdığını bulabilmektedir.
  • Boru kamerasını kullanılarak görüntü sağlama, özellikle insanın ulaşamadığı alanlara, başta kirli su gideri bölümlerinde kullanılan boru kamerası, su sızıntılarını etkin bir şekilde bulmak için en ideal yöntem olarak öne çıkmaktadır.
  • Boruya verilen gazın izlenmesi; kaçağın tespitinin çok zor olduğu durumlarda boruya gider başlığından gaz verilmektedir, gaz zararsız olup sadece dumanı için kullanılmaktadır. Gazın çıktığı yer daha sonra yine özel cihazlar ile tespit edilmekte ve sızıntı yeri bu sayede tespit edilmektedir.
  • Boyalı su kullanmak; uğraştırıcı olan kaçak yerlerinin bulunması için boyalı su hizmeti ile birlikte sızıntı yapan bölümün nereden sızdırdığı keşfedilmekte ve bu sayede kolay müdahale yöntemi uygulanmaktadır.

Firmamız tüm bu yöntemleri hızlı, pratik ve kolay bir şekilde soruna müdahale etmek amacıyla kullanmaktadır. Tüm bu hizmetler üst düzey teknolojik cihazlar ile yürütülürken en büyük nokta ise su kaçağı tespit fiyatları olmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde yüksek fiyatlardan imtina eden firmamız her bütçeye uyacak fiyatları ile birlikte su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir