Su Kaçak Tespit Merkezi : Ersoylar

Su Kaçak Tespit Merkezi : Ersoylar
Yazıya puan ver !

Son zamanlarda artan nüfusa bağlı olarak ortaya çıkan barınma ihtiyacını karşılamak için yapılan yeni inşaatlar beraberinde bazı problemleri de getirmektedir. Nüfus yoğunluğundan dolayı zaten yetersiz olan alt yapı sistemi, yeni inşaatlar ile birlikte daha da dayanılmaz bir hâl almıştır. Bu nedenle özellikle yeni binalarda da bazı tesisat sorunları görülmeye başlanmıştır.

Eskiden daha çok tarihi yapılarda kullanılan su borularının deforme olması sonucu ortaya çıkan su sızıntısı sorunu, yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su borularından dolayı yeni binalarda da görülmektedir.

Yer altında kalan, üzeri beton ya da seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen sızıntılar herkesin korkulu rüyası olan su kaçağı problemini ortaya çıkarmaktadır.

Eskiden teknolojik cihazların eksikliğinden dolayı bu sorunun ortadan kaldırılması günlerce hatta bazen haftalarca sürmekteydi.

Rastgele kırılan beton ve seramiklerin altında patlayan boru aranır, bulunduktan sonra tamir işlemi yapılırdı. Günümüzde bilim insanları hayatımızın her alanını kolaylaştıracak önemli gelişmelere imza atmışlardır. Su tesisatı sektörü için de özel olarak üretilen cihazlar, işleri oldukça kolaylaştırmıştır.

Su kaçağı nerelerde daha sık yaşanır?

Suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu problemler daha çok ev ya da işyerinizin banyo, mutfak ya da tuvaletlerinde meydana gelmektedir. Suyun yoğun olarak kullanıldığı bu alanlarda ortaya çıkan bu arıza gündelik yaşantınızı da oldukça zor duruma sokmaktadır.

Su kaçağı olup olmadığını nasıl anlarız?

Ev ya da işyerinizdeki duvarlarda sararma, ıslaklık, evde keskin rutubet kokusu, su faturalarında artış gibi sorunlar gözlemliyorsanız evinizde bu sorun baş göstermiş demektedir. Su borularından sızan sular, vanalar kapalıyken bile su sayacını döndürmeye devam ettiğinden ay sonu gelecek olan su faturanızı oldukça kabartmaktaydı.

Su kaçağı bulma işlemi için üretilen cihaz nedir? nasıl kullanılır?

Teknolojideki bütün gelişmeleri yakından takip ederek, hızla ayak uyduran firmamız en zorlu sorunların bile üstesinden akustik dinleme adlı cihaz ile gelmektedir. Akustik dinleme su sesine karşı hassas olarak geliştirildiğinden sızıntının olduğu yeri kısa süre içerisinde tespit etmektedir.

Tespit işleminin ardından ne yapılması gerekiyor?

Su kaçağı sorununda en zahmetli işlem bulma işlemidir. Zira yeraltında kalan su borularını tespit etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir.

Akustik dinleme adlı cihaz ile arızayı tespit eden Özeniş Tesisat firmamız, alanında uzman kadrosu ile yapılacak olan işlemler hakkında sizleri detaylıca bilgilendirir ve ardından tamir işlemini başlatır.

Bir ya da iki seramiği kırarak altındaki arızalı su borusunu değiştiren firmamız, sizlere garantili hizmet vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana yaptığı kaliteli işlerle adından sıkça söz ettiren firmamız size bir telefon kadar yakındır.  Detaylı bilgi için bizlere web sitemizden de ulaşabilirsiniz. https://www.ersoylartesisat.com tüm hizmetlerimiz hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Firmamız minimum fiyatlar ile maksimum kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa Yakalarına aynı gün içerisinde servis imkanı sağlanmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir