Su Kaçak Arızası Halinde Arayabileceğiniz Telefon Numaraları

Su Kaçak Arızası Halinde Arayabileceğiniz Telefon Numaraları
Yazıya puan ver !

Günlük hayatımızda su kaçağı ya da sızıntısı büyük bir sorun haline gelebilir. Gece yarısı oluşan bir kaçak ya da hafta sonu karşılaştığınız bir sızıntı sizleri çaresiz bırakabilir. Firmamız sizler için çalışmaktadır. Ne zaman sorun yaşarsanız yaşayın. Bizler için sorun değil. Çünkü hafta içi veya hafta sonu 24 saat hizmet veriyoruz. Ayrıca diğer firmaların aksine güvenilir ve garantili onarımlarla en kısa sürede kaçak ve sızıntı sorununu ortadan kaldırıyoruz. İstanbul’un her yerine 7/24 hizmet sunuyoruz. Acil hattımızı veya şubelerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Şubelerimiz ve Telefon Numaraları

İstanbul’un her yerine hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilmek için her iki yakada da şubelerimiz bulunmaktadır. Su kaçak arızası telefon numaralarımız her an sizlere hizmet sunmaktadır. Yoğun İstanbul trafiğinde ya da gece yarısı tesisatçı bulamayacağınızı düşünmeyin. Ersoylar Tesisat olarak her saat, her gün ve her yerde sizlerin hizmetindeyiz. Teknolojik cihazlarımızla hasar vermeden onarım yapıyoruz. Su kaçağı ya da sızıntısı ile karşılaştığınızda bizi aramanız yeterli. Avrupa Yakası’nda yaşayan müşterilerimiz için 0(212) 644 40 55 telefon numarası ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Bayrampaşa şubemize de 0(212) 557 26 96 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakası’nın her yerine, her saat hizmet veriyoruz. Anadolu Yakası’nda bulunan müşterilerimiz için 0(532) 161 31 02 numaralı GSM numaramız hizmet sunmaktadır. Anadolu Yakası’nda yaşayan müşterilerimiz, başka bir seçenek olarak 0(216) 642 56 99 numaralı Kartal şubemizi de arayabilirler.

Çalışanlarımız sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Acil bir durumda ise 0(532) 503 07 98 numaralı GSM numarası ile sizlere en hızlı olacak şekilde yardım edeceğiz.

Şubelerimizde 7/24 çalışanlarımız bulunmaktadır. Hafta içi, hafta sonu ya da sabah, akşam demeden sizlere hizmet ediyoruz. İşlerinde uzman tesisat ustalarımız, kısa sürede kaçak ya da sızıntı yapan bölgenin onarımını yapacaktır. Diğer firmaların aksine kaliteli cihazlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile birlikte sizlere 1 yıl garantili ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Yüksek maliyet düşük kalite yerine düşük maliyet yüksek kalite prensibi ile hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Bu bilgileri biizmle paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim ayrıca su kaçağında tabi ki adresin siz olacağınızı bilmenizi isterim yapılan yorumlara ve verdiğiniz hizmete bakılacak olursa ayrıca sitenizde faydalı bilgiler konusunda aktif olarak konu paylaşıp bizleri bilgilendirmenize bakılacak olursa söylenecek söz yok tek diyebileceğim şey gerçekten harikuladesiniz.

  2. Evime daha önce çağırdım çok iyi bir ekip çalışması güller yüzlü ustalar dolu hem uygun hemde çok temiz iş yapıyorlar bu işin arkasındaki teknik ekipleri müşteri değerini bilen kaliteli insan topluğu herkese tavsiye ederim. mutlaka bu ekibi kullanın evinizin tesisatınızı güvenle teslim edebilirsiniz

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir