Su Kaçağını Gösteren Cihaz

Su Kaçağını Gösteren Cihaz
Yazıya puan ver !

Kameralı cihaz ile Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Çeşitli hasar vermeden ve işlemi uzatmadan su kaçağı tespiti bulma yöntemleri bulunmaktadır. Hasarlar vermeden ve kırmadan su kaçağı tespiti yapmaya yarayan su kaçağı tespiti yöntemlerinden biri de, kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi olmaktadır. Bu su kaçağı bulma yöntemi, diğer pek çok su kaçağı yöntemine göre daha avantajlı olmaktadır. Bu sayede, bu su kaçağı tespiti yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir.

Kamerayla Su Kaçağı Tespitinin Avantajları

Kamerayla su kaçağı tespiti yönteminde, diğer pek çok su kaçağı tespiti yönteminde olduğu gibi, su tesisatı üzerinde bulunan hasarın tespit edilmesi için, betonarme yapının kırılmasına gerek kalmamaktadır. Bu durum da, hem zamandan, hem de su kaçağı tespitinin maliyetini de önemli ölçüde azaltmaktadır. Bu sayede, bu yöntem su kaçağı tespiti uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.  Kamerayla su kaçağı tespiti yönteminde, üzerinde termal kamera olan bir cihaz aracılığı ile su kaçağı tespit işlemi yapılmaktadır. Bu durumda da, su tesisatının içerisinde bulunduğu betonarme yapıların gereksiz bir şekilde kırılmasına gerek kalmamaktadır. Çünkü su tesisatında kaçak olduğundan şüphelenilen alanlar taranmakta ve termal kamera yardımı ile su kaçağı olan yerler kesin olarak bulunabilmektedir. Su kaçağı bulunan yerler kesin olarak bulunduğunda da, su kaçağı bulunan yer kısa bir sürede onarılmakta ve eski haline getirilmektedir. Bu su kaçağı tespit yöntemi minimum zarar vererek maksimum faydayı vermekte olan bir yöntemdir.

Kameralı cihaz ile Su Kaçağı Yapacak Firmanın Özellikleri

Termal kamera yardımı ile su kaçağı tespiti yapacak olan firmanın, su tesisatı alanında uzman ve deneyimli olması gerekmektedir. Bunun yanında firmanın bünyesinde su kaçağı tespiti yapacak elamanların, son teknolojiyi takip etmesi ve işini severek yapması gerekmektedir. Aynı zamanda firma bünyesinde çalışmakta olan bu kişilerin su tesisatı alanının gerektirmiş olduğu uzmanlık belgesine sahip olmaları ve termal kamerayla su kaçağı tespit etme uygulamasında verilmiş olan özel eğitim ve sertifikaların bütününe sahip olmaları gerekmektedir. Bu şartların ve gereklerin karşılanamadığı firmalarda, telafisi mümkün olmayan ya da maliyetli olan birtakım sorunlar çıkabilmektedir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Sayenizde bu cihaza edinmenin mutluluğunu yaşıyorum internette araştırma yaparken sitenize denk geldim edindiğim bilgiler doğrultusunda gidip alma kararı aldım bundan dolayı yorum atmayı kendime görev bildim harikulade bir firmasınız.

  2. Gerçekten kusursuz iş dedikleri bu olsa gerek geçen evimde su kaçağı vardı ersoylar grubunu çağırdım geldikleri gibi teknolojik aletleriyle su kaçağını buldular. tamir yaparken nerdeyse sıfır hasarla işlerini yaptılar mükemmel bir ekip

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir