Su Kaçağında Kolay Tespit

Su Kaçağında Kolay Tespit
Yazıya puan ver !

Su kaçaklarına ilişkin herkesin aklında yer etmiş bir sonuç vardır. Kırılmış parkeler, dökülmüş duvarlar, değişmesi gereken bir tesisat ve bir hayli yüksek masraf. Aslında buna neden olan birkaç yıl öncesine kadar kullanılan su sızıntısı tespiti tekniklerinden başka bir şey değildir. Ancak bu durum artık eskide kaldı. Çünkü o dönemde tesisat teknolojileri gelişmemişti ve yöntem olarak kırıp çatlak boruyu bulmak kullanılıyordu. Şimdilerde ise sızıntıyı kolaylıkla tespit eden akustik cihazlar ve tıkanıklık ya da çatlağı gösteren termal kameralar var. Bizler bu yeni nesil tesisat teknolojilerini kullanan ve aynı zamanda yılların tecrübesine sahip olan öncü bir firmayız. Nerede olursanız olun aynı gün içinde geliyor ve tesisatınızdaki sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Dakikalarımızı Alıyor

Eskiden kırma ve dökme yöntemleri ile aranan sorunlu boru vakit kaybına da neden olmaktaydı. Günlerce süren bu kırıp dökme işlemi sonunda sorunlu boru değiştirilir ve konu yüksek bir maliyet ile kapanırdı. Ancak şimdilerde buna gerek kalmıyor. Çünkü bizler eskide kalan bu yöntemi kullanmıyoruz. Akustik cihazlarımız bizlere sorunun tam olarak nerede olduğunu nokta atışı şeklinde gösteriyor. Böylelikle ne herhangi bir duvarı kırmamı, ne herhangi bir zemini kazmamız, ne de sizi yeni tesisat maliyetine sokmamız gerekmiyor. Yalnızca dakikalar içinde kırık ya da çatlağın yerini tespit ediyoruz. Tespiti gerçekleştirdikten sonra yalnızca o bölgenin üzerindeki alanı kaldırıyor ve onarımı sağlıyoruz.

Su Sızıntıları Artık Problem Değil

Su kaçakları söz konusu olduğunda tüm tesisat bu durumdan etkilenir. Çünkü su kaçakları her yerin sular altında kalmasına neden olabileceği gibi duvar içinde de meydana gelebilir. Bu tarz durumlarda tesisatın her yanına sızan su paslanmaya yol açıp kötü bir koku ve rutubete sebep olur. Ayrıca işyerlerinde elektrik tesisatına kadar ulaşan su sızıntıları ciddi kaçak sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle su sızıntısı tespiti işleminin sizlere getireceği maliyeti düşünmeden harekete geçmelisiniz. Çünkü artık kırıp dökme yöntemlerini kullanmayan bizler sizleri ekstra maliyetten kurtarıyoruz. Böylelikle çok kısa sürede ve en ekonomik fiyatlar ile sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Pis Su Sızıntıları Hayatınızı Etkilemesin

Evinizde ya da işyerinizde su görmüyorsunuz ancak kötü bir koku her yeri kaplıyor mu? Özellikle bu kokular günün her saati değil de bazı zamanlar meydana gelebilir. Lağımda yaşanan su sızıntıları sizleri, evdekileri ya da çalışanlarınızı ciddi anlamda etkileyebilir. Bu tarz durumlarda suyu gözünüzle görmüyor olsanız da hemen harekete geçmeli ve bizleri aramalısınız. Çünkü pis su sızıntıları en tehlikeli ve uğraş verici sıkıntılardır. Bizler pis su sızıntısı tespiti konusunda da termal kameralar ile çalışıyoruz. Böylelikle sızıntı ya da sızıntıya sebep olan ne var ise kolaylıkla görebiliyoruz. Banyo ve tuvaletlerinizin zeminine de asla zarar vermiyoruz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Bu başlık üzerinden Ersoylar Ticaret ile iletişim kurmuştum, dakikalar içerisinde sorunlarına çözüm üretelim yazıyordu, ilk başta inanmadım ancak , gerçektende sadece yarım saat içerisinde su kaçağını kolayca tespit ettiler ve sorunuma çözüm ürettiler. İçtenlikle teşekkür ediyorum.

  2. Su kaçağında kolay tespit sayesinde sorunum fazla giderilmeden önlenmesine yardımcı oldunuz faydalı bilgileri paylaşıp bize öncü olduğunuz için size müteşekkirim.Ciddi olası bir problemde size ulaşabileceğime inanıyorum kaliteli bir firma olmanız bizleride memnun ve mutlu ediyor kalite tesadüf değildir.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir