Su Kaçağı Tespitleri Onarım Ücretleri

Su Kaçağı Tespitleri Onarım Ücretleri
Yazıya puan ver !

Su Kaçağı Tespitleri Onarım Ücretleri firmamız tarafından 2016 yılı için fix olarak 100 tl belirledik.Onarım ücretleri fiyatlarımıza dahil değildir.Onarım istenirse kullanılacak olan malzeme ve işçilik süresine göre fiyatlandırma yapılır.

Su Kaçağı Bulmak teknolojik cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit için Ersoylar Tesisat

Aşağıda Su Kaçağı Tespitleri ve Onarım Ücret Tarifesi Verilmiştir

  • Temiz su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL
  • Plastik tesisat onarım fiyatı: 50-100 TL
  • Demir tesisat onarım fiyatı: 150 TL
  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL
  • Tuvalet gider açma fiyatı: 100 TL
  • Mutfak gider açma fiyatı: 100 TL
  • Kanal açma fiyatı: 150 TL
  • Kombi su kaçağı bulma fiyatı: 150 TL
  • Kombi su kaçağı onarım fiyatı: 50 TL
  • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

Şehirlerimizde inşaat sektörünün gelişmesiyle yeni yapıların çoğaldığı ve buna rağmen su kaçağı gibi sorunlarını yaşamamız muhtemel olasılıklar arasında ucuz işçilik ve eksik malzemeler kullanılması özensiz yapılan tesisatlar nedeniyle yeni ve eski yapıların ortak noktası su kaçağı gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Biz ERSOYLAR TESİSAT olarak su tesisatındaki sızıntıları noktasal tespitle zarar vermeden sonuca ulaşıyoruz. Bütün benzeri sorunlarınızı Ersoylar tesisat olarak son veriyoruz. Bizim farkımız biz işimizi severek ve özenle özveriyle yapan büyük bir firmayız. Bizimle çalışmaktan memnun kalacağınızdan eminiz.

Alt dairenin banyo tavanında oluşan damlamalar, banyo veya tuvaletimizin bitişindeki duvarlarla boya kabarması olan durumlarda bize ERSOYLAR TESİSATA ulaşın bu ve bunun gibi durumlarda uzman ekiplerimiz su kaçağınız noktasal yani nokta atışıyla tespit edip, onarımını gerçekleştiriyorlar. Evinize yapılan her türlü tadilat işleri 1 Yıl firmamız ERSOYLAR TESİSAT olarak garantiliyoruz. Akustik dinleme cihazlarla uzman ekiplerle siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Avrupa da çok yaygın olan ve bilinen su kaçağında kullanılan cihazlar Türkiye de aşağı yukarı 5 senedir bilinmektedir. Biz ERSOYLAR TESİSAT olarak 20 senelik tecrübemizde 10 yılını su kaçağı sektörde doldurmuş bulunmaktayız. Siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Kırmadan su kaçağı bulma ve tespiti için iletişim bilgilerimiz:

724-teknik-destek-ve-servis ersoylar-tesisat-kacagi-bulma.png

 

Su Kaçağı Tespitleri

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir