Su Kaçağı Tespitinde Garantili Tesisatçı

Su Kaçağı Tespitinde Garantili Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Evimizde ya da işyerimizde, su tesisatı bulunan her yerde su kaçağı arızası ile karşılaşabiliriz. Arızanın ne zaman olacağını tahmin edemediğimiz için de bu durum bizi zor durumda bırakabilir. Birçok firma, Ersoylar Tesisat’ın aksine sizlere hafta içi ve hafta sonu 24 saat hizmet vermemektedir. Bizler, sizleri zor durumda bırakmamak için İstanbul’un her yerine 7/24 hizmet sunmaktayız. Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan şubelerimiz profesyonel hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Tespitinde ve Onarımında İddialıyız

Profesyonel bir firma olarak, profesyonel tesisat ustalarıyla çalışıyoruz. Ekibimiz teknolojik cihazlarla çalışmakta ve hataya yer vermemektedir. Su tesisatınızda kaçak ya da sızıntı problemi yaşıyor olabilirsiniz. Onarımı yapıldıktan bir süre sonra yeniden aynı problemle karşılaşmamanız için sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız işlere güvenimiz sonsuzdur. Sizlerin de bize güvenmesi için garantili su kaçağı bulan tesisatçılarla çalışıyoruz. Size garanti veriyoruz çünkü biz kalite ile çalışıyoruz. Teknolojik tespit cihazlarımız ile hataya yer vermiyoruz. Aynı zamanda evinizde hasara ve yıkıntılara yol açmadan temiz bir şekilde işlerimizi yapıyoruz. Tespit cihazımız duvar üzerinden ya da sorunlu bölgeyi kırıp dökmeden sızıntıyı dinleyerek bizlere yön gösteriyor. İşlerinde uzman, tecrübeli tesisatçılarımız bu cihazlar yardımıyla işlerini daha güvenilir ve kolay bir şekilde hallediyorlar. Hem sizlere hem de tesisatçılarımıza zorluk çıkarmadan, temiz bir şekilde onarım yapılıyor.

Robotlarla ya da kameralı cihazlarla tespiti yaptıktan sonra tesisatçılarımız hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunu çözmeye başlar. Bize güvenebilirsiniz. Çünkü sizlere onarım yaptıktan sonra 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde sızıntı ya da kaçak sorununuz olduğunda sorumluluğu biz üstleniyoruz. Aynı zamanda kombilerinizdeki su kaçağı için de tespit yapıyoruz. Kombilerinizde yaşadığınız su kaçağı problemi sizleri korkutmasın. Kombilerinizdeki su kaçağını ve arızayı da kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Sizlere kolay ve güvenilir çözümler sunmak için sürekli çalışıyoruz. Kendimi geliştiriyor ve yenilenen teknolojiyi işimize taşıyoruz. Eski yöntemleri bir kenara bırakıp yeni yöntemlerimizle garantili onarımlar yapıyoruz. Kırıp dökmeden cihazlarımızı ve robotlarımızı kullanarak 7/24 sizlere hizmet etmek için varlığımızı sürdürüyoruz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir