Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Su Kaçağı Tespiti

İçeriği Puanla

İstanbul’da su kaçağı tespiti için kameralı ekipman kullanan firma sayısı artıyor. Su kaçağı tespit miktarı firma seçiminde en önemli faktördür. Mağdur olmamak için kaçak tespit fiyatı değişken olan bir firmayı tercih etmenizi öneririz. Sızdıran firmalar, fiyatı bilmeyen müşterilere taviz vermeden hizmet verirler.Hizmet ücretini kendi akıllarına göre onlar belirler. Bu durumla karşılaşmamak için firma seçimi yaparken dikkatli düşünmeniz gerekmektedir. Sahibi, sızıntı yapan cihazı çalıştırmadan önce müşteriden arıza bilgisi alacaktır.
Tesisat boru hattına basınçlı su verilir. Cihazın üst kısmındaki basınç göstergesi en az 5-10 dakika dayanacaktır. Sızdıran cihaz evdeki su besleme sistemine bağlanır. Aletin arama kısmı, boru kopmasının olası alanına hareket eder.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı arama cihazları altın arama dedektörleri benzer biçimde sese hassas makinelerdir. Patlak borunun üstüne vardığında değişik ses çıkarır.

Pis su borularında bu muamele bilgisayarlı su kaçağı kameraları ile yapılır. Kamera borunun içine az az gönderilir, kırık yerin tespiti yapılır.

Evde su kaçağı var ise ilk emareler duvarların alt kısımlarında boya kabarması gibi ortaya çıkar. Su sızıntısı çoğaldığında alt katın tavanlarında sararma ve kabarma gibi şikayetler alırsınız. Su faturası yüksek vardığında evde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Bilgisayarlı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat borularında kameralı cihazlar ile meydana getirilen bütün kontrollere bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti denir. Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan birden fazla aygıt vardır. Bu cihazların her biri değişik su kaçaklarını bulmak için kullanılır. Örneğin iski’nin tesisat borularında bulunan su kaçağını aramak boru kamerası kullanmanız bir işe yaramaz. Bunun yerine dinleme aleti yada termal kamera kullanılması daha doğrudur.

Su kaçağı bulma işleminde kamera tutarları pahalı bir alet olduğundan bir çok su kaçağı gören firmalarda görüntülü kaçak arama aleti bulunmaz. Evinizde muamele yaptırırken kesinlikle kameralı aygıt kullanılmasını isteyin.
Abartıldığı benzer biçimde su kaçağını gören cihazlar toprağın yahut beton yerin altını göstermez. Basit bir dinleme ve kameradan oluşan bir düzenektir. Su kaçağını bulmada en müessir unsur cihazları kullanan ustanın tecrübesidir. Deneyimli bir su tesisatçı bir çok vakit cihaza gereksinim duymadan su kaçağının yerini nokta atışı gösterir.
Su kaçağını bulamayan ustalar genel anlamda birden fazla yerde kaçak gösterip evinizin bütün tesisatını değiştirmenizi önerebilir. Birden fazla patlak boru olmadığı sürece tesisatı yenilemenize gerek yoktur.
Kırmadan su kaçağı onarım edilemez. Su sızıntısı tespiti yapılırken kırma emek vermesi yapılmaz. Çok ender rahat kaçaklar kırmadan onarım edilir.

Su kaçağı tespiti yapılırken basınçlı su ile borular kontrol edilir. Bu muamele vakit almış olduğu için bir çok vakit bu test yapılmaz. Yüksek maliyetlerle karşılaşmamak için temiz su borularında tazyik testi yapılır.
Firmamız değişik yerlerde kendini yetiştirmiş ustalarla çalışmaz. Çalışan bütün personel kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz tesisat ustalarından oluşmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Ersoylar Tesisat

Kuruluşumuzda firmamızda işe başlayan su kaçağı ustaları ile hala devam ediyoruz. 10 senedir firmamız usta değiştirmemiştir. Yeni aldığımız ustalar olmuştur ama firmamızdan çıkan personel olmamıştır. Su kaçağı makine ile bulunmaz, edinim ile bulunur. Tecrübeli personel çalıştırmanın zahmeti ağır olur bilirsiniz.
Sektörde Ersoylar tesisat adı bir marka olmuştur. Google arama motorunda Ersoylar tesisat yazın ve arama yapın. Adımıza verilen bütün reklamları görebilirsiniz. Herhangi bir firmayı telefonla arayıp orası Ersoylar Tesisat mı diye sıkıntı size verecekleri yanıt evet burası Ersoylar tesisat.

İnternet sitelerinde şirket adları değişik olduğu biçimde firmamızın markasıyla reklam veren bu şirketler sizleri yanıltabilir. Sizce fena bir firmayı kim öykünmek etmek ister.

Birçok usta daha kapıdan içeri girmeden standardını gösterir. Telefonda ifade edilen hizmetin kalitesi evinize gönderilmiş olduğu servis çalışanı ile eş değerdir. Basit su kaçaklarını her usta tespit edebilir. Önemli olan tespit edilmesi zorluk derecesi yüksek kaçakların yerini belirlemektir. Firmamız kendini işinde ispatlamamış çalışanı servise çıkarmaz. Su tesisat alanında çalışmış personel işe alındıktan sonrasında firmamızda tecrübeli ustaların yanında minimum 1 sene eğitimini tamamlayıp servise gönderilir.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Parkenin altında şilte dediğimiz izolasyon malzemesi vardır. Parke şiltesi ses yalıtımı sağlamış olduğu için patlak boruda sesin yukarı çıkmasını engeller. Yüksek teknolojiye haiz su kaçağı cihazlarımız kırılgan olduğundan parke altında su kaçağını bulur.

Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar?

Su kaçağı tespit tutarları dairenin ebatlarına gore değişim gösterir. Dubleks dairenin tespit fiyatı ile düzgüsel bir dairenin kaçak bulma fiyatı farklıdır. Normal apartman dairelerinde su kaçağı fiyatı 150 tl ile 200 tl içinde değişim gösterir. Bu ücret dubleks dairelerde 250 tl ile 400 tl içinde değişmektedir. Aradaki ayrım banyo sayısı ve mutfak sayısından kaynaklanmaktadır. Tesisat boruları birbirine bağlı olduğundan su kaçağını bulmak için bütün tesisatın çıkış noktalarını körlememiz gerekiyor.

Tuvalet Banyo Neden Akar?

Tuvalet ve banyo dediğimiz yerler evlerde kaygan zemin dediğimiz alanlardır. Soğuk ve sıcak boruların geneli wc ve banyolardan geçmektedir. Dolayısı ile su borularında herhangi bir patlak olduğunda alt katın banyo tavanından su akar. Tuvaletin fayansların arasından su kaçırdığında alt kat komşunuza su akmaya başlar.

Banyoda Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Normal bir banyo üstünde klozet, duş ve bir lavabodan oluşan sistemler bulunur. Banyolarda genel anlamda bu üçlünün masraf boruları devamlı tıkandığı için su akmasıda buralardan kaynaklanır. Bir banyo su kaçağını bulabilmek için kamera ve dinleme aleti olması yeterlidir. Temiz suda kaçak varsa kaçağı bulup tamirini yapmak oldukca basittir. Temiz su kaçaklarında tamir aynı gün bir saat arasında gerçekleşir. Dinleme cihazını fayansın üzerine altın arar benzer biçimde gezdirip, banyoda su sızıntısını buluyoruz.

Sigortalı Evlerde Su Kaçağı Çözümleri

Sigorta yapılma evlerde su kaçağı arızalarının tamamını poliçeniz karşılamaktadır. Yüzeyde bariz olmayan ama zemin altında patlayan su borularına acele hizmet desteğimiz vardır. Poliçenizi yaptırırken sigorta kuruluşu ile imzaladığınız sözleşmede su hasarı maddesinin bulunmasına dikkat edin.

Su kaçağı tespiti icra eden firmaların en büyük avantajı, an azca hasarla en kısa sürede su kaçağı tespiti yapabilmektir.

Ersoylar , kaliteli hizmeti ve müsait fiyatlarıyla rakiplerinden sıyrılıp, su kaçağı tespiti icra eden şirket olarak dikkat çekmektedir. 2004 yılından beri hizmet vermeyi sürdüren firmamız, gerek tecrübesi ile gerekse haiz olduğu teknolojik altyapı ile kırmadan su kaçağı tespitinde, alan kişi memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Daha öncede bahsettiğimiz benzer biçimde değişik su kaçakları için değişik cihazlar kullanılmalıdır. Gelin firmamız tarafınca su kaçağı tespitinde kullanılan cihazlara beraber göz atalım

Su Kaçağı Tespiti Numarası

Evinizde yada işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Ersoylar Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı problemi başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara oldukca dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 yada 2 kalebodur kırılarak onarım edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonrasında imzalı kaşeli güvence belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin

Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından ötürü olup biten sızıntılar, ustalarımız tarafınca görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri haricinde borunun içindeki öteki problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Termal Kamera; Termal sıcaklık algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte destek cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçmiş olduğu bölgeleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Mutfaktaki su kaçaklarında en çokca görülen mesele sıcak su borusunun patlamasıdır. Ev kadınları bulaşık yıkarken sıcak suya gereksinim duyar ve bundan dolayı yoğun bir halde kullanmak zorunda kalırlar. Mutfaktaki tesisat dayanıksız ve kalitesiz ise borunun patlaması kaçınılmazdır.

Tuvaletlerde su kaçağı sorunlarının en çokca yaşandığı bölgelerdir. Tesisatın zaman içinde dayanıklılığını yitirmesi ve şebeke basıncının fazla gelmesi boruların patlamasına niçin olmaktadır. Atık su tesisatı için firmamız kameralı sistemle görüntüler, temiz su boruları arasında dinleme cihazıyla nokta tespiti yapar.

Su kaçağını tespit etmek için yanlış meydana getirilen emek harcamalar yüzünden kaçak ile alakası olmayan dairelerdeki tesisatlar, alanlar bile kırılmaktaydı. Kaçağın geldiği su yolu bulunup, en üst kattan en alt kata kadar hiçbir daireye isabet etmeden, ancak en alt katın tavanından akmış olduğu aradaki daireler ile alakası olmayan bir su kaçağı yüzünden aradaki daireler boş yere kırıldı.

Su Kaçağı Tespiti Servisi

Kaçak olan bölgede gerek termal kamera gerek akustik dinleme aleti gerekse tesisat güzergâhını belirleyen dedektör ve rutubet ölçme cihazları sayeinde kaçak olan daire ve kaçak olan tesisat ortalama 30 dk’lık bir emek verme sonucunda tespit edilmektedir. Kaçak olan tesisat tespit edildikten sonrasında kaçak noktası da yeniden bu cihazlar sayeinde kısa sürede tespit edilir. Gereksiz yere kırma dökme ve tadilat olmadan devasa yükseklikte maliyetler ödememize ihtiyaç duymadan tarihi boşa geçirmeden bu sorundan kurtulmuş oluruz.

Su kaçağı sorunu derhal derhal her insanın başına 1 defa de olsun gelmiştir. Özellikle eski yapılarda karşılaşılan bu soruna derhal müdahale edilmesi gerekir. Aksi takdirde yapıda çürüme ve teknik birçok mesele yaşanabilir. Özellikle banyo, wc ve mutfak benzer biçimde alanlarda seramik uygulaması olduğundan yapıda olup biten çürümeler gözle görülmeyecektir. Ta ki, seramik uygulaması çürümeden ötürü boşlayıp kırılana kadar. Bundan ötürü daha büyük harcamalar çıkmadan, su kaçağı tespitinin yapılması gerekir.

Bu işlemi, Merkez Su Tesisatı olarak hepimiz sizler için hiç bir halde kırma ve dökme işlemi uygulamadan yapıyor; 1 gün içinde problemi ortadan kaldırıyoruz. Bu mevzuda hem kameralı su kaçak tespiti, hem termal kamerayla su kaçak tespiti; bununla birlikte akustik dinlemeyle su kaçak tespiti yapıyoruz. Eğer, bize başvurmadan ilkin bu işlemi kendi çarelerinizle çözmek istiyorsanız, bunun için birkaç metot bulunuyor. İşte eviniz için su kaçağı tespit ipuçları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri