Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
5 (100%) 50 Puan[lar]

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları için bizi tercih etmelisiniz.

Firmamız kesinlikle sizi aldatacak işlemler yapmaz verdiğimiz fiyatlarda artış olmaz bizi aramaktan çekinmeyiniz.

İletişim için tıklayınız.

 

 

 

 • Temiz su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL
 • Plastik tesisat onarım fiyatı: 50-100 TL
 • Demir tesisat onarım fiyatı: 150 TL
 • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL
 • Tuvalet gider açma fiyatı: 100 TL
 • Mutfak gider açma fiyatı: 100 TL
 • Kanal açma fiyatı: 150 TL
 • Kombi su kaçağı bulma fiyatı: 150 TL
 • Kombi su kaçağı onarım fiyatı: 50 TL
 • Pis su tesisat kaçağı tespit fiyatı: 100 TL

Su tesisatlarıyla alakalı sorunlarınız her geçen gün azalmış gibi görünse de aslında hiç az almamaktadırlar. Bunun sebebi de yıpranmış tesisatlar, yüksek basınçlı suya maruz kalmış tesisatlar olabilmektedir.

Sızıntı yapan tesisatlar yüzünden evinizde böyle bir problemle karşılaşmanız muhtemeldir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda hemen tesisatçı çağırırsınız.

su kaçağı tespiti fiyatını 20 tl olarak veren firmalardan kaçınınız.

O tesisatçı su sızıntısını bulmak için her tarafı kırıp döker ve size çok iş yaptığını söyleyerek sizden gereğinden fazla maliyet çıkartır.

Tamir ettiğini söylediği kısımda bir sorun olduğunda tekrardan çağırdığınızda gelmeyecektir. Böyle bir durumla karşılaşmak canınızı çok sıkacaktır.

Bu durumla karşılaşmamak için su kaçağınız mahalle tesisatçılarına güvenip bırakmaktansa işinin uzmanı yılların deneyimi ve uzman ekip ve ekipmanlarıyla ERSOYLAR TESİSAT olarak bize ulaşın. Böyle durumlarda irtibat numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hiçbir kırıp-dökme işlemi yapmadan yurt dışından ithal edilen teknolojinin en gelişmiş cihazlarımızla sorun olan bölgeyi tespit ederek sorun olmaktan çıkartıyoruz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

6 Talepler

 1. Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorum, kiracı olduğum için özellikle tespitin kırmadan yapılmasını istiyorum tespit sonrası durumu ev sahibine söyleyecem ve kaçağı tespit ettik ve tadilat yapılması gerektiğini bildirecem ek olarak masraf etmek istemiyorum.

 2. Adalar’daki restorantımızda oluşan pimaş tıkanıklığı için aradık. katı atıkları bulaşıkçılar lavaboya döktüğünden bu problem ortaya çıktı, neyse ki sağolsun Ersoylar tesisat Adalar’a kadar gelip, pimaş tıkanıklığını açtı, kendilerine teşekkür ediyoruz.

 3. Mutfak pimaşında meydana gelen tıkanıklık haftalardır ailecek zor durumda bırakmıştı bizi, birçok yöntem denesemde hiçbirinden randıman alamadım, aklıma internetten araştırma yapmak geldi, Ersoylar tesisat hemen gözüme çarptı ve aradım, iyi ki aramışım pişman değilim.

 4. Evimdeki su borusu patladı, duvarlardan sızmaya başladı eyvah dedim yandık, işin yoksa haftalarca kır, dök evi yeni baştan yap diye. neyse internetten bir araştırma yaptım, aradım ustalar geldi, bir cihaz ile kırmadan dökmeden tak diye kaçağın yerini buldular. ben bütün ev yıkılacak diye beklerken 2 tane fayans kırıp işi bitirdiler. Helal olsun dedim valla, herkese de öneriyorum.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir