Su kaçağı tamiratı

Su kaçağı tamiratı
5 (100%) 2 Puan[lar]

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen en zahmetli sorunların başında hiç kuşkusuz su kaçağı problemi yer almaktadır.

Eski yeni dinlemeksizin, her türlü ev, işyeri, okul, hastane gibi yapılarda görülen bu arızalar, sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırarak, yormaktadır. Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı ortaya çıkan bu sorunların tespit işlemi de ilkel yöntemlerle yapılmakta ve masrafları ikiye katlamaktaydı. Bu problemlerin tamir işleminden çok tespit işlemi sizleri yormaktadır.

Gözle görünmeyen üzeri beton, seramik ya da fayanslarla kaplı olan su borularında oluşan arızaları tespit etmek oldukça yorucu işler arasındaydı. Neredeyse hepinizin yakalandığı ve hayatınızı korkulu bir rüyaya çeviren bu tesisat sorunu, günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte daha kolay ortadan kalkan bir sorun haline gelmiştir. Özellikle tespit işleminde uzman ellerce yapılması gereken işlemleri sıradan sokak aralarında gelişigüzel hizmet veren firmalarca yapılmaması konusunda uzman, güçlü referans verebilecek firmalar tarafından arızanın tespit edilip, gereken adımların yine uzman su tesisatçıları tarafından yapılması gerekmektedir. Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen bu arızalar genel olarak alt katınızda oturan komşunuzun su sızıntısı şikayetiyle size gelmesiyle ortaya çıkmaktadır.

SU KAÇAĞI BULMA

Sokak aralarında hizmet veren ilkel yöntemleri kullanan amatör su tesisatçıları patlayan su borularını tamir ederken evvela borunun üzerindeki beton ve seramikleri kırarlar. Rastgele yaptıkları bu işlemler sonucu çoğu kez sağlam olan su borunuzu da patlatır ve masraflarınızı ikiye, üçe katlarlar. Yapı sistemi içerisinde meydana gelmesi muhtemel olan sorunların başında yer alan su borusu patlağı, meydana gelir gelmez, yapmanız gereken öncelikli iş paniğe kapılmadan alanında uzman teknolojik cihazlar kullanan su tesisatçı firmalarından yardım almak olmalıdır. Yaptığınız araştırma sonucu İstanbul’un en profesyonel su tesisatçı firmasının Ersoylar Tesisat olduğunu göreceksiniz.

SU KAÇAĞI TAMİRATI

İstanbul Arnavutköy başlıca olmak üzere Su kaçağı bulma ve tamir işlemini yapmada bilim insanlarının ürettiği son model cihazları kullanan firmamız, tek bir seramiğinizi bile kırmadan arızalı olan su borunuzu tespit eder. Akustik dinleme adı verilen ve su sesine karşı ultra hassas olan bu cihaz sayesinde ustalarımız, eskiden günlerce süren arıza tespit işlemini dakikalar içerisinde zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her biri alanında uzman su tesisatçı ustalarımız, akustik dinleme adı verilen cihazla noktasal olarak tespit işlemini yapan ustalarımız ardından bir veya iki seramiğin altında su borusunu değiştirir ya da tamir eder.

Yaptığı kaliteli ve garantili işlerle adından sıkça söz ettiren firmamız, aynı gün içerisinde sizlere servis olanağı sunmaktadır. Geniş ve uzman kadrosu sayesinde aynı gün içerisinde hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki bütün ilçe ve semtlere hizmet sağlayan firmamız, size bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünde yer alan telefon numarasından firmamızı arayabilir, randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. ben İstanbul Küçükçekmecede oturuyorum iş tatili için 2 günlüğüne şehir dışına çıktım evime geldiğimde evimi su basmıştı bu yüzden daha önce çalıştığım ersoylar ekibini çağırdım adamlar çok zarar vermeden kaçağı bulup tamir ettiler. yani herkese tavsiye ederim böyle kaliteli bir ekibi bulmak zor

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir