Su Kaçağı Süreçleri

Su Kaçağı Süreçleri
5 (100%) 3 Puan[lar]

Kırmadan noktasal olarak anadolu yakasında çekmeköy başlıca olmak üzere avrupa bölgesinde esenler ve tüm istanbulda su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere teknolojinin son harikası olan cihazlar ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eski, yeni dinlemeksizin her türlü yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bu sorunlar, elde olmayan doğal sebepler ile ortaya çıktığından önüne geçilmesi zor bir arızadır. Su borularının kullanım ömrüne bağlı olarak zaman zaman meydana gelen bu arıza, neredeyse herkesin başından geçmiş olan ciddi bir tesisat problemidir.

Su tesisatı sistemi içerisindeki en zahmetli sorun olarak bilinen bu problem tespiti sırasında uzmanlık istediğinden tek başınıza başa çıkabileceğiniz bir problem değildir.

Kullandığımız cihazlar sayesinde sayesinde kısa süre içerisinde tespit ve tamir işlemi artık mümkün!

Su kaçağı nedir? Hangi durumlarda ortaya çıkar?

Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularında kullanım yılına bağlı olarak oluşan tahribatların borulardan su sızıntısına neden olmasına denir. Bu problem eski yapılarda kullanılan su borularının yıllanmış olmasına bağlı olarak meydana çıkmaktadır. Erken müdahale edilmesi gereken bu problem günümüzde özellikle de İstanbul gibi büyük kentlerde kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle yeni yapılarda da meydana gelmektedir.

Su kaçağı hangi alanlarda ortaya çıkmaktadır?

Ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM gibi suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu problemler, su borularının patlaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Tarihi yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde daha sık karşılaştığınız bu sorunun tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetlidir.

Su kaçağı yeni binalarda niçin ortaya çıkar?

Yeni binalarda meydana gelen bu istenmeyen sorunun iki nedeni vardır. Bunlardan biri kullanılan su borularının kalitesinin düşük olduğu bilinirken bir diğer nedeni ise, tesisat sistemi çekilirken amatör su tesisatçı ustaları tarafından yanlış eğim verilmiş olmasıdır.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti nasıl gerçekleşmektedir.

Ersoylar su tesisatçı firmamız teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak eskiden kullanılan zahmetli ve masraflı sorunların tamamını tarihin tozlu raflarına kaldırmıştır. Eskiden olduğu gibi en ufak bir su sızıntısında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulamaz.

Akustik dinleme diye tabir edilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde tespit ederek sizlere kaliteli hizmet sunar. Akustik dinleme adlı cihaz su sesine karşı duyarlı olduğundan, günün herhangi bir saati için gönül rahatlığı ile randevu oluşturabilirsiniz. Eskiden olduğu gibi kazma kürek kullanılmadığından firmamızın yapacağı bu işlem sırasında ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaktır.

Su kaçağı tamiratı nasıl yapılır?

Alanında uzman su tesisatçı ustalarımız akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile noktasal olarak tespit ettiği su kaçağını, yine aynı nokta üzerinden tamir etmektedir. Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan ustalarımız, tamir işleminde titiz bir çalışma yürüterek bir veya iki seramiğin altında arızalı olan su borusunu değiştirmektedir.

Firmamız Kağıthane, Eyüp, Esenler, Bağcılar, Güngören ilçelerine ait semt ve mahallelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayarak sizlere % 100 garanti vermektedir.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir