Su Kaçağı Sorununa Kökten Çözüm

Su Kaçağı Sorununa Kökten Çözüm
Yazıya puan ver !

Su kaçakları genellikle 2 ana sebepten ortaya çıkar. Bunlar,

  • Eski yapılarda bulunan tesisatın zamanla kireçlenip tortulanması ve buna bağlı aşınıp çatlaması,
  • Yeni yapılarda kullanılan kalitesiz tesisat ürünleri,

Bu nedenler en sık karşılaşılan ana nedenlerdir. Ancak bu nedenlerin yanında deprem ve yangın gibi faktörler ya da daha önce yaşanan su kaçakları da olası kaçakları tetikler. Çünkü eski sistem su kaçağı tespiti için genellikle kırma yöntemi tercih edilirdi. Bu işlemde tesisatta bulunan sağlam boruları da zedeler ve yeniden su kaçağı riskini meydana getirir. Ancak bu sistem artık geçmişte kaldı. Çünkü artık teknoloji tesisat alanında da gelişti. Bu gelişim sayesinde su kaçağı tespiti yapmak artık çok basit. Üstelik kökten çözüm imkânı da sağlıyor. Bizler tesisat teknolojini tam manasıyla kullanan ilk tesisat firmalarındanız. Bu nedenle su kaçağı gibi meşakkatli tesisat sorunlarınızı dahi kökten hallediyoruz.

Güvenilir ve Kaliteli İşçilik

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle her daim aynı gün hizmet politikasını benimsiyoruz. Müşterilerimizin su kaçağı sıkıntılarını dakikalar içinde buluyor ve onarıyoruz. Su sesine ve akışına duyarlı akustik cihazlarımız ve termal kameralarımız ile kırmadan kaçağın hangi noktada olduğunu tespit ediyor ve sizler de onay verirseniz onarım aşamasına geçiyoruz. Müşterilerimiz ile her daim kolektif bir şekilde çalışıyor ve istemediğiniz hiçbir aksiyonu almıyoruz.

Tıkanıklıklar Sorun Olmaktan Çıkıyor

Tıkanıklıklar da tıpkı su sızıntıları gibi hem tehlikeli hem de son derece can sıkıcı bir tesisat sorunudur. Ayrıca tıkanıklıklar için önlem alınmaz ise beraberinde boru çatlamalarından kaynaklı su sızıntıları da meydana gelecektir. Ayrıca lağım kaynaklı tıkanıklıklar son derece kötü bir kokuya sebep olacağından hem işyeriniz, hem de evleriniz durulmaz olacaktır. Eğer bu tarz bir sorun ile karşı karşıyaysanız ve kırma – dökme gibi onarım işlemlerinin getireceği maliyetlerden çekiniyorsanız hemen bizi arayın. Çünkü bizler sızıntılar gibi tıkanıklıkları da kolayca tespit ediyoruz. Üstelik kırıp dökmeden. Bu sayede hem tıkanıklık açma hem de su kaçağı bulma işlemleriniz tek bir gün içinde halledilebiliyor.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Evimizin banyosunda su kaçağı bulunuyor, su yerden sızıyor ancak kendimiz bir adet fayansı kırdık ama kırdığımız yerde kaçak yok hatta o kadar alakasız bir yeri kırmışız ki kupkuru yer.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir