Su Kaçağı Oluşma Sebepleri

Su Kaçağı Oluşma Sebepleri
5 (100%) 1 Puan[lar]

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen kaçakların tamamı, özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Çoğu kez elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan arızalar, kimi zamanda sizlerin bilinçsizce yaptığı işlemlerden dolayı oluşmakta ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor duruma sokmaktadır.

Su tesisatçı firmamız, su tesisatı sorunlarında meydana gelen her türlü arıza karşısında sizlerin yanında yer alarak, modern cihazlar ile kısa süre içerisinde sizleri en zorlu su kaçağından bile kurtarmaktadır.

Su borularında oluşan tahribatlardan kaynaklı olarak ortaya çıkan arızalar, eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı uzun süren ve zahmetli işlemlerin ardından ortadan kalkan arızalardı.

Su kaçağının oluşumunda ne etkili olur?

Özellikle eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğramasıyla meydana gelen bu arızalar, kısa süre içerisinde patlayan su borularından sızan suların gün yüzüne çıkması ile ortaya su kaçağını çıkarmaktadır.

Su kaçağından korunmanın yolları nelerdir?

Elde olmayan nedenlerle meydana gelen bu sorunların önüne geçmeniz neredeyse olanaksızdır ancak alanında uzman su tesisatçı firmamız ile anlaşarak kısa süre içerisinde arızayı minimum masrafla ortadan kaldırmak sizlerin elindedir.

Su kaçakları daha çok nerelerde kendini göstermektedir?

Ev, işyeri, okul, hastane dinlemeden su tesisatının olduğu her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu arızalar, banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde daha sık kullanılan alanlarda meydana gelmektedir.


Patlayan su borularının tamirinde firmanız hangi cihazı kullanır?

Firmamız su tesisatı sisteminin bilindik en zahmetli sorunu olan su kaçakları bulma , hiçbir masraftan kaçınmadan sizlere Avrupa’dan getirttiği akustik dinleme adı verilen cihaz ile hizmet sağlamaktadır. Akustik dinleme su sesine karşı duyarlı olduğundan arızalı olan yeri noktasal olarak tespit ederek sizleri zorlu işlerden kurtarmaktadır.

Tespit edilen yerde ne tür tamir işlemi uygulanır?

Eski yeni dinlemeden her türlü yapıda farklı nedenlerle meydana gelen arızaları, akustik dinleme adlı cihaz ile tespit eden alanında uzman su tesisatçı ustalarımız, evvela randevu oluşturduğunuz adrese zamanında gelerek arızalı olan noktayı sizlere gösterir ve yapılacak olan işlemler hakkında sizlere detaylı bilgi verir.

Sizlerin de onay vermesi ile birlikte tıpkı tespit işleminde olduğu gibi, tamir işlemini de titiz bir çalışma yürüterek ortadan kaldırır ve sizlere sağladığı hizmetlerden dolayı da garanti vermektedir.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine sabit fiyat garantisi sunan firmamız, sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı da sağlamaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir