Su Kaçağı ve Nedenleri

Su Kaçağı ve Nedenleri
5 (100%) 14 Puan[lar]

Su kaçağı ve sızıntısı günlük yaşantımızda bizler için problem yaratabilir. Özellikle bir apartman dairesinde yaşıyorsanız komşularınızla da sorun yaşayabilirsiniz.

Peki, Su Kaçağı Neden Olur?

Evlerinizin dış görünüşü kadar alt yapısı da önemlidir. Alt yapısı sağlam olmayan bir ev, sizin için sürekli sorun anlamına gelir. Her zaman onarım ve bakım ister. Su kaçağı sorunları da daha çok alt yapıdan kaynaklanır. Eski ya da sağlam olmayan bir alt yapı su kaçağına sebep olabilir. Binanın yapım aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve tesisattaki işçilik çok önemlidir. Baştan savma yapılmış bir su tesisatı ya da maliyeti düşük olduğu için kalitesiz ürünlerle kurulmuş bir su tesisatı sizin için her zaman sorun teşkil eder. Sürekli su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Evi kullanmaya başladıktan sonra alt yapıdan kaynaklı yaşanan su kaçağı probleminin onarımı çok daha zor olur. Bu yüzden eve taşınmadan önce alt yapısında kullanılan malzemeleri bilmek ve bir uzmana kontrol ettirmek gerekir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tesisat ustalarının işçiliği basitleşmeye ve usta sayısı artmaya başladı. Tesisat konusunda bilgisi olmayan birisi dahi evinizin alt yapısını hazırlarken çalışmış olabilir. Bu yüzden kullanılan malzeme kadar ustanın tecrübesi de önemlidir. Su tesisatlarında kullanılan plastik boruların kalınlığı, dayanıklılığı çok önemlidir. Çünkü su basıncı karşısında dayanıklı olmayan plastik borular, hiç beklemediğiniz anda alt katınıza kaçak yapabilir. Bu da apartmanda yaşayan biri için komşularıyla sorun yaşamasına neden olur. Ayrıca yaşanan su kaçağı parke, fayans ve mobilyalara da zarar verebilir. Bu yüzden hem ustaya hem de kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir.

Sizleri bu sıkıntılardan kurtarmak için hizmet veriyoruz. Evinizi kırıp dökmeden su kaçağının olup olmadığını tespit ediyoruz. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Teknolojiyi takip ediyor ve tesisatçılarımızı bu konuda bilgilendiriyoruz. Tecrübeli ve uzman ustalarımızla her an hizmetinizdeyiz. Hafta içi ve hafta sonu her gün, İstanbul’un tüm noktalarına hizmet veriyoruz. İki yakadaki şubelerimiz 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaya devam ediyor.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. Banyoda rutubet kokusu ciddi şeklilde baş gösterdi bunun için sizden yardımcı olmanızı sorunumu halletmenizi talep etmekteyim daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum bu kokunun biran önce evimden gitmesi gerekiyor iletişim adreslerinizden size ulaşacağım umarım beni hayal kırıklığına uğratmaz sorunuma kökten çözüm yaparsınız.

  2. Bir binada oturuyorum geçen evimi duvarlardan su geliyor ersoylar ekibini çağırdım inanılmaz aletler evimdeki suyun nereden aktıklarını buldular. tamirini yaptılar eve zarar vermeden neredeyse sıfır hasarla herkese önerim evini her zaman deneyimli ekiplere bırakın yoksa çok pişman olursunuz ben ersoylara teslim ettiğim için çok mutluyum hem de çok uygun fiyatlara bu işi yapıyorlar.

  3. Daha önce evimin su kaçağı vardı başka bir ekibi çağırdım. adamlar geldiler evi kırıp döküp gittiler sonra ersoylar ekibini çağırdım adamlar hemen kaçağı bulup tamir ettiler daha önceden tesisat işini vermediğim için çok pişmanım.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir