Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?
Yazıya puan ver !

Su kaçağı nasıl bulunur merak ediyor musunuz ?

Duvar beton kırmadan cihaz yardımı ile gizli su kaçaklarını kırmadan cihazla bulabiliyoruz.

Su kaçağı bulma sektöründe hizmet veren firmamız kırmadan su kaçağı tamiri işlemi de yamaktadır.

Büyük şehirlerde meydana gelen sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor.

Özellikle İstanbul gibi ülkemiz çok gelişmiş büyük şehirlerinde, son dönemlerde altyapı tesisatından dolayı meydana gelen arızalar sizleri epeyce bir üzmüştür.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların tamamı istenmeyen sorunlardır.

Çünkü yapı içerisinde gözle görünmeyen tesisat sisteminin tamir işlemi de oldukça zordur. Eski yeni demeksizin her yapıda beliren su kaçağı sorunu, son günlerde ciddi sorunlar doğurmaktadır. Su kaçakları hepinizin kabusu olmuştur. Tesisat sisteminde kullanılan boruların kalitesinin düşük olması bu sorunun ortaya çıkmasındaki en önemli etkendir.

Ayrıca kalitesi düşük su borularında meydana gelen sızmalar kısa süre içerisinde bütün yapınızı kaplayacağından ve betonlarınızı çürüteceğinden erken müdahale isteyen önemli bir sorundur.

Erken müdahale etmek ile olası büyük sorunları önleyeceğiniz su sızıntılarında, tek başınıza müdahale etme şansınız yoktur. Su boruları yer altında olduğundan ister ufak olsun ister büyük, her türlü su sızıntısında aynı işlemler uygulanarak sizlere büyük zahmetler çıkarılırdı.

Geçmiş senelerde teknolojik ekipmanların günümüzde olduğu kadar bol olmadığı zamanlarda su kaçakları günlerce süren bir işlem ardından tespit edilir ve ardından tamiri yapılırdı.

Daha çok evinizin banyosunda beliren bu sorun, kısa süre içerisinde bütün evinizi hatta komşunuzun evini bile su ile kaplayıp duvarlarını ıslatacağından sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını anlamak güç bir işlemdi. Bu nedenle tesisat ustaları tek tek bütün seramik ve duvarlarınızı kırar altından tamir işlemini gerçekleştirirdi.

Su Kaçağını Nasıl Bulurum ?

Bu işlem için saatlerinizi feda etmenize gerek kalmadan sadece 99 TL Ücret ödeyerek garantili bir şekilde kaçağı bize buldurabilirsiniz..

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti gerçekleştiren firmamız, su kaçağı sorununuz ister ufak olsun, ister büyük teknolojik cihazlar kullanarak tek bir seramiğin altında noktasal olarak su kaçağınızı tespit eder.

Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz, en minik su sızıntısını bile dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit eder. Firmamızın işinin ehli tesisat ustaları noktasal olarak titiz bir çalışma yürüterek etrafı batırmadan sizlere moloz yığına bırakmadan su kaçağına neden olan boruyu tek bir seramiğin altında tamir eder ve sizlere garanti verir.

Su kaçağı ve diğer tesisat sorunları için firmamızı arayabilir ve kullandığımız yöntemler hakkında bilgi edinebilirsiniz. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki bütün ilçe ve semtlerine aynı gün hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir