Su Kaçağı Bulmalar Onarım Yöntemleri

Su Kaçağı Bulmalar Onarım Yöntemleri
Yazıya puan ver !

Su Kaçağı Bulmalar firmamız tarafından profesyonel çözümlerimizle gerçekleşmektedir.

Teknolojinin hızla ilerlediği ve genişlediği günümüzde teknolojiden haberi olmayan tesisatçılara başvurmadan önce araştırma yapılmasını tavsiye ederiz.

Aslında büyük bir sorun olarak düşünüp büyük paralar harcayacağınızı düşündüğünüz su kaçağınız mutfağınızı veya banyonuzu baştan başa kırdırmadan yaptırabileceğinizi söylesek inanır mıydınız?

su-kacagi-bulmalar

                                   Evet, ERSOYLAR TESİSAT su kaçağınız nokta atışıyla tespit ve onarımı 60 dakika içerisinde gerçekleştiriyor. Su kapağınızın tespit işlemi akustik ve dinleme cihazlarımızla tesisatınızı 10-15 bar basınçlı su verilerek tesisatındaki su sızıntısını noktasal olarak tespit ediyoruz.

Daha sonra tespit edilen bölgedeki su tesisatınızı onarımını gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz onarımlar 1 Yıl Ersoylar tesisat tarafından garanti altına alınmaktadır.

Eskimiş demir su tesisatları artık sorun olmakta birde buna sektördeki boşluk yüzünden senelerce tecrübesiz kişiler tesisatçılık adı altında Banyoların, mutfaklarınızı, tuvaletlerinizi, hatta koridorların kırıp döktüler.

Birde size maliyeti çok yüksek tadilatlara mecbur bıraktılar. ERSOYLAR TESİSAT olarak bu ve benzer olaylara son veriyoruz. Su kaçağı ve tespit bizim işimiz diyoruz. Çünkü yaptığımız işleri garantiliyoruz.Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı Bulmalar Yılların verdiği deneyimle özveriyle son sistem cihazlarla, ekipmanlarla ve ekiplerimizle tesisat kaçağı tespit sonrası 20-30 santimetre alanda yanı 1 veya 2 fayans kırarak minimum hasarla onarım işlemimiz gerçekleşmektedir.

Duvarlardaki sızıntılar tespit sonrası lokal olarak onarılır.

Su Kaçağı Bulmalar Artık Çok Kolay

Su Kaçağı Bulmalarİşten geldiniz günün bütün yorgunluğu, stresini üzerinizden atamadan, koltuğunuza oturamadan aniden kapınızın telaşlı çalmasıyla, kapıyı açmanızla karşınızdakinin alt komşunuz olduğunu fark ettiniz.

Telaşlı olduğunu fark etmenizle ne olduğunu anlam veremediğiniz kısa bir konuşmadan sonra komşunuzun kapılmış olduğu telaşa kapılmış olmanız gayet normal.

Komşunuzun söylediği cümleler sizin de kafanızı karıştırdı. Banyomun tavanından sular damlıyor! Belki de bu zamana kadar duymamıştınız böyle bir sorunla da karşılaşmadınız.

Kısaca yaşanılan sorunu açıklamak gerekirse sizin tesisatında oluşan patlama ve çatlama nedeniyle su sızıntısı gerçekleşmekte ve direnmen komşunuzun banyosunun tavanından aşağıya damlamakta bu soruna su kaçağı denilmektedir. Uzman olduğumuz su kaçağı tespiti ve onarımını sizin sıkıntınız olmaktan çıkartıyoruz.

7/24 bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız mevcut olup İnternet üzerinden de ERSOYLAR TESİSAT olarak bizim hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir