Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri
5 (100%) 2 Puan[lar]

Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı meydana gelen su tesisatı arızalarının tespit işleminde yapılan işlemler kısıtlı olmaktaydı.

Üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan su kaçağı problemi tek bir yöntem ile ortadan kalkmaktaydı.

İnsan gücüne dayalı yöntemler ile bulunan patlayan su borusu, çoğu defa daha ciddi yapı problemlerine neden olmaktaydı.

Beton ve seramiklerin rastgele kırılarak altındaki arızalı olan su borusunu tespit edildiği yönteme klasik yöntem adı verilirdi.

Klasik yöntemleri kullanan su tesisatçı firmaları çoğu defa sağlam olan su borunuzun kırılmasına da vesile olarak daha tespit aşamasında bile sizleri oldukça zarara sokmaktaydı. Fayans ve betonların rastgele kırılması özellikle ev hanımlarını oldukça yıpratmaktaydı.

Gelişigüzel kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden onarılması ve temizlik gibi teferruatlar ev hanımlarının bütün plan ve programlarını alt üst etmekteydi.

Ersoylar kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, yukarıda bahsedilen bütün sorunları tarihe karıştırarak sizlere yepyeni bir yöntem ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız modern yöntemler ve teknolojik cihazlar yardımıyla en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garanti vermektedir.

Su borularındaki sızıntılar nasıl oluşur?

Eskiyen su borularında zaman zaman tahribatlara bağlı olarak su borularında patlamalar ya da çatlamalar meydana gelmektedir.  Patlayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonu da delerek gün yüzüne çıkar ve bununla birlikte yapınızda daha tehlikeli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Su kaçağı bulma yöntemleri nelerdir?

Başta da söylediğimiz gibi su kaçağı bulma işlemi yapılırken iki yöntem kullanılır bunlardan ilki klasik yöntem denilen kırma dökme işlemi iken, diğeri ise firmamızın da kullandığı noktasal tespit yöntemidir.

Firmanız hangi cihaz ile noktasal tespit yapmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana sizlerin yanında yer alarak en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tamir eden tesisat ustalarımız, Avrupa’dan ithal gelen ve bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak ürettiği akustik dinleme adlı cihazı kullanarak tespit işlemi sağlamaktadır. Akustik dinleme ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de komşularınıza herhangi bir rahatsızlık vermemektedir.

Tespit edilen yeri nasıl tamir ediyorsunuz?

Alanında bilgi ve deneyim sahibi olan ustalarımız, akustik dinleme ile tespit edilen yerde noktasal bir çalışma gerçekleştirerek, bir veya iki seramiğin altında arızalı olan su borunuzu tamir eder.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinden aynı gün içerisinde randevu almak için firmamızı arayın.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir