Şişli Su Tesisatçı

Su tesisatı ya da sıhhi tesisatlar binaların en temel bölümleri arasında yer alır ve Şişli tecrübeli su tesisatçı firması olarak binaların inşası sırasında su tesisatı işini kaliteli malzeme ve deneyimli ustalarımız ile yapmaktayız. Binalarda su tesisatı yapılması sırasında kaliteli malzeme kullanılıyor olsa da kimi zaman sorunlarda ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlarda da geniş ekibimiz ile bu arızaların tamiratının yapılması için hizmet vermekteyiz. Yenilikçi bir firma olarak teknolojide yaşanan gelişmeleri takip ediyor. Avrupa’dan özel robotlar ve makineler getirerek bunları kullanıyoruz. Yeni geliştirilen yöntemlerin eğitimini de ekibimize veriyoruz. Su tesisatlarında oluşan arızaların kısa zamanda giderilmesinin gerektiğini biliyor ve bunun için firmamızı tercih etmeniz halinde de ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Şişli Su tesisatında Olan Kaçak Nasıl Anlaşılır?

Su tesisatları binaların inşası sırasında duvara ya da zemine gömülü olarak yapılır ve bu nedenle de bu tesisatta bir kaçak olması halinde anlaşılması genellikle uzun zaman alır. Oluşan su kaçağı uzun zaman fark edilmediğinde ise binaya büyük zarar vereceği de bilinmelidir. Büyük zararlara uğramamak ve kısa zamanda su kaçağının tamir edilmesi için su kaçağı belirtileri hakkında bilginiz olması gerekmektedir. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir denildiğinde de şu şekilde sayılabilmektedir.

  • Dairede bütün musluklar kapalı olduğu halde su saatinin dönmeye devam etmesi.
  • Su faturasının aniden çok yüksek gelmeye başlaması.
  • Evde ya da binada sebebi belli olmayan kötü kokunun olması ve hiç gitmemesi.
  • Duvarlarda ya da tavanda rutubetlenme ve küflenmelerin olması.
  • Kombinin su basıncının her zaman düşük olması.
  • Seramiklerin arasında yer alan derzlerde sararmalar olması.
  • Alt katın tavanında sararma, nemlenme ve küflenme olması.

Bu durum olduğunda su kaçağının sizin dairenizden mi yoksa komşu dairlerden mi olduğunun anlaşılması önem kazanmaktadır. Bunun tespitini de en doğru şekilde su tesisatçısı ustalarımız yapacaklardır. Su kaçağının sizin dairenizden olması halinde bunun için uygun çözümü sunacaklardır. Komşularınızdan olması halinde ise tamiratı sizin yaptırmanız doğru olmayacaktır. Onlarla görüşerek bu sorunu ortadan kaldırmalarını istemeniz gerekmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapılabilir mi?

Evinde su kaçağı olduğundan şüphelenen kişileri ortaya çıkabilecek büyük tadilatlar ve getireceği büyük maliyetlerin endişesi sarmaktadır. Oysa firma olarak bu konuda müşterilerimizin içinin rahat etmesini sağlıyor ve kaçağın yerini hiçbir yeri kırmadan dökmeden yapıyoruz. Avrupa’dan özel olarak getirtmiş olduğumuz robotlar ile yapıyoruz. Bu sayede büyük tadilatlara da gerek bırakmıyoruz. Bir ya da iki seramik büyüklüğünde bir yeri kırıyor ve orada su tesisatçı ustası ekibimiz ile gerekli tamiratı yaparak su kaçağının bitmesini sağlıyoruz. Pis su borularında oluşan kaçakların tespiti için termal kameralar ve özel dinleme cihazları kullanıyoruz. Pis su borularında olan kaçakları da yine gerekli tamiratı yaparak ortadan kaldırıyoruz.

Su kaçağından başka evlerde yaşanan en büyük problemlerden birisi de lavaboların tıkanmasıdır. Lavabolarda tıkanıklık olduğunda ise bunu kendiniz açmaya kalkmanız doğru bir hareket olmayacaktır. Çünkü pis su borularının içine kaçan katı maddeler, kullanılan temizlik malzemeleri yüzünden borularda oluşan tıkanıklıklar ve kireçlenmeler nedeniyle lavabolarda tıkanıklık olur ve bunu sizin açmanız mümkün olmayacaktır. Lavabo açma için satılan ürünleri kullanmanız ise tıkanmış borularda çatlaklara ve su kaçaklarına neden olacaktır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ise bu sorun olmadan uygun malzeme kullanımı ile tıkanıklığın oluştuğu noktayı tespit ediyor ve sorunu kaynağından gidererek bir daha lavabonuzda tıkanıklık olmamasını sağlıyoruz.

Su Tesisatı Arızası Tamiratında Hızlı Olmak Önemli

Firma olarak müşterilerimizin su tesisatında olan arızalar nedeniyle uzun süre sıkıntı yaşamasına izin vermiyor ve en kısa sürede bu sorunu ortadan geniş ekibimiz ile kaldırıyoruz. Su tesisatçı firması olarak bütün hizmetlerimizi garantili olarak veriyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini zorlamayacak uygun fiyatlar ile su tesisatı tamiri yapıyoruz. Bizimle online olarak da iletişime geçebilir ve evinize gelerek su tesisatınızda olan arızaların tespitini yapmamızı isteyebilirsiniz. Kırmadan dökmeden yapacağımız su tesisatı tamiratlarımız ile de sizlerin yüksek maliyetler ile karşılaşmanızı önlüyoruz. Kanal ve giderlerde tıkanıklık olduğunda da bunu en uygun şekilde açıyor ve binanıza zarar vermesini ve ömrünü kısaltmasını önlüyor ayrıca sağlığınızın da oluşan tıkanıklıklar nedeniyle zarar görmesini önlüyoruz.

Anahtar kelimeler: su tesisatı, su kaçağı, su tesisatçısı, su tesisatçı ustası, lavabo açma, su tesisatçı firması

Şişli Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir