Şişli Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük çoğunluğu yapılan bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıksa da elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunlar da mevcuttur. Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır.

Özellikle tespit aşamasında sizleri uğraştıran bu işlem, işinin ehli su tesisatçı ustaları tarafından tamir edilmesi gerekmektedir. İşi bilmeyen amatör su tesisatçı ustaları hâlen klasik yöntemler ile su kaçağı tespiti yaptıklarından bu tür firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Şişli su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zorlu sorunlarda bile teknolojinin son model cihazlarını kullanarak sizleri kısa süre içerisinde bu sorundan kurtarmaktadır.

Ersoylar Tesisat, Şişli su kaçağı tespit uzmanı olan ekibimizin kullandığı akustik dinleme cihazları sayesinde suyun sesi dinlenerek problem yaratan boru tespit edilmekte, gereksiz hiçbir kırma dökme işleminde bulunulmadan minimum hasarla sorun çözülmektedir. Güvenilir, garantili ve kaliteli hizmet sunan Ersoylar Tesisat, yalnızca bir telefon uzağınızda ve günün her saatinde hizmetinizde bulunmaktadır.

Su Kaçağı Nerelerde Olur?

 • Su kaçağı sorunu bina ve yapılarda su tesisatını geçtiği her alanda oluşmaktadır.
 • Özellikle su tesisat borularının sık kullanıldığı ve geçtiği bölümlerde sık görülmektedir.
 • Banyo ve mutfak bölümlerinde oluşan su kaçakları tespit edilmediği durumda oldukça büyük sorunlar oluşturmaktadır.
 • Bina ve yapıların tuvalet bölümlerinde su kaçağı sorunu sık olarak görülmektedir.
 • Merkezi ısıtma sistemine tabi tutulan binalarda sıcak su borularının sık dizaynı dolayısıyla su kaçağı sorunu oldukça sık rastlanmaktadır.
 • Kombilerde su kaçağı sorunu oluşmaktadır.
 • Peteklerde su kaçağı sorunu yaşanmaktadır.
 • Kaloriferlerde su kaçağı sorunu yaşanmaktadır.
 • Evlerde koridor bölümlerinde su boru hatlarının olduğu yerlerde su kaçağı sorunu yaşanmaktadır.
 • Su borularının bağlanması noktasında özellikle bodrum katlarında su kaçakları yaşanmaktadır.
 • Mahzen bölümlerinde su kaçağı sorunu yaşanmaktadır.

Şişli Şubemiz ile Su Kaçağına Erken Müdahalenin Önemi

Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde beton aralarında duvarınızı çürüterek ciddi sorunlara neden olmaktadır. Özellikle bir apartman dairesinde oturuyorsanız ve alt katınızda oturan bir komşunuz varsa işiniz daha da zor demektir. Su sızıntısı yaşamanız durumunda hem sizin hem de komşunuzun büyük bir tahribat ile karşılaşmaması ve sıkıntı yaşamaması açısından var olan su kaçaklarına olabilecek en kısa sürede müdahale edilmelidir. Bundan dolayı Şişli su kaçağı tespit merkezi tüm bu var olan sorunları ortadan kaldırmak ve bir daha yaşamamanız için garantili titiz bir çalışmayı kesin memnuniyet ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Zamanında müdahale edilmeyen su kaçakları duvar aralarından sızarak alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdıracaktır. Sizin ihmal etmeniz sonucu evi berbat bir hal alan komşunuz bu durumdan rahatsız olacak ve soluğu doğruca sizin evinizde alacaktır. Aranızda ciddi tartışmaların yaşanacağı komşunuzla ilişkileriniz de zedelenecektir. Bu nedenle bu problem karşısında zaman kaybetmeden kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sunan Ersoylar Tesisat Şişli firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtiğiniz anda olabilecek en kısa süre içinde evinize intikal edecek ekiplerimiz sayesinde su kaçağı sorununuz hızla çözülecek ve yaşadığınız mağduriyetin halledilmesi için gereken her şey yapılacaktır.

Su Kaçağı Sebepleri Nelerdir?

 • Su kaçağı her noktada oluşabilen bir problem olarak dikkat çeken ve fark edildiği noktada tamiri gereken bir sorundur.
 • Bina yapılarının yıllanmış olması dolayısıyla oluşabilen su boruları hasarları su kaçağı sorununa sebep olmaktadır.
 • Su tesisatının yapılması aşamasında ustaların dikkatsiz ve sert işlemleri dolayısıyla su tesisatlarında kırılma ve çatlaklar oluşmaktadır.
 • Su tesisatının yapılması aşamasında kalitesiz tesisat malzemesi ve boru kullanımları su kaçağı sorununa sebep olmaktadır.
 • Su tesisatına ulaşan şebeke sularında oluşan yoğunluk sebebiyle borularda çatlama ve kopmaların yaşanması su kaçağı sorununa sebep olmaktadır.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

 • Duvarlarda oluşan kabarma ve boya döküntüleri su kaçağı sorunun belirgin bir göstergesi olarak kabul edilir.
 • Su kaçağı sorunu şüphesi olan bölgede rutubetlenme olması su kaçağı sorununu gösteren sebepler arasındadır.
 • Küflenme ve sararmalar su kaçağı sorununa işarettir.
 • Fayans aralarında ve derslerde sararmalar su kaçağı sorununa işarettir.
 • Musluklar kapalı iken su saatinin dönmesi su kaçağı sorununa işarettir.
 • Kombi su barı göstergesinin sürekli olarak düşmesi su kaçağı belirtisidir.

Şişli Bölgesinde Su kaçağı Bulma Yöntemleri

 • Şişli bölgesinde eskiden bu sorun karşısında yapılan tek işlem kırma dökme işlemine bağlı olarak yapılan klasik yöntem adı verilen teknikti.
 • Bu teknik neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmişti. Gözle görünmeyen arızalı olan su borusunu tespit etmek ve değiştirmek için su tesisatçı ustaları ıslak olan betonun tamamını rastgele kırardı.
 • Gelişigüzel kırılan dökülen yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları bu işlemden etkilenir ve daha tespit aşamasında bile harcadığınız paralar katlanırdı.
 • Klasik yöntemlerle yapılan bu işlem sadece maddi olarak değil, fiziksel olarak da özellikle ev kadınlarını yorardı.
 • Rastgele kırılan yerlerin altında kalan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar ev kadınlarını oldukça yormaktaydı. Ev kadınlarının bütün plan ve programlarını alt üst eden bu yöntem günümüzde gelişen teknolojik aletler ile birlikte tarihe karışmıştır.
 • Eğer evinizdeki su sayacı tüm musluk ve vanaların kapalı olmasına rağmen çalışmaya devam ediyorsa, duvarlarınızda yer yer küflenmeler ya da kararmalar başlamışsa, duvar boyalarınız kabarıyorsa, komşunuzdan sızıntı ile ilgili bir şikayet geliyorsa, musluklarınız zaman zaman belirli aralıklarla damlatıyorsa çok yüksek ihtimalle su kaçağı problemiyle karşı karşıyasınız demektir. Problemlerinize aynı gün içerisinde çözüm sunan Şişli şubemiz ile görüşebilirsiniz.
 • Böyle bir durumda kendiniz müdahale etmeye çalışmanız çok daha büyük ücretler gerektiren sorunlara yol açabilmektedir. Su kaçağının önemli ve profesyonel müdahale gerektiren bir sorun olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir.

Firmamız bilim insanları tarafından su tesisatçı ustaları için özel olarak geliştirilen akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu sorunların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelmektedir. Bu cihaz evinizde mevcut tesisata zararsız ve belirli bir miktarda basınç uygulayarak sızıntının olduğu borudan su sesi gelmesini sağlamaktadır. Daha sonra bu sesin geldiği boruyu da kesin ve hızlı bir şekilde tespit eden cihazımız ile garantili bir biçimde problemli boruyu bulmamız mümkün olmaktadır.

Bu cihaz demir ve plastik borularda kesin bir şekilde çalışmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana en zorlu su tesisatı sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alan firmamız gereksiz yere tek bir fayansınızı bile kırmadan arızalı olan su borunuzu tamir etmektedir. Evinizi bıraktığınız gibi teslim alacağınızdan şüphe duymadan rahatlıkla bize emanet edebilir, gündelik hayatınıza mağdur olmadan devam edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tamiri Şişli

Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışmayı müşteri memnuniyeti ile birlikte yürüten Şişli su kaçağı tespiti olan firmamız, Şişli’nin 19 Mayıs, Ayazağa, Esentepe, Feriköy, Maslak, Mecidiyeköy, Okmeydanı ve Teşvikiye semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunarak % 100 garanti vermektedir. Kullandığımız cihazlar yüksek sesler çıkarmadığı için çalışma disiplinini ve müşteri memnuniyetini her şeyden ön planda tutan ekibimizi saatin kaç olduğuna bakmadan problem yaşadığınız ilk anda çağırmanız mümkündür. İstanbul’un değişik semtlerinde olan şubeleriyle müşterilerine daha çabuk hizmet vererek 7 / 24 çalışmakta olan çağrı merkezlerine gelen arıza bildirimlerini anında en yakın şube aracılığıyla kusursuz işçilik ve kaliteli hizmet anlayışına göre kaliteli ve garantili iş teslimi ile sonlandıran İstanbullulara modern işçilik anlayışına göre hizmet vermektedir. Su tesisatçısı bul yılların deneyimli kadrosuyla yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Şişli Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 30 Puan[lar]

14 Talepler

 1. Şişli de bulunan evim tesisatı çok sıkıntılıydı. İnternetten burayı bularak iletişime geçtim. Sonuç olarak işleri iyi bir şekilde hallettiler. Makine sayesinde nokta atışı iş yaptılar

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir