Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Sıcak Su Kazanı Tamiri

5
(11)

Tesisatın diğer bir sıkıntısı ise sıcak su kazanı olabiliyor, Ersoylar tesisat olarak Sıcak Su Kazanı Tamiri hizmetimiz sayesinde ister İstanbul Avrupa yakasında olun isterseniz İstanbul Anadolu yakasında olun sizlere yoğunluğa bağlı olarak aynı gün hizmet vermeye çalışıyor ve sıcak su kazanınızı tamir ediyoruz. Özellikle kış günlerinde sıcak su kullanımı daha da çok arttığı için sıcak su kazanının tamiri önemlidir ve geciktirilmemesi gerekir uzman ekibimiz bir günde sorununuza çözüm bulacak ve sizin kazanınızı tamir edecektir tek yapmanız gereken numaralarımızdan birini arayıp randevu alarak hizmet istemektir.

Sıcak Su Kazanı Tamiri İstanbul

Borulu tip çelik kalorifer kazanlarında kullanım şartları ve kullanılan malzemeye de bağlı olarak Kalorifer Kazanı Alev ve Duman boruları zaman içinde yıpranarak delinmeler ve su kaçakları oluşmaya başlar, kullanıma da bağlı olarak genel anlamda bu delinme süresi 7 – 10 sene içinde gerçekleşir. Bu biçimde boruları delinen kazanlar boru yenilenmesi ( boru değişimi ) yapılarak 7 – 10 sene içinde sorunsuz kullanılabilir. Bu durumda olan kazanlara kazan imalat şekillerine nazaran yada kazanın genel durumuna nazaran birkaç seçenekte onarım uygulanabilir. Kazanınızın beden ömrünün tamamlandığı ve yeni bir kazan alımının zaruri olduğu durumlarda kazanın alakalı soğuk mevsimi atlatması amacıyla delinen borunun körlenerek yaza kadar yönetim etmesi sağlanır. Ancak bu biçimde meydana getirilen tamirler geçici ve kazan kapasitesini düşüren onarımlar olduğu için toplam kazan borusunun % 5 ini geçmeyen tamirlerde uygulanır. Kazan dairenizde bulunan kazanın borularının tamamının değiştirilmesinde bir mahzur olmadığı durumlarda kısaca mevcut kazan gövdenizin en az 7 – 10 sene daha sorunsuz gideceği durumlarda eski kazan borularının demontajı yapılarak yerine ürünle alakalı Standartların izin verdiği kazan borusu olarak yapım edilen Dikişli ve Dikişsiz kazan boruları kullanarak yenileme yapılmasıdır. Bu tür değişiklik işlemleri kesinlikle müstahsil tecrübesi olan basınçlı kapların kaynağında çalışmış personel tarafınca yapılmalıdır. Eski boruların demontajı mevcut kazan aynasına zarar vermeden çıkartılmalı ayna temizlenmeli ve yeni borular aynaya montajı yapılmalıdır.

Sıcak Su Kazanı Tamiri Firması

Kullanılacak olan Alev Duman Boruları ne olursa olsun kazan borusu olarak üretilen ve Standartlarda tanımlanan borulardan olmalıdır. Min et kalınlık kıymeti 3,2 mm ve Tavlı kazan borusu olmalıdır, Uzakdoğu menşeili kazan boruları kullanılmamalı şayet ne olursa olsun kullanılacaksa da akredite bir kuruluşta testleri yapılarak değerler test edilmelidir. Kalorifer kazanınıza onarım yaptıracağınız kişiler ne olursa olsun bu işin imalatında çalışmış ve yaptığı işe güvence verecek kişiler olmalıdır. Bu gün internette Traktör römorku kaynatan kişiler toplumsal medya reklamlarıyla onarım yapmakta ve oluşan arızalarda yahut patlamalarda tekrar bulunamamaktadır. Bu tür işleri meydana getirecek şirketler ne olursa olsun kazan üreticisi olmalıdır, kontrat imzalamadan ne olursa olsun şirket yeterlilik belgelerini yada şirket iştigal belgelerini isteyiniz. Pratik ve süratli çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, acele ve güvenilir bir halde hizmetimizi veriyoruz. Verdiğimiz hizmete güvence veriyoruz. Uygun fiyata verdiğmiz güvence yardımıyla sorununuz giderilmez ise paranızı geri iade ediyoruz. Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz halde çalışan tecrübeli ekibiyle ve son teknoloji ekipmanlarıyla siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti için mevcud Ulucanlar Mekanik Tesisat bugüne dek ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat alanlarında edindiği tecrübesini alan kişi memnuniyeti için kullanmaktadır. Sayısız probleminin üstesinden gelen ve sizlere her vakit daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin farkında olarak kendisini her vakit yenilemekte, en gelişmiş cihazları bünyesine katmakta, çalışanının eğitimlerini devamlı takip etmektedir. bütün dallarında resmi bina ve hususi sektör binalarında uzun yıllıra dayanan tecrübemizle tatbik vermekteyiz. Mekanik Tesisat hizmetlerimiz ısıtma tesisatı, soğutma tesisatı, müşterek tesisat, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı, yüzme havuzu vb. tesisatlardır.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 11

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir