Sarıyer Su kaçağı Bulma

Eskiden elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce hatta haftalarca uğraşırdınız. En ufak bir problemde bile günlerce kırma dökme işlemi yapılırdı.

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların başında hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır. Yer altında kalan üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen en ufak bir sızıntıda bile, arızalı olan su borularına ulaşmak için günlerce süren br kırma dökme işlemi yapılmaktadır. Sarıyer su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu su tesisatı sorunlarının karşısında bile sizlerin yanında yer almaktadır.

Su kaçağının oluşumu ve Çözümü

Daha çok eski yapılarda meydana gelen su kaçağı problemi, kullanılan su borularının son kullanma tarihinin geçmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Deformasyona uğrayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde müdahale edilmediği zaman duvar diplerinden ya da fayans aralarından gün yüzüne çıkmaktadır. Su kaçağı bulma hizmeti uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır. Tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı olan bu problemi alanında uzman ve deneyim sahibi firma tarafından ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Ersoylar su tesisatçı firmamızın kullandığı yöntem sayesinde artık su kaçağı bulma çok kolay! Alanında uzman kadrosu ile en ufak su sızıntılarını bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile tespit etmektedir.

Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı olan cihaz ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tespit eden ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır.


Akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de çevrenizdekilere herhangi bir rahatsızlık vermez. Akustik dinleme ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız, bir veya iki fayansın altından tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması olmuştur.

Sarıyer Uzman Su Tesisatçısı

Su kaçağı işlemlerinde birçok sorun karşımıza çıkmaktadır. Aslında su kaçağı olması durumunda insanlar çok bilmese de duvarların içinde çürümelere kadar götüren ve aynı zamanda da binanın kendisine de zarar veren durumlar oluşabilmektedir. Pimaş borular bilindiği gibi plastik borularıdır. Belirli bir süre sonra suyun akışkanlığından dahi bu pimaş borular da kırıklar çatlaklar oluşabilmektedir. İnşaatın yeni yapılmasına rağmen kullanım açısından kötü bir maçların kullanılması durumunda belli bir zaman sonra bu tarz aşınmalar veyahutta çatlamalar meydana gelebilir. Sarıyer Uzman su tesisatçısı sizin sorunlarına en uygun çözümü sunmak ile görevlidir.

Sarıyer bölgesinde gezici hizmet sunan Uzman Su Tesisatçılarımız ile sizlere en uygun fiyat garantisi ile çözümler üretmekteyiz. Özellikle uzun yıllar boyunca kullanılan binalarda elbette ki bu tip çatlaklarda daha fazla karşılaşmaktayız. Ancak bu konular günümüzde artık problem değil çünkü firmamız gereken ehemmiyeti göstermekte ve siz değerli müşterilerimizin bu konuda en iyi şekilde geri dönüşler almasını sağlamaktadır. Geniş bir ekiple çalışmamızdan dolayı bizleri aradığınızda herhangi bir işlem beklemenize gerek kalmaz. Hemen ekiplerimiz sizlere yönlendirilir ve böylece gereken yere müdahale edilmesi sağlanır. Elbette ki bunun için en önemli olan nokta bizlerin aslında temel değerleri olarak gördüğü gelişmelere ayak uydurmak ve teknolojiyi de işimizin içerisinde katmak olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Ve Müdahalesi İşlemleri

Su kaçağı tespiti yapılacağı zaman öncelikli olarak ekiplerimiz pimaş boruların geçtiği alanların her bir yerine özel bir makine ile gezmektedir. Bu makine aslında nereden geldiğini net bir şekilde karşımıza çıkartmaktadır. Bütün musluklar kapandığı halde su saatiniz dönmeye devam ediyorsa bu durumda bir su kaçağı vardır denilebilir. Su kaçakları önemsenmesi de her ne kadar kulak ardı ettiyse aslında sizlerin faturalarınızı ciddi anlamda bunun bir yansıması bulunmaktadır. Sizler bunun önüne geçmeye çalışsanız da ancak bunun müdahale edilmesi ve kapatılması ile önüne geçme şansınız bulunmaktadır. Elbette ki bu tip kaçak durumlarında araya atılacak olan bağlantılarında doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Bu yüzden firmamıza güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz bu konuda sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunacak ve böylece işlemlerinizde rahatlıkla gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu konuda gereken hassasiyeti en üst düzeyde gösteren ekiplerimiz sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirilir ve sizlere sonuç sunulur. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra nerede bir akıntı durumu varsa bu durumda bölüm kırılır ve küçük bir alandan müdahale edilmesi sağlanır. Kesinlikle sizin için hiçbir şekilde problemi olmayan ve sonrasında da eğer isterseniz kapatılabilecek bir alan açılarak buranın müdahalesi gerçekleştirilir. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonrada ekiplerimiz alına hemen terk etmezler ve bir kez daha kontrol etmek isterler. Çünkü bazen su kaçakları denk gelmektedir ki tek bir yerden değil birkaç farklı yerden de olabilmektedir.

Bu tip durumlar da tekrar kontrol edilmesi sizler için daha sağlıklı sonuçları doğuracaktır. Çünkü en azından bir kez geldiğinde personel tek bir seferde bütün işlemleri görmektedir. Böylece sizler de daha rahat bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmiş olduğunu görebilir ve gönül rahatlığıyla suyunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Sarıyer Su kaçağı Bulma
5 (100%) 1 Puan[lar]

4 Talepler

  1. Sunduğunuz hizmetten dolayı size çok ama çok teşekkür ederim tuvalet borularında ciddi arızalar mevcuttu gelip değiştirdiler onarım işlemini tamamlayıp fazla iş bırakmadan yapıp gittiler güleryüzlü oluşunuz müşteriye karşı yaklaşımınız tavrınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim bu tip sorunlarımda her zaman ilk size koşacağımdan emin olmanızı istiyorum

  2. MERHABA
    Geçen bu formda yine yazdım gerçekten hizmet konusunda da çok iyiler hem güler yüzlü bir hizmetleri var hemde çok teknolojik cihazlarla sızıntıyı bulup sonrada tamirini yaptılar gerçektende kusursuz çalıştılar evime bir zarar gelmede sıfır hasar yaptılar şimdi diyorum ERSOYLAR FİRMASI İSTANBULUN EN İYİ FİRMASI HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  3. Merhabalar herkese bugün aradım bana yarın için randevu verdiler. Telefonda çok ilgiliydiler gerçekten teşekkürler. telefonda verdikleri hizmet gibi bir hizmet sunarlarsa İstanbul da en iyi firma olarak burada yazacağım şimdiden teşekkürler

  4. Sarıyer su kaçağı bulma hizmetini dükkanlar içinde sağlıyormusunuz. Kapı komşumuz tesisatçı geldi bulamadı böyle birşey yok 2 gündür çok mağdur olduk. lütfen iletişim sağlarmısınız Eğer servisiniz var ise

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir