Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

SARIYER SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, SARIYER TIKANIKLIK AÇMA, SARIYER KANAL AÇMA

İçeriği Puanla

SARIYER SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, SARIYER TIKANIKLIK AÇMA, SARIYER KANAL AÇMA Arızalı kanalizasyon boruları için temizlik ve tarama hizmetleri veriyoruz. Binanın yaşına bağlı olarak tesisat boruları bazen tıkanabilir ve bakımları düzgün yapılmayabilir. Uzman kadromuz aracılığıyla bloke edilen dairenin altyapısına sıhhi tesisat tadilatı gerçekleştirdik. Tecrübeli ustalarımız birçok yerde zemine zarar vermeden boru tıkanıklıklarını makineler kullanarak açabilmektedir.

Ana boru hattında tıkanan tuvaletler veya sürekli tıkanan borular için uzman çözümler sunuyoruz. Kirli boruları yüksek basınçlı su makinesi yardımıyla temizliyoruz. Hizmete ilk başladığımızda Sarıyer’de tıkanmış bir lavabo açmaya çalışıyorduk. Gelecekte hizmet ağımızı genişleteceğiz ve tüm atık su boru hatlarında bu işi oluşturmaya başlayacağız. Apartmandaki tüm atık su borularındaki tıkanıklıkları bozmadan açtık. Bu hizmeti sağlayan tüm makinelere sahibiz. Lavabonuz, mutfağınız, banyo gideriniz tıkanmış olabilir.

SARIYER SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, SARIYER TIKANIKLIK AÇMA, SARIYER KANAL AÇMA

İster mutfak gideriniz tıkanmış olsun, isterse banyo gideriniz tıkalı olsun. Fark etmiyor. Kısa müddette tıkalı giderinizi kameralı hususi cihazlarımızla tıkalı borunuz kırmadan ve dökmeden açıyoruz.

7/24 Tesisat Tıkalı Giderlerinizi kısa müddette açacaktır. İçiniz huzurlu olsun.

7/24 Tesisat Tıkalı Gider Açma firması uzun süreden beri bu işi başarı ile yapmaktadır. Yapmış olduğu başlıca hizmetler şunlardır. Lavabo tıkanıklığı açma, yağ tıkanıklığı açma, lavabo gideri tıkanıklığı açma, banyo giderlerinin tıkanıklığını açma, masraf borularının tıkanıklığını açma, küvet tıkanıklığı açma, klozetlerin tıkanıklığını açma, mutfak yağ tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığını kırmadan, dökmeden açma işlemi yapmaktadır.

Sarıyer’de Tesisat Boru Tıkanıklığı; Yapılardaki tesisat borularının tıkanması, açılması ve yüzeyden tespit edilmesi. Tesisat borularının tıkanma sebeplerini özetlemek gerekirse sayacak olursak, altyapı sırasındaki işçilik hataları, altyapı esnasında boruların meyillini önemsememek, kullanım esnasında tesisat borularına katı atık kaçırmak, tesisat borularını çatı katına çıkartıp havalık için uç bırakmamak vb. Tesisat borularının açılma işlemi ise artık günümüz teknolojisinde çokta zor olmayıp azca hasar ve maliyetlerle yapılabilmektedir. Robot makine çelik sustalar ve görüntüleme kameraların sayeinde yapılmaktadır. Yapıların altında gizli saklı bir halde döşenen tesisat borularını ise bu iş için geliştirilmiş dedektör cihazla borunun içerisinden gönderilen sondayı yüzeyden takip ederek üç metre derinliğe kadar asla şaşmadan noktasal tespit yapılmaktadır. Bu hizmetleri biz firma olarak edinim ve deneyimlerimizi de katarak 7/24 uzman ekiplerimizle vermekteyiz.

Sarıyer’de Alaturka Tuvalet Gideri Açma; Yer tipi oturmalı tuvalet diye de adlandırılan tuvalettir. Bu tuvalet tipinin altındaki tesisat ta es dediğimiz bir parça bulunur. Sifon niteliği taşır ve bununla birlikte koku çıkmasını engeller. Kullanılması mecbur olan bu parça zaman içinde kireçlenme yaparak daralır ve en küçük bir kaba pislikte tıkanır. Firma olarak bu tür tıkanıklık problemlerini müşterilerimize kırılıp değişmesi icap eder demiyoruz!

Önce robot cihazla tıkanıklığı açıp suyun gitmesini sağladıktan sonrasında es parçasını saran kireç taşlarını parçalayıp, derinliği kırk santimetreyi geçmiyor ise temizleyip alıyoruz, böylece tuvalet ilk yapılma şeklinde çalışmaya devam ediyor.Sarıyer’de Klozet Gideri Açma; Asma klozet ve Takım klozet olarak ikiye ayrılırlar. Yapıları gereği arasında su durmasını elde eden yapınış bir es yapısı vardır. Bu esteki iç çap ölçüleri her klozette farklılık gösterir. Eğer klozetin bağlı olduğu ana hatta bir tıkanıklık yok ise klozetin zemindeki boru ile içinde şu demek oluyor ki daralan es yapısında tıkanıklık oluşmuştur.

Belirtileri ise suyun yavaş gitmesi, klozette suyun birikmesi ve taşmasıdır. Bunun nedeni son zamanlar da fazlaca yaygınlaşan tuvalet kâğıtları, kaygan mendiller, petler, klozet koku giderici mamüller vb. Çözümüne gelecek olursak klozeti sökmeden Robot Cihaz ve donanımlarımızla zarar vermeden açabiliyoruz. Katı bir araç-gereç firar etmiş ise problemi idrak etmek ve köklü ce halletmek için klozeti söküp parçayı aldıktan sonrasında yeniden yerine takıyoruz.

SARIYER SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ

Sarıyer’de Lavabo Gideri Açma; Banyo ve tuvalet mekânlarında, iş yerlerindeki ortak kullanım alanlarında bulunan ellerin yıkanması için kullanılan bir cihazdır. Lavabo atık su hatları döşenirken eğilim ve çaplarına dikkat edilmeli kullanım kurallarına da uyulmalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde zaman içinde tıkanıklık sorunları ve su taşmaları adım atar. Firma olarak bu tür sorunları teknik donanım ve cihazlarımızla hiçbir hasar vermeden çözüyoruz.Sarıyer’de Mutfak Gideri Açma; Mutfak masraf boruları düzgüsel koşullarda dikey döşenmeli ve lavaboya giden hat olası olduğunca kısa ve eğilimli olmalı. Bu prensibe uyulmadığı takdirde bulaşıktaki yağlar zaman içinde donması nedeniyle borunun daralmasına bulaşık artıklarının birikimiyle de tıkamasına sebebiyet verir. Hal bu şekilde olunca tesisatta rahatsız edici fena kokularda oluşur.

Muhtemelen aklınıza ilk gelen lavabo açıcı ilaçlar olacaktır, işe yaramadığını bildiğimizden ne olursa olsun öneri etmediğimizi söylemek isteriz. Yine de kullanacaksanız sağlığınızı tehlikeye atmamak için eldiven ve maske kullanın, ortamı ne olursa olsun havalandırın. Yaşadığınız bu tıkanıklık problemini firma olarak kısa bir müddette robot cihazlarımızla kırmadan açıp temizleyebiliyoruz.Sarıyer’de Pimaş Gideri Açma; Yapılarımızda artık basit montaj ve ekonomik olmasından ötürü pimaş (pvc) diye adlandırdığımız plastik borular sıklıkla tercih edilmektedir. Bu boruların başlıca tıkanma nedenleri bilhassa düşey boru hatlarındaki taşlaşmadır. Bu taşlaşma dediğimiz vaka zaman içinde kireçlenmeden ötürü sabun kalıbı halini alır ve boruya yapışır, oynatıldığı takdirde bu parçalar sökülüp düşmeye adım atar bundan dolayı en üst katlarda tıkanıklık açma işlemine fazlaca dikkat edilmelidir. Birde içerisine kaçırılan bez, katı parçalar ve maalesef işçilik hatalarıdır.

Tıkanan pimaş borularını robot aygıt ve makineyle soruna müsait olan susta ve aparatlarıyla hiçbir zarar vermeden temiz ve etken bir halde açıyoruz. Sonra bu iş için geliştirilmiş hususi kameralar ile imaj alıp işimizin kontrolünü yapmış olup sizleri bilgilendiriyoruz.Tıkanıklık vakası her tesisat sisteminde meydana gelebilen bir sorundur. Ancak tıkanıklık çeşitleri farklılık göstermektedir. Basit tıkanıklık olarak tabir edilen tıkanıklık türü, yabancı bir cismin pimaş borusuna girerek boruyu tıkaması olayıdır. Bu cisim pimaş borusunun giriş bölümüne yakınsa bir tel yada giysi askısı desteğiyle açılabilmektedir.

Sarıyer tıkanıklık açma vakası her vakit bu şekilde rahat yöntemlerle açılmamaktadır. Birçok tıkanıklık çeşidi profesyonel firmalar tarafınca açılabilmektedir. Profesyonel firmaların haiz olduğu cihazlar yardımıyla oluşturulan tıkanıklıklar, yeniden hususi cihazlarla test edilir.

Ersoylar Tesisat, robot cihazla Sarıyer tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmektedir. Robot cihazla meydana getirilen çalışmalarda hiç bir yere zarar verilmez. Robot cihazın yayı pimaş borusunun içerisine sürülür. Boru arasında dönüp ilerleyen bu yay, tıkanıklığa sebep olan cisimleri parçalar ve logar kuyusuna gönderir. Robot cihazın yayı, pimaş borusunun arasında dönerken pimaş borusuna hiç bir zarar vermemektedir.

Tıkanıklığa sebep olan cisimler naturel atık olursa, robot aygıt tarafınca parçalanır. Ancak saç, bez parçası şeklinde cisimlerden ötürü tıkanıklık meydana gelmişse robot cihazla parçalama yerine çekip çıkarma işlemi uygulanır. Parçalama yada çekip çıkarma işlemleri robot cihazın yayının ucuna takılan hususi aparatlar yardımıyla gerçekleştirilir. Kameralı görüntüleme aleti ile cismin türü tespit edildikten sonrasında, cismin türüne gore gösterim ucuna müsait aparat takılır.

Sarıyer tuvalet tıkanıklığı açma işlemi her vakit robot cihazla yapılmaz. Çünkü bazı tuvalet yada lavabo tıkanıklığı türü pimaş borusunun yapısal sorunundan kaynaklanır. Bu yapısal sorunlardan biri; pimaş borusundaki suyun akışını kolaylaştıran eğim sorunudur. Bazı tesisat ustaları, pimaş borusuna gerektiğinden daha azca eğim verirler. Bu durumda tıkanıklık yaşanmasına sebep olur.

Sarıyer tuvalet tıkanıklığı açma işleminde bunun şeklinde bir sorunla karşılaşılırsa, robot cihazla bu sıkıntı çözüme kavuşturulamaz. Bunun için pimaş borusunun sökülüp, tekrar müsait eğim verilerek döşenmesi icap eder. Ersoylar Tesisat tamir ekipleri, bunun şeklinde sorunların çözümünde usta olan kişilerden oluşur. Sizlere minimum rahatsızlığı verecek halde çalışıp en kısa müddette problemi çözüme kavuştururlar.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden minimum maliyetli noktasıl tesbitle su kacaklarını bulup onarmaktayız.Niçin bizleri seçmelisiniz?Bildiğiniz suretiyle ufacık bir su damlası zaman içinde tavanınızda yürüyerek su kaçağının 1 mt uzağından akıntı yapabilir.Ucuz bir maliyetle cağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa şayet evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.Kar yapıyım derken fayans parası işcilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olucaktır.Evin toz toprak arasında kalmasıda cabası.Biz Ersoylar Tesisat firması olarak sizlere minimum maliyetli noktasal tesbitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz.

Sarıyer’de Kanalizasyon Gideri Açma; Tıkanmaların en sık yaşandığı hatlardır, kanalizasyon boruları ortak kullanılan bir hat olduğu için test etmek zordur. Uyarılar da genel anlamda bir işe yaramaz. Neyse ki günümüz şartlarında bu sorunu çözmenin yolları fazlaca fazladır. Biz de firma olarak bu tıkanıklık problemlerini bölgeye geldikten sonra. İlgili şahıs yahut kişilerden sorunla alakalı kısa bilgiler alır ve emek verme şartlarını belirleriz. Güvenlik önlemini aldıktan sonrasında işe adım atar. Tıkalı olan kanalizasyon giderine soruna müsait takımları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar yada çekerek alırız. Bu muamele 30 ila 60 dakika sürebilir.

Sonra bu iş için geliştirilmiş hususi kameralar ile imaj alıp işimizin kontrolünü yapmış olup sizlere teslim ederiz.Sarıyer’de Yağmur Gideri Açma; Yağmur yağdığında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarınıza firma olarak mevzunun acili yetini vereceği hasarları edinim ve tecrübelerimizden ötürü bildiğimiz için sizlere hızlı, acele bir halde ulaşmak ilk amacımızdır. Sorun yaşanmış olan bölgeye geldikten sonra tıkanıklık nedenini anlayıp robot sistem ve cihazlarımızla müdahale ediyoruz. Gerektiği takdirde görüntüleme cihazlarımızla araştırıp probleminin köklü çözümü konusunda bilgilendiriyoruz. İşin boyutuna gore randevulaşıp tamiratını da yapıyoruz.

Sarıyer’de Robot Makineyle Gider Açma; Eskiden tesisat tıkanıklık problemlerini demir çubuk yay ve tel sayeinde açardık. Bazen de açamaz tüm tesisatı kırıp değişiklik yapmak zorunda kalırdık. Ama artık robot aygıt ve bu iş için hususi yapılma çelik sustalarla tesisattaki tıkanıklık sorunlarını kırmadan açabiliyoruz. Robot dediğimiz makinenin emek verme prensibi de şu şekildedir; Robot makine tıkalı olan tesisatın yakınına kurulur fazla elektrik tüketimi olmadığından evlerdeki tüm prizlere uygundur. Özel hazırlanmış iki ve dört metrelik çelik yaylar eklendikten sonra tesisatın içerisine gönderilir. Makine yayları kavrayarak istenilen yöne doğru çevirir, tıkanıklığın mesafesine gore yaylar eklendikten sonra 30m kadar eklenebilir.

Dönerek ilerler ve dönüp geri çekilir tesisat boruları da bu sayede açılmış ve temizlenmiş olur.Sarıyer’de Kanal Gideri Görüntüleme; Boru hatlarının kontrolü yada devamlı sıkıntı yaşanmış olan yerlerin gözlemlenmesi işidir. İki yöntemi vardır; Birincisi el itmeli kameradır minik çaplarda tek seferde yüz metreye kadar imaj alıp hattı incelememizi sağlar. İkincisi; Robot kameralardır daha fazlaca büyük çaplı hatlarda kullanılıp tek seferde yüz metre görüntüleme yapmış olup raporlama imkânı sunar. Profesyonel bir firma olarak bu hizmetleri vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri