Sancaktepe su kaçağı bulma

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı hayatımızın birçok alanında çok çeşitli zorluklar yaşamaktaydık. Özellikle yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar, hem tespit hem de tamir aşamasında sizleri hem maddi yönden hem de zaman açısından oldukça zor bir duruma sokmaktaydı. Ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM plaza ve rezidans gibi yapıların tamamında meydana gelen sorunların başında su tesisatı problemi yer almaktadır. Su tesisatı sorunu denince akla ilk gelen sorun da şüphesiz su kaçağıdır. Suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi mümkün olan su kaçağı problemi, sizleri hem maddi hem de fiziksel açıdan son derece yıpratmaktadır. Sancaktepe su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sayesinde artık bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulmanız çok kolay! Firmamız Avrupa’dan getirttiği teknolojinin son ürünü olan hasar tespit cihazları ile size hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır. İşinin ehli ustalar ve her an hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ile yaşadığınız problemi derhal giderme şansınız yalnızca bir telefon uzağınızda!

Su kaçağı nedir? Nasıl oluşur?

Su kaçağı; su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu patlaması ve patlayan su borularından sızan suların gün yüzüne çıkmasına denir. Su kaçağı sorunu oldukça ciddi, derhal müdahale gerektiren ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkânsızdır. Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan bu problem, özellikle tespit aşamasında sizleri epey bir uğraştırmaktadır. Geçmişte kaçağın nerede olduğu anlaşılamadığı için seramikler gelişigüzel kırılmakta ve tahrip edilmekte idi. Kullanılan klasik yöntemler sorunu yeterince hızlı ve masrafsız çözmemekteydi. Bu nedenle tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı ve zahmetliydi. Ancak doğru cihazlar kullanıldığında ve titiz bir çalışma yürütüldüğünde bu masraf ve sıkıntı en alt düzeye inecektir.

Su kaçağı nerelerde görülmektedir?

Eski yeni dinlemeden her yerde ve yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bu problem daha çok eski yapıların banyo mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde ortaya çıkmaktadır. Eski yapılarda kullanılan su borularının deforme olması sonucu ortaya çıkan bu problem özellikle yeni yapılarda meydana gelmesi can sıkıcıdır. Yeni yapılan binalarda ortaya çıkan su kaçağının öncelikli nedeni, kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ve alt yapı döşenirken gerçekleşen hatalardır. Kalitesi düşük su borularının yanı sıra tesisat sistemine verilen yanlış eğim sonucu da bu problem sık sık ortaya çıkmaktadır.

Su kaçağı belirtileri

Erken müdahale edilmesi ve firmamızda bulunan işinde uzman kişilerce tespit ve tamir işlemini gerçekleştirilmesi durumunda bu problemden minimum zararla kurtulabilirsiniz. Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapılardaki duvarlarda, ıslaklık, kabarma, parkelerde şişme, su faturalarında artış, kombi basıncında düşüş gibi sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşıyorsanız evinizde su kaçağı problemi var demektir. Bu nedenle daha da ilerlemeden ve yapınızda daha ciddi sonuçlara yol açmadan Sancaktepe su kaçağı tespiti sorunun var olduğu yerin kaynağını bularak daha az bir onarım ile daha kaliteli ve görüntü kirliliği çıkarmadan müşteri memnuniyetini garantileyerek sorunu bulma firmamızı arayarak yardım talebinde bulunun. Geçmişte olduğu gibi kaçağı anlamak ve çözmek adına tüm tesisatı tahrip etmek yerine çözüm odaklı ve direkt tamir işlemlerimizle hasarı minimum seviyeye indirmekteyiz.

Su Kaçağını Bulmada Hangi Yöntemler Kullanılmakta ?

Su kaçağının tespitinde birden fazla yöntem kullanılmaktadır. Bunların en başında akustik dinleme gelmektedir. Sancaktepe Su Tesisatçısı olarak Frekanslı akustik dinleme ile duvardaki değişik su sesleri algılanmakta ve buna göre kaçak tespiti gerçekleşmekteyiz. Aynı zamanda termal görüntüleme cihazları da su kaçağı tespiti için önemli referanslar vermektedir. Cihaz duvara tutularak termal haritası çıkarılmakta ve su olan bölgeler ortaya konulmaktadır. Bunun yanı sıra nem ölçer cihazlar da hangi alanlarda daha fazla sıvı biriktiğini göstermektedir. Sonuç olarak su kaçağı için kullanılan yöntemler bu şekilde sıralanmaktadır. Tabii ki daha farklı metotların olduğu ve şirketlerin kendilerine has anlama teknikleriyle iş yaptığını da belirtebiliriz.

Sancaktepe Su kaçağı bulma ve tamiratı

Ersoylar su tesisatçı firmamız, Sancaktepe su kaçağı tespit merkezi kurulduğu yıldan bu yana her türlü su tesisatı sorunun karşısında sizlerin yanında yer alarak, profesyonel hizmet sunmuştur. Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihazı kullanan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde bularak, tamir işlemini başlatır. Sertifikalı su tesisatçı ustalarımız, noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüterek patlayan su borusunu bir veya iki seramiğin altında tespit ederek sizlere % 100 garanti vermektedir. Bu bir ya da iki seramik sizin onayınız alındıktan sonra kırılarak hasar düzeltilir ve kırılan seramikler yenilenir. Böylece problemi kalmamış ve sizi yarı yolda bırakmayacak tesisatınızla yaşamınız tekrar düzene girmiş olur.

Sancaktepe su kaçağı tespiti uzmanı olan ustalarımız vizyonumuzu size en iyi şekilde işleri ile beraber aktaracaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ustalarımız su kaçağını hizmeti sunan firmamız Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır. İstanbul’un birçok farklı yerinde bulunan şubeleri sayesinde her bölgeye eksiksiz, hızlı ve güvenli hizmet sunmakta; 7 / 24 çalışan çağrı merkezi sayesinde problem yaşadığınız her anda size yardım edebilmektedir. Garantili iş teslimi ve modern işçilik anlayışına göre çalışan deneyimleri ustaları ile Ersoylar tesisat sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

Sancaktepe su kaçağı bulma
5 (100%) 4 Puan[lar]

12 Talepler

  1. Arkadaş tavsiyesi ile hizmet aldım. İşinde çok iyiler. Tecrübeli kadrosuyla sorunu hemen hallettiler. Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir