Sancaktepe su kaçağı bulma

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı hayatımızın birçok alanında çok çeşitli zorluklar yaşamaktaydık. Özellikle yapı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar, hem tespit hem de tamir aşamasında sizleri hem maddi yönden hem de zaman açısından oldukça zor bir duruma sokmaktaydı. Ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM plaza ve rezidans gibi yapıların tamamında meydana gelen sorunların başında su tesisatı problemi yer almaktadır. Su tesisatı sorunu denince akla ilk gelen sorun da şüphesiz su kaçağıdır. Suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi mümkün olan su kaçağı problemi, sizleri hem maddi hem de fiziksel açıdan son derece yıpratmaktadır. Sancaktepe su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sayesinde artık bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulmanız çok kolay! Firmamız Avrupa’dan getirttiği teknolojinin son ürünü olan hasar tespit cihazları ile size hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır. İşinin ehli ustalar ve her an hizmetinizde olan çağrı merkezimiz ile yaşadığınız problemi derhal giderme şansınız yalnızca bir telefon uzağınızda!

Su kaçağı nedir? Nasıl oluşur?

Su kaçağı; su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu patlaması ve patlayan su borularından sızan suların gün yüzüne çıkmasına denir. Su kaçağı sorunu oldukça ciddi, derhal müdahale gerektiren ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkânsızdır. Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan bu problem, özellikle tespit aşamasında sizleri epey bir uğraştırmaktadır. Geçmişte kaçağın nerede olduğu anlaşılamadığı için seramikler gelişigüzel kırılmakta ve tahrip edilmekte idi. Kullanılan klasik yöntemler sorunu yeterince hızlı ve masrafsız çözmemekteydi. Bu nedenle tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı ve zahmetliydi. Ancak doğru cihazlar kullanıldığında ve titiz bir çalışma yürütüldüğünde bu masraf ve sıkıntı en alt düzeye inecektir.

Su kaçağı nerelerde görülmektedir?

Eski yeni dinlemeden her yerde ve yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bu problem daha çok eski yapıların banyo mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde ortaya çıkmaktadır. Eski yapılarda kullanılan su borularının deforme olması sonucu ortaya çıkan bu problem özellikle yeni yapılarda meydana gelmesi can sıkıcıdır. Yeni yapılan binalarda ortaya çıkan su kaçağının öncelikli nedeni, kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ve alt yapı döşenirken gerçekleşen hatalardır. Kalitesi düşük su borularının yanı sıra tesisat sistemine verilen yanlış eğim sonucu da bu problem sık sık ortaya çıkmaktadır.

Su kaçağı belirtileri

Erken müdahale edilmesi ve firmamızda bulunan işinde uzman kişilerce tespit ve tamir işlemini gerçekleştirilmesi durumunda bu problemden minimum zararla kurtulabilirsiniz. Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapılardaki duvarlarda, ıslaklık, kabarma, parkelerde şişme, su faturalarında artış, kombi basıncında düşüş gibi sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşıyorsanız evinizde su kaçağı problemi var demektir. Bu nedenle daha da ilerlemeden ve yapınızda daha ciddi sonuçlara yol açmadan Sancaktepe su kaçağı tespiti sorunun var olduğu yerin kaynağını bularak daha az bir onarım ile daha kaliteli ve görüntü kirliliği çıkarmadan müşteri memnuniyetini garantileyerek sorunu bulma firmamızı arayarak yardım talebinde bulunun. Geçmişte olduğu gibi kaçağı anlamak ve çözmek adına tüm tesisatı tahrip etmek yerine çözüm odaklı ve direkt tamir işlemlerimizle hasarı minimum seviyeye indirmekteyiz.

Su Kaçağını Bulmada Hangi Yöntemler Kullanılmakta ?

Su kaçağının tespitinde birden fazla yöntem kullanılmaktadır. Bunların en başında akustik dinleme gelmektedir. Sancaktepe Su Tesisatçısı olarak Frekanslı akustik dinleme ile duvardaki değişik su sesleri algılanmakta ve buna göre kaçak tespiti gerçekleşmekteyiz. Aynı zamanda termal görüntüleme cihazları da su kaçağı tespiti için önemli referanslar vermektedir. Cihaz duvara tutularak termal haritası çıkarılmakta ve su olan bölgeler ortaya konulmaktadır. Bunun yanı sıra nem ölçer cihazlar da hangi alanlarda daha fazla sıvı biriktiğini göstermektedir. Sonuç olarak su kaçağı için kullanılan yöntemler bu şekilde sıralanmaktadır. Tabii ki daha farklı metotların olduğu ve şirketlerin kendilerine has anlama teknikleriyle iş yaptığını da belirtebiliriz.

Sancaktepe Su kaçağı bulma ve tamiratı

Ersoylar su tesisatçı firmamız, Sancaktepe su kaçağı tespit merkezi kurulduğu yıldan bu yana her türlü su tesisatı sorunun karşısında sizlerin yanında yer alarak, profesyonel hizmet sunmuştur. Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihazı kullanan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde bularak, tamir işlemini başlatır. Sertifikalı su tesisatçı ustalarımız, noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüterek patlayan su borusunu bir veya iki seramiğin altında tespit ederek sizlere % 100 garanti vermektedir. Bu bir ya da iki seramik sizin onayınız alındıktan sonra kırılarak hasar düzeltilir ve kırılan seramikler yenilenir. Böylece problemi kalmamış ve sizi yarı yolda bırakmayacak tesisatınızla yaşamınız tekrar düzene girmiş olur.

Sancaktepe su kaçağı tespiti uzmanı olan ustalarımız vizyonumuzu size en iyi şekilde işleri ile beraber aktaracaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ustalarımız su kaçağını hizmeti sunan firmamız Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır. İstanbul’un birçok farklı yerinde bulunan şubeleri sayesinde her bölgeye eksiksiz, hızlı ve güvenli hizmet sunmakta; 7 / 24 çalışan çağrı merkezi sayesinde problem yaşadığınız her anda size yardım edebilmektedir. Garantili iş teslimi ve modern işçilik anlayışına göre çalışan deneyimleri ustaları ile Ersoylar tesisat sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

Sancaktepe su kaçağı bulma
5 (100%) 100 Puan[lar]

16 Talepler

 1. Komşu amca için yazıyorum daha önce de ben su kaçağıyla ilgili bir sorun yaşamadığımdan bilemiyorum da bu yaşlı amcamızın evinde rutubetler oluşmaya başlamış ve su kaçağı var galiba dedi ben de olabilir bilmiyorum baksana deyince sizi önerdiler ben de hem fiyat almak hem de kaç gün süreceğiniz öğrenmek için size yazıyorum geri dönüş sağlarsanız çok güzel olur kolay gelsin

 2. Ben de sizi tavsiyeyle duydum ancak sorularım olacak. Aletiniz her kaçağı bulabiliyor mu yoksa yan binadan vuracak bir arızayı anlayamaz mı? Bizim yan bina ile sorunumuz çok oluyor hangimiz çağıracak karar veremedik.

 3. Arkadaşlarıma aileme hep önerdiğim bir tesisatçılar. Geçen gün iş yeri en altta olduğu için bina gideri sorunu yaşamıştık. Onu da tek seferde gelip hallettiler. Çalışanların konuşma üslupları bile profesyoneldi.

 4. Arkadaş tavsiyesi ile hizmet aldım. İşinde çok iyiler. Tecrübeli kadrosuyla sorunu hemen hallettiler. Teşekkürler herkese tavsiye ediyorum

 5. Evimde güzel güzel rahat rahat otururken durduk yerde mi daha önce varmıydı bilinmez tuvalet borusunda kaçak sezdim lakin daha önce olsaydı zaten bu problemi görmemem imkansızdı dolayısıyla problem benim canımı sıkmaya başladı sızıntıyı önleyip boruları değiştirirmisiinz uygun fiyatla yaparsanız beni dahada çok mutlu edersiniz

 6. Sancaktepe için 7-24 hizmet veriyor musunuz? ersoylar tesisat adı sık sık karsımıza cıkıyor ve olumlu yorum alıyorum cevaplarsanız eğer sizinle çalışmak isterim dairemde bir sorun mevcut

 7. Sancaktepede ofisiniz bulunuyor mu pimaş borusu için sizinle iletişim kurmak istiyorum iletişim numaram 0545 093 00 ** beni ararsanız ilk baştan memnun etmeye başlayabilirsiniz sitenizi incelediğimde iyi bir firma olduğunuzu görüyorum fakat bunu size iş vermeden elbetteki bilemem beni pişman etmeyin mahçup etmeyin başka birşey istemiyorum şimdiden teşekkürler.

 8. Mutfak borusunda ve banyo borularında problem mevcut değişmesi gerekiyor eksiksiz kaliteli bir şekilde yapacaksanız sizinle iletişim kurup işi size teslim etmek istiyorum ev bana ait değil dolayısıyla benim mahçup olmamam gerekiyor kalitenizi gösterip bana yardımcı olmanızı diliyorum referanslarınız gerçekten güzel o yüzden beni size çeken bir noktada bu oldu

 9. Bir firma düşünün ki müşteriye güler yüzlü müşteriye olan yaklaşımı sıcak kanlı müşteriye olan ilgisi baştacı yapmaları yani hakikaten yorum atmak benim için gurur verici bir olay çünkü bu kadar titizlikle yapan işini bir firma ben görmedim uygun fiyatta yapmalarıda ayrı bir olay kalorifer borularındaki sorunu sıkıntısız hallettikleri için minnettarım size .

 10. Kalorifer borusunda ve mutfak borusunda aynı şekilde kaçak mevcut ve kötü olan şu ki ikiside bizim için önemli bir sorun halini taşıyor sorunlar birden fazla olduğu için ve toplu şekilde bir firmaya yaptıracağımız için bu yorumu burada yazıp görmenizi istedim. İndirimli şekilde bizi bu sorundan kurtarırsanız size ne kadar teşekkür etsem azdır diyeceğim umuyorum problemimi kökten halledeceksiniz

 11. Komşum sizi tavsiye etti onun tuvalet borularındaki problemin giderilmesi olayı vardı benim şuanda tuvalet tıkanıklığı sorunum var büyümeden çözmenizi cani gönülden diliyorum fiyatta uygunsa benim için başka sorulacak birşey kalmıyor zaten komşum kaliteli bir firma olduğunuzu bana beyan etti bende araştırdığıma göre bir sıkıntınızı göremedim inşallah benide memnun bırakacaksınız.

 12. Pimaş borusunda ciddi bir arıza söz konusu bu problemin hemen giderilmesi için araştırma yaptım şuan sizi buldum kaliteli referanslarınız ve vermiş olduğunuz hizmeti beğendim telefon numaramı bırakacağım bana dönüş yapıp fiyat bilgisini vermenizi istiyorum. 0555 223 ** **

 13. Daha önce çağırdığım ustaya nazaran gerçekten başarılı bir iş çıkardınız. İlgi süper. Etraf tertemiz En azından evimiz inşaat sahasına dönmedi. Artık banyom su damlat mı yor.

 14. firmanızın yaptığı bulma işlemi biraz vakit aldı. Tek şikayetim o olabilir. Bunu da bir dahaki serviste telafi edeceğinizi umuyorum.

  1. Uzman kadromuz size en iyi hizmeti vermek için elinden geleni gösteriyor efendim umarım sizi bir sonraki hizmette çok daha fazlasıyla memnun edeceğimizden şüpheniz olmamasını istiyoruz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir