Radyatör temizliği ve önemi

Radyatör temizliği ve önemi
Yazıya puan ver !

Isınma sisteminiz kışın yeterince ısıtmıyorsa, doğalgaz faturalarınız komşularınız 2 katı geliyorsa, radyatör bakımınızın zamanı gelmiş de geçmiş demektir. Ülkemizde maalesef bu konu hakkında yanlış bilgiler yüzünden vatandaşlar kendi kendine çözümler bulmaya çalışmaktadır. Oysa radyatör temizliği önemli bir konudur ve amatörler, bu işi bilmeyenler tarafından üstesinden gelinecek bir konu kesinlik değildir. Bu tür sorunlarla karşılaştığınızda işi ehline yani profesyonellere bırakmak gerekir.

Yıllardır İstanbulluların hizmetinde bulunan firmamız radyatör temizliği ve önemini kavramış bir firma olarak bu iş için özel olarak bilim adamları tarafından üretilmiş, gelişmiş ülkelerde yaygın şekilde kullanılan cihazları yurt dışından ithal etmiştir. Kaliteli hizmeti amaç edinen firmamız bu cihazlar müşterilerine kaliteli hizmet verirken, doğalgaz üzerinden paramızın ve servetimizin yurt dışına boş yere akıtılmasının bir nebze de olsa önüne geçme sorumluluğunu bir nebze de olsa kendisine görev edinerek üstlenmiştir.

Firmamız tarafından radyatör ya da halk arasında çok kullanılan adıyla petek temizliğini kimyasallar ve yukarıda anlattığımız gibi bu alanda geliştirilmiş en gelişkin teknoloji ürünü cihazları kullanarak hayata geçirilmektedir. Bu işlemlerin tümü evinize ve ısınma sisteminize, kombinize zarar verilmeden yapılmaktadır. Çalışmamız kalorifer sisteminin büyüklüğüne, radyatör sayısı ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı durumlarda radyatörde biriken kireç, kirli su, balçığın sıklığı da zamanı eksiltip azaltmaktadır fakat genel itibariyle bir iki saat içerisinde çalışma sona erdirilmektedir. Kombinizi ve radyatörleriniz koruyucu maddeler ilave ederek sistem tekrar çalışır hale getirilmektedir. Bunun dışında deneyimli ve yaptıkları çalışmayla güven veren çalışanlarımız kombinizin de filtrelerini temizleyerek bir nevi yıllık bakımını yerine getirmektedir. Sistem ilk çalıştırılmaya başladığı andan itibaren fark anlaşılır derecede hissedilecektir. Firmamız bunun yılların deneyimi ve çalışmalarına duyduğu güvenle rahatlıkla vermektedir.

Isınma sisteminizdeki suyla ilgili sorunlar, radyatörlerin yıllık bakımları için firmamızı 24 saat arayıp randevu kaydı oluşturabilirsiniz. İstanbul’da Anadolu Yakası’nda örneğin Kadıköy, Kartal, Avrupa Yakası’nda örneğin Beşikta, Başakşehir, Avcılar’da yaygın servis ağımızla hizmete hazırız. Su ile ilgili tüm sorunlarınızı teknolojik cihazlarla en hızlı ve kaliteli biçimde çözen firma olarak İstanbul’da haklı bir başarının altına imza atıyoruz. Bu yüzde sizin de ülkenin de menfaatine olan radyatör temizliği konusunu hafife almayın.

Kendi çabalarınızla bir şeyler yapmaya kalkıp ısıtma sisteminize ve kendinize zarar vermeyin. Arayın bizi radyatör temizliği ve önemini anlamış bir firma olarak sorunuzu çözelim. Siz sorununuzun hızlı ve kaliteli şekilde çözümü sayesinde evinizde huzurla yaşamaya devam edin biz de bir müşterimizin daha sorununu çözmenin gururunu yaşayalım.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir