Profesyonel Tesisatçı Hizmeti

Profesyonel Tesisatçı Hizmeti
Yazıya puan ver !

İkametimizde veya çalışma alanlarımızda elektrik hattının kurulmasından sonra en önemli olan su hattının kurulmasının yanı sıra doğalgaz hattının kurulmasıdır. İçeceğiniz suyun taşınması, atık suların gitmesi, kışın ısınmak bu hatlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu hatların sağlıklı ve kaliteli malzeme ile yapılmaması durumunda birçok sorunla karşılaşmaktasınız. Özellikle büyük şehirlerde faaliyet gösteren profesyonel su tesisatçı hizmetleri yaygın hale gelmiştir. İnşaatın başlamasıyla birlikte profesyonel olarak bu hizmeti yürüten firmalar uzman kadrosu ile evlerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak kullandıkları kaliteli malzeme ile kaliteli işçiliği bir araya getirerek en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Bu hizmetleri sadece kurulum aşamasında değil, kurulum tamamlandıktan sonra herhangi bir arıza durumunda sorunu tespit ederek en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadırlar.

7/ 24 Hizmet Veren Profesyonel Su Tesisatçı Hizmetleri 

En büyük sorunlardan birisi olan su kaçağında profesyonel su tesisatçı hizmetleri devreye girmektedir. Size bir telefon kadar uzaklıkta olan 7 gün 24 saat hizmet veren bu firmalar eskiden olduğu gibi su kaçağını tespit etmek için su hattını takip ederek her yeri kırmamaktadırlar. Teknolojik gelişmelerden yararlanan firmalar su kaçağının zarar verdiği yerin tespit edilmesi üzerine akustik dinleme cihazları ile su kaçağının asıl yeri tespit edilerek açılacak küçük bir alanda gerekli tamiratı yaparak su kaçağını önlemektedirler. Bu sistem sayesinde hem zamandan tasarruf edilmekte hem de gereksiz kırılmaların önüne geçilmektedir. Tuvalet, mutfak ve banyo gibi atık giderlerin çok sık tıkandığı bilinmektedir. Geliştirilen yeni sistem sayesinde tıkanıklığın nerede olduğu ve neden kaynaklandığı rahatlıkla tespit edilmektedir. Kamera ve robot sistemler sayesinde hiçbir yer kırılmadan tıkanıklık açılabilmektedir. Aynı sistem sayesinde logar, kanalizasyon tıkanıkları da açılmaktadır.

Kış aylarında en çok yapılan şikâyetler arasında; Fazla yakıt yakılmasına rağmen peteklerin ısınmadığından hep soğuk olduğundan şikâyet edilmektedir. Eskiden petekler yerinden sökülür, genellikle banyoda temizlenmeye çalışılırdı. Profesyonel su tesisatçı hizmetleri petekleri yerinden sökmeden peteklere bağlanan temizleme makinesi ile tüm petekleri aynı anda temizleme imkânı bulmaktadır. Bu sayede peteklerin içerisinde bulunan kireç ve pas gibi maddeler tamamen temizlenerek daha fazla ısı verecektir. Bunun yanında arızaların tespiti, kullanılmayacak halde olan boruların değişimi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, su sayacının takılması, klozet tesisatının montajı, kış aylarında donan suların açılması gibi birçok alanlarda da hizmet vermektedir.

 Doğru Tercihiniz Profesyonel Su Tesisatçı Hizmetleri  

Profesyonel su tesisatçı hizmetleri verilmeden kendi yöntemlerimizle tıkanıklı açmaya çalışırken mutlaka başka bir yerlere zarar verir, daha az maliyetli işin maliyetini artırırlar. Bu yetmezmiş gibi masraflar ikiye katlanırdır. Hala bu firmaları tercih etmeyenler yine aynı sorunla karşılaşmaktadırlar. Merdiven altı tabir edilen yerlerde hizmet gösteren firmaları tercih edenler yine aynı sorunla karşılaşmaktadırlar. Arızaları tespit edemedikleri gibi zaman kaybının yanında para kaybı da yaşamaktadırlar. Bunun için profesyonel su tesisatçı hizmetleri sunan firmaları tercih edileceğinde yaptığı işlere ve referanslarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullandığı malzemelerin kalitesi, kullandıkları teknoloji ve sorun için çözüm üretirken kriterlerinin ne olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Size bir telefon kadar yakın firmaları tercih ettiniz de hem zamandan hem de paradan kazanmış olursunuz. Ayrıca yaptıkları iş sonrası verecekleri hizmetleri de dikkate almanız gerekmektedir.

 

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. İnternet sitenizden hem hizmet verip hemde faydalı bilgileri paylaşmanız güzel bir şey lakin bunun çeşitliliğini ve genişlik açısından artırırsanız çok daha güzel olur biraz daha fazla konuların paylaşılmasını talep etmekteyim bu zamana kadar ki paylaştığınız konular için de teşekkür ederim.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir