Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar

İçeriği Puanla

Pimaş açma genel hatlarıyla iki biçimde yapılır. Eğer ana boruda aşırı yağlanma var ise, tıkanıklık açılır ve kimyasal ilaçla yıkama yapılır. İkinci metot diğerine bakılırsa birazcık daha zor ve maliyetli bir çalışmadır. Çabuk tıkanabilecek atık su borularında su jeti dediğimiz makine ile yıkama yapılır. Su jeti makinesi 140 bar basınçla çalışmaktadır. Kanal borusunun çevresine yapışan tortuları temizler. Kanalizasyon borunuz ilk günkü halini alır. Bu temizliğin yapılabilmesi için, su ve elektrik bulunmasına gereksinim duyulur. Ayrıca basınçlı su jeti ile yıkama meydana getirilen yerlere, 1 sene güvence verilmektedir. Genelde restoran ve Catering seçimi çalışan iş yerlerinde bu tür yıkamalar yapılır. Nedeni ise, yiyecek yağlarının aşırı kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Pimaş tıkanıklığı kameralı açma hizmeti ile kalıcı çözümlere kavuşturulur. Tıkalı Pimaş Gerçekten Açıldı mı? Tıkalı pimaşlarda en mühim şey açıldıktan sonraki durumudur.

Tıkanıklık açıldıktan sonrasında giderin arasında kalıcı bir problemin olup olmamasıdır. Yani siz tıkalı pimaş açıldı mı, şüphesini taşırken bunu bertaraf etmenin yolunun bulunduğunu bilmelisiniz. Bunun için tıkalı pimaş açıldıktan sonrasında kamera ile muhakkak imaj katılımı gerekir. Görüntü alındıktan sonrasında giderin arasında kalıcı bir hasarın olup olmadığı net bir biçimde görülür. Eğer kalıcı bir hasar varsa, sıkıntı müşteriye söylenir ve yeri belirlenip orası için lokal bir muamele uygulanır. Bu sayede yine yine para ödemekten de kurtulursunuz. Firmamızın meydana getirilen bütün işlemlerimiz garantilidir. Tıkalı Pimaş Borusunu Açan Tesisatçı Tıkanan bir pimaşı açtırmak için ne olursa olsun kameralı makineyle pimaş açan firmalardan yardım istemeniz gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu işlemler yapılmadığı takdirde pimaş tıkanıklığı açma işlemleri tamamlanmış sayılmaz. İstanbul Tesisat, Pimaş açma robotu kullanmasının yanı sıra kamera ile görüntüleme de yaparak kanal borusunun açıldığından güvenilir olunmasını sağlamaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan pimaş açma makineleri, Avrupa teknolojisidir. İstanbul’un hem Avrupa aynı zamanda Anadolu yakasında hizmet veren cihazlı tesisatçı ekiplerimiz sorununuzu kısa müddette çözümlemek adına lüzumlu işlemleri çabucak yapacaklardır. Kırmadan pimaş açma hizmeti ana mevzumuz aslında. Fakat özetlemek gerekirse pimaş niçin tıkanır, pimaş iyi mi açılır ve kırmadan pimaş açmanın farkı nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz. Çünkü bizce bir hizmet alırken, aldığınınız hizmetin şeklini ve işleyişini bilmek sizin o mevzuya bakış açınız ve yaklaşımınız açısından oldukça mühim. Tabi bütün bu detayları vermeden önce, pimaşın atık suları taşıyan bir masraf borusu bulunduğunu söylemek gerekiyor. Peki ne olur da pimaşlar tıkanır.

Tıkanıklık Açma

Robotla pimaş açan şirketler fazlaca sayıda bulunmaktadır. Robot aygıt kullanılarak pimaş tıkanıklığı açılmasını amaçlayan bu şirketler, olası olduğunca pimaş borusuna, duvarlara yada fayanslara asla zayiat vermeden doğrusu kırmadan pimaş açma hizmeti vermektedirler. Robot aygıt kullanarak tıkalı pimaş açan şirketler, pimaş borusunu sökmeye ihtiyaç duymadan ustalaşmış yöntemlerle açmaktadırlar. Firmamız da robot aygıt kullanarak, cihazla pimaş açan firmalardan biridir. Robot cihazda hususi bir yay bulunur. Tıkanıklığın olduğu pimaş borusuna nazaran, farklı kalınlıklarda yay kullanılabilir. Lavabonun pimaş borusun çapı daha minik olduğu için, robot cihaza daha ince yay takılır. Tuvalet ve ana masraf hatları şeklinde yerlerde ise daha kalınca yay kullanılır. Yay, pimaş borusunun içerisine gönderilir. Robot cihazda bulunan motor, yayı hem iter bununla birlikte döndürür. Robot cihazın yaya uyguladığı tesir ile pimaş tıkanıklığı açılır.Robot cihazdaki gösterim ucuna iki çeşit aparat takılır. Bu aparatlardan biri parçalama rolü görürken öteki çekip çıkarma rolü görür. Organik atıklardan ötürü pimaş tıkanıklığı meydana gelmişse, parçalamaya yarayan aparat kullanılarak doğal atık parçalanır. Parçalanması olası olmayan atıklarda ise çekip çıkarma rolü icra eden aparat kullanılır. Pimaş açan şirket, robot cihazın ucuna hangi aparatı takması icap ettiğini bilmelidir. Aksi durumda tıkanıklık açma emekleri lüzumsuz yere daha çok vakit alır.

Tıkalı pimaş açan şirketler, kullanacakları aparatları belirlemek için pimaş açma işleminden ilkin kameralı görüntüleme aleti ile pimaş borusunun içini incelemeleri gerekir.Kameralı pimaş açan firmalarda kameralı görüntüleme aleti bulunmaktadır. Kameralı görüntüleme aleti, pimaş borularının içini rahatça görüntüleyebilmek ve elde edilmiş görüntüleri gereksinim olması niteliğinde kayıt dibine almak için hususi olarak tasarlanmış bir cihazdır. Kameralı pimaş tıkanıklığı açan firmalardan önde gelen Teknotesisat firması, pimaş tıkanıklığının açılmasında kameralı görüntülüme cihazını etken kullanan bir firmadır. Pimaş tıkanıklığının sebebini tespit etmede ve tıkanıklık sonrası pimaş borusunu test etmede kameralı görüntüleme cihazını kullanmaktayız. Görüntülü pimaş açan şirket, kameralı görüntüleme cihazını etken olarak kullanımı pimaş tıkanıklığını kısa müddette açması anlamına gelmektedir. Çünkü pimaş tıkanıklığına sebep olan durumu tespit eden görüntülü pimaş tıkanıklığı açan şirket, tespit edilen tıkanıklık sebebine nazaran emek harcama yaparak zamandan tutum sağlar. Böylece hem müşterinin sorununu halletmek için fazla vakit harcanmamış olur, bununla birlikte öteki müşterilere hizmet vermede geç kalmamış olur. Kameralı pimaş açan şirketler, tıkalı pimaş borusunu açtıktan ikinci bir test emek harcaması yapmak zorundadır. Çünkü pimaş borularında tıkanıklık haricinde değişik sorunlarda olabilmektedir. Yapılan ikinci test yardımıyla, pimaş tıkanıklığı haricinde başka sorunların tespit edilmesi mümkündür.

Toprak Altında Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Neden Olur ?

Tıkalı pimaş açan ustalarda kameralı görüntülüme aleti yoksa pimaş borusundaki eğim sorununu tespit edemezler. Oysa pimaş borusunda eğim problemi var ise pimaş tıkanıklığı sık sık meydana gelir. Pimaş tıkanıklığının nedeni yabancı bir cisim sanılıp robot cihazla müdahale edilebilir halbuki robot cihazla meydana getirilen müdahaleler bu şeklinde sorunlarda kifayetsiz kalır. Eğimi kifayetsiz olan pimaş borusunun sökülüp yine döşenmesi gerekir. Bu sayede sık sık tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Pimaş tıkanıklığı açan ustalarımız, tıkalı olan pimaş borularını açtıkları şeklinde tamir işlerini de yapmaktadırlar. Ayrıca pimaş açan ustalarımız, tamir işinde deneyimli kişilerdir. Teknotesisat tarafınca meydana getirilen onarımlar bir sene vakit ile güvence dibine alınmaktadır. Bu vakit arasında doğabilecek tüm problemler Teknotesisat tarafınca ücretsiz bir şekilde giderilir.Pimaş açan şirketin kullandığı kameralı görüntüleme aleti, pimaş borusundaki yağlanma sorununu da tespit edebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması, pimaş borusuna dökülen atık yağın pimaş borusunda sertleşmesi ile gerçekleşen bir olaydır. Yağlanan pimaş borusunun iç çapı daralır. Pimaş borusunun iç çapı daraldığı için sık sık tıkanıklık yaşanmasına sebep olur. Tıkalı masraf açan firmamız, yağlanmış masraf borusunu pimaş yıkama makinesi ile temizlemektedir. Pimaş yıkama makinesinin hortumunun ucunda bulunan hususi aparat, masraf borusunun içerisine 80-100 bar basınca kadar tazyikli su püskürterek borunun iç çeperine yapışmış olan yağ tabakasını söker.Pimaş tıkanıklığı açan şirketler içinde pimaş tıkanıklığı açma fiyatlarında fazlaca ayrım bulunmaz. Bunun sebebi; kurumsal şirketler satın alan memnuniyeti kazanmak için en müsait pimaş tıkanıklığı açma tutarları ile hizmet vermeye çalışmasıdır. Pimaş tıkanıklığı problemi yaşıyorsanız, ustalaşmış takım ve son teknoloji ürünü cihazlarla siz müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Teknotesisat, İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı almadan hizmet vermektedir.en teknolojik cihazlar kullanarak pimaş tıkanıklıklarını rahatlıkla açmaktadırlar. Pimaş tıkanıklıkları evde kolay yöntemler kullanılarak açılmaya çalışılmaktadır. Bu yöntemlerin en başlangıcında pompa kullanmak, gidere sıcak su dökmek, tel ile boruları temizlemeye çalışmak gelir. Bazı kimyasallar ile de masraf tıkanıklıkları açılmaya çalışılsa da bu fazlaca tavsiye edilen bir metot değildir. Tüm bu yöntemler ile pimaş boruları açılmış şeklinde görünür ancak, bu yöntemler geçici yöntemlerdir. Tıkalı pimaşları açmak için ustalaşmış hizmet veren firmalardan yardım alınmalıdır. Bu şirketler ustalaşmış kadrosu ve son teknoloji cihazları ile tıkalı pimaş borularını rahatlıkla açmaktadırlar.Pimaş borularının açılması için şirketler kameralı görüntüleme ve teknolojik robot sistemleri kullanmaktadırlar.

Bu sistemler yokken, pimaş borularındaki tıkanıklıklar kırıp dökme işlemleri yapılarak sıkıntı çözülmekteydi. Bu da yüksek maliyetlere niçin olmaktaydı. Robotla tıkalı pimaş açma ise hem maliyetten bununla birlikte zamandan tutum sağlamaktadır. Kameralı görüntüleme sistemi ile ilkin pimaşın tıkanıklığının hangi bölgede olduğu tespit edilir. Daha sonrasında robot ismi verilen cihazın ucuna hangi tür tıkanıklık mevcutsa ona nazaran antet takılır ve boru içerisine salınır. Tıkanıklık ser bir cisim veya kireçlenme şeklinde nedenlerdense antet bu sert cisimleri kırar ve verilen basınçlı su ile bu parçalar kanalizasyona doğru gönderilir. Bunun yanı sıra tıkama icra eden hela kâğıdı, hijyenik ped veya bebek bezi şeklinde cisimler ise bu sefer robotun başına ona müsait antet takılarak, bu cisimleri geri çekme kanalıyla tıkanıklık açılır.Ülkemizde, hatta dünyada masraf tıkanıklığı açan şirketler, sayıca artış göstermektedir. Bu firmaların bir bölümü kurumsal kimlikte hizmet verirken, bir bölümü ise kişisel olarak hizmet vermektedir. Tesisat alanındaki her mevzuda hizmet verdiği şeklinde tıkalı masraf açan şirket unvanına da haiz olan İstanbul Tıkanık Açma 1992 yılından bugüne yaptığımız her işi layıkıyla hizmet vermektedir. Tıkalı masraf açan şirket; ilk önce ehil sayıda, tecrübedeki personellere ve her türlü teknik malzemeye haiz olmalıdır. Size hizmet veren şirketin teknik donanım bakımından bir eksikliği var ise o şirket masraf tıkanıklığına en iyi iyi mi müdahale etmesi icap ettiğini bilmez ve bu konum insanların mağduriyetine yol açar. İTA hem masraf açan şirketler içinde yer alır bununla birlikte Pimaş Tıkanıklığı Açan Firmalar için devamlı robot cihazları eksiksiz bir halde kullanır. Tabi firmamız robot cihazları kullanmadan ilkin kameralı görüntüleme cihazları ile bir ön rasat yapar. Firmamız tarafınca kullanılan kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla ilkin tıkanıklığın nedeni sonrasında da tıkanan borunun yapısal sorunları tespit edilerek tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.Pimaş tıkanıklığı açan şirketler kesinlikle kameralı görüntüleme aleti bulundurmalı ve kullanmalıdır. Çünkü kameralı görüntüleme aleti yardımıyla pimaş tıkanıklığının sebebi ve türü tespit edilir. Pimaş tıkanıklığı açan firmaların büyük çoğunluğu kameralı görüntüleme aleti kullanmadan tıkanıklık açma işlemini oluşturmaya çalışır. Kameralı görüntüleme cihazını kullanmamakta ki en büyük müessir ise cihazın pahalı olması. Kameralı görüntüleme aletine haiz olmayan şirketler, pimaş tıkanıklığına müdahale ederken robot cihazlar kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışmaktadır.Kameralı görüntüleme aleti, pimaş tıkanıklığına niçin olan cismi ucundaki aparat yardımıyla tespit eder. Bu aparatların ise değişik hususiyet ve değişik görevleri vardır. Eğer tıkanıklık sebze-meyve şeklinde doğal atıklar yüzünden oluşmuşsa, robot cihazın ucuna parçalama aparatı takılır. Parçalaması fazlaca zorluk derecesi yüksek cisimlerin niçin olduğu pimaş tıkanıklığında ise, çekip çıkarma görevini icra eden aparat kullanılır. Hangi aparatın kullanılacağı ise, masraf borusu içine gönderilen kameralı görüntüleme aleti yardımıyla anlaşılır. Tıkanıklık açma işlemi gerçekleştikten sonrasında, pimaş borusu içerisindeki çatlaklar, delinme ve kırıklar kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla tespit edilir. Kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla ana pimaş borusundaki muhtemel çökme durumları da tespit edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri