Pendik Su Kaçağı Bulma

Eskiden elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce hatta haftalarca uğraşırdınız. En ufak bir problemde bile günlerce kırma dökme işlemi yapılırdı.

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların başında hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır.

Yer altında kalan üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen en ufak bir sızıntıda bile, arızalı olan su borularına ulaşmak için günlerce süren br kırma dökme işlemi yapılmaktadır. Pendik bölgesi su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu su tesisatı sorunlarının karşısında bile sizlerin yanında yer almaktadır.

Su kaçağının oluşumu ve Pendik Servis bölgeleri

Daha çok eski yapılarda meydana gelen su kaçağı problemi, kullanılan su borularının son kullanma tarihinin geçmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Deformasyona uğrayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde müdahale edilmediği zaman duvar diplerinden ya da fayans aralarından gün yüzüne çıkmaktadır. Su kaçağı bulma hizmeti uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır. Tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı olan bu problemi alanında uzman ve deneyim sahibi firma tarafından ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Ersoylar su tesisatçı firmamızın kullandığı yöntem sayesinde artık Pendik’te su kaçağı bulma çok kolay!

Alanında uzman kadrosu ile en ufak su sızıntılarını bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile tespit etmektedir. Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı olan cihaz ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tespit eden ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır. Akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de çevrenizdekilere herhangi bir rahatsızlık vermez. Akustik dinleme ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız, bir veya iki fayansın altından tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması olmuştur.

 

 

Pendik Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 17 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir