Pendik Su Kaçağı Bulma

Eskiden elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce hatta haftalarca uğraşırdınız. En ufak bir problemde bile günlerce kırma dökme işlemi yapılırdı.

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların başında hiç şüphe yok ki su kaçağı yer almaktadır. Ersoylar Tesisat Pendik şubesi bilimum su tesisatı işlerinizde sizlere çözümler sunmaktadır.

Su Kaçağını Bulmada Kesin Çözüm Nedir

Türkiye’de evlerin git gide eskimesi ve bununla birlikte tesisat borularının kalitesiz olarak döşenmesi su sızıntılarını ve kaçakları beraberinde getirmektedir. Tabii ki su kaçağı özellikle su faturalarının şişmesine neden olurken evde rutubet ve nemin artmasına da sebebiyet vermektedir. Bu nedenle derhal tespitinin yapılıp tadilatının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Son dönemlerde su kaçağı bulmada kesin çözüm arayışları sürmekte ve bu bağlamda ev sahiplerinin soruları bulunmaktadır. Yeni hizmet veren şirketler akustik dinleme ve termal görüntüleme ile kesin çözümlü tespit olanağı sunmaktadırlar. Dolayısıyla su kaçağı bulmada bu metotların kesin sonuç verdiğini de iddia etmek mümkündür.

Yer altında kalan üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularında meydana gelen en ufak bir sızıntıda bile, arızalı olan su borularına ulaşmak için günlerce süren br kırma dökme işlemi yapılmaktadır. Pendik bölgesi su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu su tesisatı sorunlarının karşısında bile sizlerin yanında yer almaktadır.

Su kaçağının oluşumu ve Pendik Servis bölgeleri

Daha çok eski yapılarda meydana gelen su kaçağı problemi, kullanılan su borularının son kullanma tarihinin geçmesi ile birlikte ortaya çıkmaktadır. Deformasyona uğrayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde müdahale edilmediği zaman duvar diplerinden ya da fayans aralarından gün yüzüne çıkmaktadır. Pendik Su kaçağı bulma hizmeti uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır. Tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı olan bu problemi alanında uzman ve deneyim sahibi firma tarafından ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Ersoylar su tesisatçı firmamızın kullandığı yöntem sayesinde artık Pendik’te su kaçağı bulma çok kolay!

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Gerçekleştirilmektedir ?

Evinde, iş yerinde, sahip olduğu mülkte ya da fabrikada su kaçağı olduğunu düşünen sahiplerin yapacakları ilk şey kaçak tespiti sağlayan firmalar ile görüşmek olacaktır. Su kaçağı tespiti için firmalar ile gerçekleştirilen görüşme sonrasında uzman ekipler ellerindeki aletler ile gelmekte ve kaçağı mekanın boyutuna göre kısa sürede tespit etmektedirler. Ufak meskenlerde en geç yarım saat içerisinde tespit tamamlanmakta iken büyük metrekareli konutlarda bu süre bir saate kadar uzayabilmektedir. Frekanslı dinleme cihazları ve termal görüntüleme aletleri ile tamamlanan tespit işlemlerinde nem ölçerler de kullanılmaktadır. Sonuç olarak su kaçağı tespiti kolay, hızlı ve pratik şekilde bu işi yapan kimseler tarafından yapılmaktadır. Siz de evinizde su kaçağı olduğuna inanıyorsanız işlemleri derhal başlatabilirsiniz.

Alanında uzman kadrosu ile en ufak su sızıntılarını bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile tespit etmektedir. Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı olan cihaz ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tespit eden ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakındır. Akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de çevrenizdekilere herhangi bir rahatsızlık vermez. Akustik dinleme ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız, bir veya iki fayansın altından tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmayan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması olmuştur.

Pendik Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 17 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir