Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Patlak Kırık Boru Yer Tespiti

İçeriği Puanla

Kalitesiz araç-gereç kullanması kısa vadede maliyeti azaltan bir etkili şeklinde görünse de uzun solukta fazlaca daha çok maliyete sebep olmaktadır. Kalitesiz araç-gereç kullanması sonucu, borular suyun basıncına dayanamazlar ve çatlamaya başlar. Bu konum bilhassa pak su tesisatlarında görülen bir durumdur. Temiz su tesisatlarında suyun basıncı yüksek olur. Özellikle su tüketiminin azca olduğu saatlerde şu demek oluyor ki gece vakitlerinde borulardaki suyun basıncı artar. Bu konum da borunun kalitesi yetersizse suyun basıncına dayanamaz ve çatlar. Usta hataları patlak kırık boru olmasında ilk sıraları çeken faktördür. Temiz su boruları ek yapılırken yada köşeleri dönmek için dirsek takılırken, kaynak makinesi kullanılır. Kaynak makinesi ile birbirine tutturulacak iki boruda ısıtılır ve ısıtılan parçalar birbirine tutturularak yapıştırılır. Bu sırada, dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan üç nokta bulunmaktadır. Birincisi ısıtılan boruların gereğinden azca ısıtılmaması gerekir. Aksi durumda kaynak sağlam olmaz ve borunun kaynak noktasından sızıntı olur. İkincisi ise; ısıtılan boruların gereğinden fazla ısıtılmaması gerekir.

Gereğinden azca ısıtılmış olduğu şeklinde kaynak sıhhatli olmaz ve su kaçağına sebep olur. Son olarak, birbirine kaynatılan boruların düz bir biçimde kaynatılması gerekir. Hafif çap olsa bile, su sızdırması laf konusudur.Patlak boruların oluşmasının bir öteki nedeni ise; inşaat sırasında borular döşenirken darbelere maruz kalmasıdır. Boruların devrilmesi, üzerine tuğla düşmesi şeklinde birçok unsur borunun çatlamasına sebep olur. Bu çatlak büyük olursa ustalar tarafınca ayrım edilip kullanılmaz fakat gözle görülemeyecek kadar küçük olursa ayrım edilmesi olası değildir. Kullanıcı hatalarına değinirsek eğer; kullanıcılar evlerinde tadilat emek harcaması yaparken bilincinde olmadan borulara zarar verebilirler. Duvarın içerisinden geçen yada zeminden geçen boruların tam olarak nereden geçmiş olduğu bilinmez. Bu esnada duvara yada zemine delik delinmesi sırasında yada emek verme yapıldığı esnada boruya zarar vermek mümkündür.

Patlamış Boru Tamiri

Teknotesisat, patlak kırık boru yer tespiti için bilgisayar destekli elektronik cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazlar sayesinde, fayanslara yada duvarlara hiç bir zarar verilmeden patlak kırık boru yer tespiti yapılabilmektedir. Bu cihazlar olmadan ilkin, patlak boru bulma emek vermesi için fayansların sökülmesi gerekirdir. Kırık boru bulma emek vermesi duvarda yapılacağı zamanda sıvanın kırılması gerekirdir. Saatler hatta günler devam eden bu emek verme nihayetinde patlak boruyu bulma emek vermesi kati netice vermeyebilirdi. Çünkü çatlamış olan borudan su sızdığı sürece ayrım edilebilir. Su sızıntı o an eğer olmazsa borudaki çatlamış kısım ayrım edilemez. Günümüzde bu tür çalışmalara gerek kalmamaktadır. Her döşem sistemi için değişik aygıt kullanan firmamız, kati ve noktasal olarak patlak kırık boru yer tespiti yapabilmektedir. Üstelik fazlaca kısa müddette tespit emek vermesi yapılır. Temiz su borularındaki patlak kırık boru tespiti için değişik aygıt kullanılırken, atık su boruları ve kalorifer boruları arasında değişik aygıt kullanmaktayız. Patlak kırık boru yer tespiti yapıldıktan sonrasında pak su borusuna aitse, tespit ekibimiz derhal patlak kırık boru tamirini yapmaktadır.Atık su borularında ise patlak kırık boru tamiri daha çok vakit almaktadır. Çünkü pak su borularının tamiri yapılırken maşon ismi verilen parça kullanılır fakat atık su borularında bunu yapmak olası değildir. Teknotesisat tarafınca meydana getirilen tüm onarımlar güvence dibine alınır. Bir sene süreyle firmamızın yapmış olduğu onarımlarda sıkıntı çıkması niteliğinde ücretsiz bir şekilde o sıkıntı giderilir. 25 servis aracı ile hizmet veren firmamız, patlak kırık boru yer tespiti çalışmalarında önder bir firmadır. Sizde patlak kırık boru yer tespiti yaptırmak dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek ustalaşmış bir yardımcı alabilirsiniz.Firmamız tarafınca meydana getirilen çatlak boru tespiti size kırmadan kaçak bulma imkanı tanır. Ev ve işyeriniz de meydana gelmiş olan kırık borular siz bilincinde olmadan alt komşunuza su damlamalarına niçin olacaktır. Bu sebeple de komşunuzla istemeden olsa aranız açılacak ve canınız sıkılacaktır.  Tesisat farkı olarak evinizde meydana gelmiş olan patlamış kırık boru tespitlerini ekiplerimiz kameralı cihazlarla su kaçağını noktasal olarak tespit meydana getiren firmadır. Su kaçağını noktasal tespit yapabilen firmamız pak su boru patlağı olan problemleri aynı gün içinde onarım yapmaktadır. Atık su giderlerinde ki kaçakların onarımlarını ise bir kaç gün içinde gerçekleştirmektedir. Yaptığımız onarımlar firmamızın garantisi altındadır. Firmamız da ev yada iş yerinizde ki tesisatların tümüne bakabilecek cihazlarımız mevcuttur.

Temiz su boruları,kalorifer döşem boruları ve atık su masraf boruları döşenmiş olan meskenlerde bu tesisatların tamamı vardır. Tesisatların hepsine tek cihazla bakılması olası değildir hepsinin ayrı ayrı cihazları vardır. döşem şirketi bu boruların hepsine bakabilecek cihazlara ve üstün usta tesisatçı personeliyle kaçakların yerini tespit yapabilmektedir.Evinizin banyosunda olup biten fayans altı patlak kırık boru tespitini kendi işinde usta olan ekibimiz kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapmaktadırlar. Bu muamele esnasında herhangi bir kırma dökme yapılmamaktadır. Bir bir düşünün daha önceki yıllarda banyonuzun fayans altında meydana gelmiş olan patlak kırık boru tespiti yapmak için fayanslar kırılırdı ve banyonunuz bir inşaat arbedesinden farkı kalmazdı. Ama şimdi ise ancak kameralı dedektörlerle kırma dökme yapmadan noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. İşin yoğunluğunda eve geldiğinizde banyonuzda olup biten fena koku ve su sızıntısından ötürü eviniz harabe halini almıştır. Bu vaziyet karşısında şoke olur ve canınız sıkılmaktadır. Bir telefon kadar yakınınızda olan ekiplerimiz siz aradığınız saatten itibaren problemleriniz kendi sorunuymuş benzer biçimde benimseyerek banyonuzda olup biten kırık,patlak boru tespitini kameralı cihazlarla noktasal tespit meydana getiren ustalarımız probleminizi en kısa müddette çözüme kavuşturacaktır. Küçük çaplı tespit edilen noktalarda ekiplerimiz onarımda yapmaktadırlar. Ev ve işyerinizde meydana gelmiş olan her türlü patlak kırık boru tespitlerini kameralı cihazlarla noktasal olarak yapıyoruz. Size de arkanıza yaslanıp çayın keyfini çıkarmak kalıyor. Bunun benzer biçimde evde tadilata niçin olacak olan arızalar fazlaca can sıkıcıdır. Birde can bunaltan oluşunun yanı sıra kırarak bulmaya çalıştığınız zeminin nerede ise tamamını kırmanıza karşın sızdıran boru ortaya çıkmaz. Bu sinirleri daha da bozan bir durumdur. Patlak borular yüksek basınçlarda sızdırıp ara sıra sızıntının kesildiği anlamış olur olabilir. O sızıntının kesildiği an da siz oraları kırdıysanız mevcud sızıntıyı bile göremezsiniz. Daha ilkin bizlerden yardım alan bir fazlaca tesisatçının başına gelen bu durumu gördüğümüz için anlatıyoruz. Bunun için bu tür patlak kırık olan boruların tespitinde  Tesisat Su Kaçakları servisimizi arayabilirsiniz.Sıhhi döşem boruları vakit içinde muhtelif sebeplerden ötürü zarar görerek patlayabilir. Patlak boru sebebiyle su sızıntıları ve su kaçakları meydana gelebilir. Patlak borudan sızan sular sebebiyle evinizde bazı emareler ortaya çıkar.

Patlayan Boru Nasıl Anlaşılır ?

Bu nedenle evde su borusu patladı ise en yakın zamanda masraf borusu tamiri, su tesisatı patlak boru tamiri yaptırmanız gerekir. Patlamış boru tespiti ve tamiri için ustalaşmış, işinde uzman döşem firmaları ile ortaklaşa iş yapmanız faydanıza olacaktır.Patlayan borunun durumuna gore tamir yapıldığı için bu vakit değişebilmektedir. Aynı gün içinde tespit ve onarım işlemi firmamız tarafınca uygulanmaktadır. Patlak boru tamiri için tadilat emek vermesi yapılacaksa; birkaç saat içinde sıkıntı ortadan kaldırılır. Doğalgaz su borusu patlağı kimyasal deva ile kısa zamanda onarım edilmektedir. Firmamız basit tesisatçıların günlerce sürecek olan patlamış boru tespiti ve tamiri işlemini aynı gün içinde teknolojik cihazlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Sıradan tesisatçılar suyunuzun günlerce kesilmesine, evinizin şantiye alanı benzer biçimde molozlarla dolmasına, inşaat emek vermesi yapar benzer biçimde evinizin kirletilmesine sebep olabilir. Çünkü ellerinde firmamız tarafınca kullanılan teknolojik cihazları olmadığı için, ancak patlak boru tespiti yapmak bile daha çok maliyete sebep olur. Firmamız suyu kesmeden onarım ve kırmadan dökmeden patlak boru tespiti için teknolojik odaklı çalışmaktadır. Sadece onarım yapılırken su vanadan kısa süreliğine kapatılır ve onarım işleminin peşinden yeniden açılarak kullanmaya devam etmeniz sağlanır. Yaşam kalitenizi ve konforunuzu düşünen Protesisat şirketi, lüzumsuz kırma dökme işlemi yapmadan en müsait ücret ve en kısa müddette patlamış su borusu sorununu ortadan kaldırmaktadır.Birçok usta daha kapıdan içeri girmeden standardını gösterir. Telefonda ifade edilen hizmetin kalitesi evinize gönderilmiş olduğu servis mensubu ile eş değerdir. Basit su kaçaklarını her usta tespit edebilir. Önemli olan tespit edilmesi zorluk derecesi yüksek kaçakların yerini belirlemektir. Firmamız kendini işinde ispatlamamış mensubu servise çıkarmaz.

Su döşem alanında çalışmış personel işe alındıktan sonrasında firmamızda tecrübeli ustaların yanında minimum 1 sene eğitimini tamamlayıp servise gönderilir.Parkenin altında şilte dediğimiz izolasyon malzemesi vardır. Parke şiltesi ses yalıtımı sağlamış olduğu için patlak boruda sesin yukarı çıkmasını engeller. Yüksek teknolojiye haiz su kaçağı cihazlarımız duyarlı olduğundan parke altında su kaçağını bulur. Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar? Su kaçağı tespit tutarları dairenin ebatlarına gore değişim gösterir. Dubleks dairenin tespit fiyatı ile düzgüsel bir dairenin kaçak bulma fiyatı farklıdır. Normal apartman dairelerinde su kaçağı fiyatı 150 tl ile 200 tl içinde değişim gösterir. Bu ücret dubleks dairelerde 250 tl ile 400 tl içinde değişmektedir. Aradaki ayrım banyo sayısı ve mutfak sayısından kaynaklanmaktadır. Tesisat boruları birbirine bağlı olduğundan su kaçağını bulmak için bütün tesisatın çıkış noktalarını körlememiz gerekiyor. Tuvalet Banyo Neden Akar? Tuvalet ve banyo dediğimiz yerler evlerde kaygan zemin dediğimiz alanlardır. Soğuk ve sıcak boruların geneli hela ve banyolardan geçmektedir. Dolayısı ile su borularında herhangi bir patlak olduğunda alt katın banyo tavanından su akar. Tuvaletin fayansların arasından su kaçırdığında alt kat komşunuza su akmaya başlar. Banyoda Su Kaçağı Nasıl Bulunur? Normal bir banyo üstünde klozet, duş ve bir lavabodan oluşan sistemler bulunur. Banyolarda genel anlamda bu üçlünün masraf boruları devamlı tıkandığı için su akmasıda buralardan kaynaklanır. Bir banyo su kaçağını bulabilmek için kamera ve dinleme aleti olması yeterlidir. Temiz suda kaçak varsa kaçağı bulup tamirini yapmak fazlaca basittir. Temiz su kaçaklarında tamir aynı gün bir saat arasında gerçekleşir. Dinleme cihazını fayansın üzerine altın arar benzer biçimde gezdirip, banyoda su sızıntısını buluyoruz. Sigortalı Evlerde Su Kaçağı Çözümleri Sigorta yapılma evlerde su kaçağı arızalarının tamamını poliçeniz karşılamaktadır. Yüzeyde bariz olmayan ama zemin altında patlayan su borularına acele hizmet desteğimiz vardır. Poliçenizi yaptırırken sigorta kuruluşu ile imzaladığınız sözleşmede su hasarı maddesinin bulunmasına dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri